تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / تیزهوشان / مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401
مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

مدارس تیزهوشان یا سمپاد به جهت بهره مندی از امکانات آموزشی بسیار و سطح تدریس بالا، همواره به یکی از دغدغه های دانش آموزان متوسطه تبدیل شده و داوطلبان زیادی مشتاق ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می باشند. از این رو کسانی که می خواهند در این گونه مراکز آموزشی مشغول به تحصیل شوند، می بایست ابتدا آزمون کتبی تیزهوشان را با موفقیت سپری نمایند. 

ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم استعدادهای درخشان به انجام می رسد که پس از نام نویسی، دانش آموزان می توانند با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم در زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان، سر جلسه حاضر شوند. جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام لطفا تا پایان این مقاله با ایران مشاوره همراه باشید.

فرآیند ثبت نام در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 از تاریخ 11 فروردین ماه سال 1400 آغاز می شود.

مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

همان طور که می دانید، پس از انتشار دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 و مطالعه آن داوطلبان می توانند با توجه به شرایط و ضوابط برگزاری آزمون و همچنین با فراهم نمودن مدارک ثبت نام آزمون تیزهوشان، فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم استعدادهای درخشان به نشانی hoosh.medu.ir به انجام برسانند.

با توجه به آخرین اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان استعداد های درخشان، فرآیند ثبت نام در آزمون ورودی مدارس سمپاد ششم به هفتم از تاریخ 11 فروردین ماه 1400 آغاز شده و به مدت 15 روز یعنی تا تاریخ 25 فروردین ماه 1400 ادامه دارد. در خصوص زمان تمدید فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان باید گفت که مطابق با آخرین اطلاعیه منتشر شده زمان نام نویسی تا روز سه شنبه مورخ 31 فرودین ماه 1400 تمدید شده است. 

لازم با ذکر است کسانی که تاکنون موفق به ثبت نام در بازه زمانی مذکور نشده اند، می توانند در مهلت مجددی که جهت نام نویسی در اختیار متقاضیان قرار داده می شود، اطلاعات خود را در سامانه ثبت نمایند. زمان تمدید شده برای بار دوم تا روز جمعه مورخ 3 اردیبهشت ماه 1400 در نظر گرفته شده است.

نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401

داوطلبن شرکت در آزمون ورودی پایه هفتم مدارس سمپاد می بایست در ابتدا به مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم پرداخته و در صورت برخورداری از تمامی شرایط لازم نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایند. توجه داشته باشید که فرآیند ثبت نام خود در این آزمون را می توانید از طریق سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir و کلیک روی عبارت “سمپاد هفتم” به انجام رسانده و یا مستقیما به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نمایید و مطابق با راهنمای زیر، به تکمیل مراحل نام نویسی خود بپردازید.

  • پس از مراجعه به سایت مدارس تیزهوشان ششم به هفتم به نشانی hoosh.medu.ir، “کد ملی” و “رمز ورود همگام” خود را در کادرهای مربوطه وارد نمایید و سپس دکمه “ورود” را بفشارید.
  • حال نقش خود (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه) را مشخص نموده و کلید “تایید” را انتخاب کنید.
  • در این صفحه به طور خودکار بخش مربوط به ثبت نام برای شما نمایش داده می شود که جهت آغاز فرآیند، می بایست بر روی آیکون مربوط به نام نویسی کلیک نمایید.
  • اکنون فرم تقاضانامه نمایش داده شده را تکمیل نموده و پس از بارگذاری عکس خود با فرمت jpg، دکمه “ذخیره” را بفشارید.
  • در نهایت سامانه یک کد پیگیری در اختیار شما قرار می دهد که لازم است آن را تا زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 – 1401 نزد خود نگه دارید.

فراموش نکنید که نام نویسی در این آزمون مستلزم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می باشد که معمولا 15 روز قبل از زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، داوطلبان می توانند با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب مبلغ مورد نظر را واریز نمایند.

لازم به ذکر است که داوطلبان می توانند قبل از آغاز فرآیند نام نویسی خود در آزمون مدارس تیزهوشان، ابتدا رمز همگام را از طریق سایت اینترنتی ثبت نام آزمون تیزهوشان و یا با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود از مدیر دریافت نمایند. (همچنین در صورت فراموشی رمز همگام‏‌، می توان آن را به صورت آنلاین از سایت مذکور بازیابی نمود.) توجه داشته باشید که حتما دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1400 – 1401 را با دقت مطالعه نموده و پس از اطلاع از شرایط پذیرش و شرکت در آزمون، نسبت به ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایید. شما می توانید برای اطلاع از جزئیات اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 از چه تاریخی آغاز می شود؟

ثبت نام در این آزمون از تاریخ 11 فروردین ماه سال 1400 آغاز می شود.

2- ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400 - 1401 از طریق چه سایتی انجام می شود؟

داوطلبان می توانند با ورود به سایت azmoon.medu.ir و انتخاب گزینه سمپاد هفتم و یا مراجعه به سایت hoosh.medu.ir به تکمیل مراحل ثبت نام خود بپردازند.

3- رمز همگام را برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم چگونه دریافت کنم؟

شما می توانید این رمز را از مدیر مدرسه محل تحصیل خود و یا به صورت اینترنتی از طریق سایت ثبت نام این آزمون دریافت نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره