خانه تیزهوشان مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴

دانش آموزانی که خواهان ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم هستند می بایست در مهلت داده شده برای نام نویسی و وارد نمودن اطلاعات خود اقدام نمایند. همچنین اطلاع از این زمان بندی می تواند داوطلبان را جهت طراحی یک برنامه ریزی مطالعاتی و یا شرکت در کلاس تیزهوشان ششم یاری نماید. ثبت نام این مدارس به صورت اینترنتی از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir  به انجام می رسد که پس از نام نویسی، دانش آموزان می توانند با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، سر جلسه حاضر شوند. جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام لطفا تا پایان این مقاله با ایران مشاوره همراه باشید.

 

✅لینک مستقیم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

(به محض شروع فرایند ثبت نام، لینک فوق فعال خواهد شد.)

 

فرآیند ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 – 1404 از طریق پرتال آموزش و پرورش در بازه زمانی 18 الی 28 فروردین صورت خواهد گرفت.

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

پس از انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و مطالعه آن، داوطلبان می توانند با توجه به شرایط و ضوابط برگزاری آزمون و همچنین با فراهم نمودن مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان، فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی از طریق پنجره خدمات الکترونیک وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir انجام برسانند.

 

همانطور که در مطلب زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم نیز ذکر شده است؛ مهلت ثبت نام این آزمون از 18 تا 28 فرودین 1403 می باشد. در صورتی که این زمان مورد تمدید قرار بگیرد از طریق  کانال تلگرام تیزهوشان  ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403 – 1404

سازمان برگزار کننده آزمون تیزهوشان اغلب برای داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به نام نویسی در زمان اولیه نشدند، مهلت مجددی در نظر می گیرد تا این افراد با مراجعه به سایت ثبت نام، نام خود را به عنوان شرکت کننده در این آزمون درج نماید. بازه این زمان پس از پایان مهلت اولیه از طریق انتشار اطلاعیه اعلام می گردد. البته زمان و تمدید مهلت ثبت نام این فرآیند هنوز مشخص نشده، به محض اعلام زمان دقیق این فرآیند، مقاله به روزرسانی خواهد شد.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴

داوطلبان شرکت در آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد می بایست در ابتدا به مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام پرداخته و در صورت برخورداری از تمامی شرایط لازم نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند. برخلاف دوره های گذشته که این فرآیند از طریق پرتال وزارنت آموزش و پرورش انجام می شد، این روند برای سال 1403 – 1404 تغییر کرده و ثبت نام در این آزمون از طریق سامانه my.medu.ir صورت می گیرد.

 • ابتدا وارد پنجره خدمات الکترونیک وزرات آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir شوید.
 • از بین گزینه های موجود نقش خود را به  عنوان دانش آموز انتخاب کرده، کد ملی و رمز عبور خود را وارد نمایید.
 • پس از خرید کارت اعتباری در صفحه مربوط به ثبت نام اطلاعات و  مدارک ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را بارگذاری نمایید.

سوالات متداول

1- مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴ از چه تاریخی آغاز می شود؟

زمان ثبت نام این آزمون از 18 الی 28 فروردین ۱۴۰۳ می باشد.

2- ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم ۱۴۰۳ - ۱۴۰۴ از طریق چه سایتی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند با ورود به پرتال آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir به مراحل ثبت نام خود بپردازند.

3- مهلت مجدد ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در چه زمانی می باشد؟

زمان تمدید مهلت ثبت نام این آژمون در حال حاضر اعلام نشده است، در صورت انتشار اخبار مربوطه از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
 1. حسن

  سلام چرا سایت ازمون یا هوش هیچ کدوم باز نمیشن ؟هردوشونم امتحان کردم ولی لود نشدن مشکل از چیه

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، متاسفانه مشکل به وجود آمده در سامانه به صورت همگانی می باشد لذا شما می بایست در زمان های متفاوت وارد سایت شوید.

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد