تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / بهترین منابع کنکور 1400

بهترین منابع کنکور 1400

معرفی منابع کنکور 1400
بهترین منابع کنکور 1400

کنکور، این غول سرنوشت ساز می تواند به راحتی یک نفر را به کاخ آرزوهایش رسانده و یا او را از رسیدن به رویاهایش باز نگه دارد. هر ساله دانش آموزان زیادی در سراسر کشور، داوطلب شرکت در کنکور می باشند. یکی از دغدغه های همیشگی آن ها راهی است که به موفقیت در این مرحله مهم، منتهی شود. عواملی که موفقیت افراد را در کنکور به ارمغان می آورد، یک برنامه ریزی کنکور اصولی و استفاده از ابزار کمک آموزشی مانند آزمون های شبیه ساز کنکور، فیلم ها و کتاب های کمک آموزشی و… می باشد.

درست است که بهترین منابع کنکور، کتاب های درسی هستند اما اگر در کنار آن ها از کتب کمک آموزشی و تستی استفاده شود، داوطلبان از مهارت و تسلط بیشتری بر مباحث بهره مند خواهند شد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم به ادامه مطلب مراجعه کرده و با بهترین منابعی که می توان جهت شرکت در کنکور، استفاده نمود، آشنا شوید.

جهت استفاده از منابع کمک آموزشی، باید به اندازه کافی بر مطالب کتب درسی تسلط داشته باشید.

آشنایی با بهترین منابع کنکور 1400

همواره در ذهن داوطلبان کنکوری یک علامت سوال بزرگ وجود دارد که نشان دهنده عدم توانایی آن ها در انتخاب منابع مناسب برای کنکور است. به علت تنوع بسیاری که امروزه در انتشارات و کتب کمک آموزشی وجود دارد، ممکن است تصمیم گیری برای برخی افراد دشوار باشد. انتشارات معروف بسیاری در زمینه کتاب های کنکور فعالیت می کنند که می توان به گاج، قلم چی، مبتکران، خیلی سبز، نشر الگو، خوشخوان، مهر و ماه و… اشاره کرد. منابعی که برای دروس عمومی وجود دارند، برای همگان قابل استفاده هستند. از همین رو به معرفی برخی از آن ها می پردازیم.

بهترین منابع دروس عمومی کنکور 1400
ادبیات فارسی
گاج

مهر و ماه

عربی
نشر الگو

مهر و ماه

دین و زندگی
نشر الگو

زبان انگلیسی
مبتکران

سیر تا پیاز گاج

این نکته را به خاطر داشته باشید که کتاب های فوق تنها جهت آشنایی شما، معرفی شده و علاوه بر آن ها عوامل بسیار دیگری بر موفقیت شما تاثیرگذار خواهد بود. اما برای دروس اختصاصی، بسته به این که رشته تحصیل شما در دوره متوسطه کدام است، کتاب های مختلف از انتشارات متفاوت وجود دارند که می توانید از آن ها بهره ببرید. از همین رو می توانید بر روی هر یک از موارد زیر کلیک کرده و از منابع مناسب هر رشته مطلع شوید.

بهترین منابع کنکور سراسری 1400
منابع کنکور ریاضی
منابع کنکور تجربی
منابع کنکور انسانی
منابع کنکور منحصرا زبان
منابع کنکور هنر

فهرست حذفیات کنکور سراسری 1400

هر ساله بخشی از کتاب ها و دروس کنکور سراسری از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان حذفیات اعلام می شوند. بخش های حذفی آزمون سراسری سال 1400 به شرح زیر می باشد.

حذفیات کنکور سراسری 1400
حذفیات منابع کنکور سراسری 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

علاوه بر کتاب های کمک آموزشی، می توانید از بهترین دی وی دی های کنکور 1400 نیز جهت تفهیم مطالب، استفاده نمایید. اما لازم است بدانید که این ابزار کمک آموزشی، همان طور که از نامشان پیداست تنها می توانند در راستای یادگیری بهتر، شما را یاری نمایند. چرا که اصلی ترین منبع کنکور، چه برای طراحان سوال و چه برای داوطلبان، کتاب های درسی هستند. از همین رو استفاده از ابزار کمک آموزشی در کنار کتب درسی، مطابق با برنامه ریزی کنکور می تواند نتیجه ای مطلوب به ارمغان آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کنکور سراسری می توانید از لینک های بودجه بندی کنکور، برنامه ریزی کنکور تجربی، ریاضی، انسانی، هنر و زبان، استفاده نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره تخمین رتبه