تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / انتخاب رشته / زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

زمان انتشار نتایج انتخاب رشته دکتری آزاد 99
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

شرکت در آزمون دکتری که اسفند ماه هر سال برگزار می شود ، برای تمامی افرادی که دارای شرایط ثبت نام آزمون دکتری می باشند آزاد است. در این آزمون متقاضیان تحصیل در دانشگاه های آزاد و غیر آزاد ، شرکت کرده و نتایج آن ها ، هم زمان از سایت سازمان سنجش منتشر می شود. اما از این پس مسیر این دو دسته شرکت کنندگان از هم جدا می شود. به این صورت که ابتدا انتخاب رشته داوطلبان سراسری صورت گرفته و پس از آن ، مهلت انتخاب رشته داوطلبین آزاد آغاز می گردد. به عبارت دیگر انتخاب رشته دانشگاه آزاد در نیمه دوم اردیبهشت ماه صورت گرفته و نتایج آن به فاصله تقریبا یک ماه بعد ، در پنل کاربری هر داوطلب از سایت رسمی دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org قابل دریافت است.

نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد از سراسری جدا بوده و پس از اعلام نتایج دانشگاه های سراسری ، در سایت دانشگاه آزاد اسلامی قرار داده می شود.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه های آزاد 99

با اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری ، وضعیت مجاز یا غیر مجاز بودن داوطلبان جهت انتخاب رشته در دوره های روزانه و نوبت دوم و هم چنین سایر دوره ها مشخص می شود. یکی از آن ها دانشگاه های آزاد هستند که به نسبت دانشگاه های سراسری ظرفیت بیشتری داشته و داوطلبان بیشتری را جذب می کنند. از این جهت متقاضیان زیادی را به خود علاقه مند کرده اند. داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته دانشگاه های آزاد شده اند می بایست تا اتمام مهلت انتخاب رشته متقاضیان سایر دوره ها صبر کنند زیرا انتخاب رشته آن ها و دانشگاه های سراسری از هم مجزا می باشد. انتخاب رشته دکتری آزاد 99 معمولا نیمه دوم اردیبهشت ماه شروع شده و نتایج حاصل از آن نیز یک ماه پس از ثبت آن یا به عبارتی اواخر خرداد ماه ، منتشر می گردد.

در سال 98 ، نتایج انتخاب رشته دکتری آزاد در تاریخ 22 خرداد ماه ، از سایت رسمی دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد اما برای دوره پیش رو زمان دقیقی مشخص نیست و تنها پیش بینی می شود که این بازه زمانی دچار تغییر نشده و نتایج ، هم چنان در خرداد ماه اعلام شود. جهت اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد پیشنهاد می شود عضو کانال تلگرام دکتری شده و به محض انتشار نتایج ، از پنل کاربری خود در سایت ، به دریافت کارنامه اقدام نمایید.

داوطلبان هنگام انتخاب رشته دانشگاه آزاد مجاز به انتخاب 80 کد رشته محل می باشند که با اعلام نتایج انتخاب رشته ، وضعیت دعوت شدن آن ها به مصاحبه در هرکدام از انتخاب هایشان مشخص می شود. درصورتی که در هر یک از دانشگاه ها جهت مصاحبه دعوت شده باشند می بایست در بازه زمانی مقرر که از سایت دانشگاه آزاد اعلام می شود به ثبت نام ، جهت شرکت در جلسه مصاحبه اقدام کرده و هزینه مصاحبه دکتری آزاد 98 را نیز پرداخت نمایند. معمولا تا اواسط تیر ماه این فرصت وجود دارد تا داوطلبان تمایل خود به شرکت در مصاحبه را از طریق ثبت نام در سامانه ، نشان دهند.

توجه داشته باشید که صرفا دعوت شدن به مصاحبه ، برای شرکت در آن کفایت نمی کند و حتما باید آمادگی خود را از طریق ثبت نام ، در سامانه اعلام کنید. عدم ثبت نام جهت اعلام آمادگی برای مصاحبه ، به منزله انصراف داوطلب بوده و امکان شرکت در جلسه مصاحبه و پذیرش در دانشگاه از وی سلب می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99 می توانید به لینک های مرتبط مراجعه کرده و از جزئیات بیشتری مطلع گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره