تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان 99 - 1400
اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی لرستان 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هرساله دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس نمونه دولتی در یک فضای رقابتی قرار می گیرند تا دانش و اطلاعات علمی خود را به چالش بکشند. دانش آموزان پایه نهم برای ورود به مدارس نمونه دولتی و تحصیل در پایه دهم مقطع متوسطه دوم می بایستی در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند و با توجه به اعلام نتایج ضمن کسب نمره و تراز مورد نیاز در صورت قبولی وارد این مدارس شوند.

اعلام نتایج آزمون مدارس هر شهرستان، توسط سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش مربوط به همان استان صورت می گیرد. با توجه به شرایط حاکم بر جامعه بر اثر شیوع گسترده بیماری کرونا ضمن سایه افکندن این بیماری بر زندگی مردم، همچنین باید توجه داشت میزان شیوع کرونا در شهرستان های مختلف در وضعیت های قرمز و یا زرد متفاوت است. لذا بسته به تفاوت شهرستان ها، تصمیمات گرفته شده در راستای زمان برگزاری آزمون و به تبع اعلام نتایج نیز برای هر شهرستان ممکن است متفاوت باشد. در ادامه به شرح تصمیمات ابلاغ شده اداره کل اموزش و پرورش لرستان می پردازیم.

دانش آموزان ساکن لرستان برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی لرستان 99 – 1400

نتایج آزمون نهم به دهم مدارس نمونه دولتی لرستان صبح روز پنج شنبه 9 مرداد توسط اداره کل آموزش و پرورش لرستان اعلام گشت.

لازم به ذکر است، نتایج آزمون نمونه دولتی عموما دو تا سه هفته پس از برگزاری آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آموزش و پرورش هر استان اعلام می گردد. گاه امکان دارد اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی یک تا یک و نیم ماه پس از برگزاری آزمون نیز به طول بیانجامند. دانش آموزان ساکن هر استان برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اداره آموزش و پرورش استان خود مراجعه کنند. نتایج آزمون نمونه دولتی استان لرستان 99 – 1400 نیز از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش لرستان به نشانی lorestan.natije.ir اعلام گشته است.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سال 99 – 1400 به صورت شهر به شهر و به صورت اینترنتی اعلام می گردد.

دانش آموزان هر منطقه بایستی با مراجعه به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش محل سکونت خود در بازه زمانی معین پس از انتشار نتایج آزمون برسایت نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام کنند. همچنین دانش آموزان ساکن لرستان نیز در زمان اعلام شده پس از انتشار نتایج آزمون بر سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی با مراجعه به سایت اداراه کل آموزش و پرورش استان لرستان به نشانی lorestan.natije.ir جهت مشاهده نتایج آزمون خود عمل کنند.

لینک اعلام نتایج آزمون در سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان از روز پنج شنبه 9 مرداد فعال شده است.

دانش آموزان به محض اعلام نتایج می توانند با مراجعه به صفحه اصلی سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نما به نشانی lorestan.natije.ir و کلیک بر گزینه اعلام نتایج ضمن وارد کردن کد ملی داوطلب و کد امنیتی، کارنامه خود را دریافت و رویت کنند.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 99 – 1400

با توجه به آنکه احتمال خطا در نتایج آزمون نمونه دولتی بسیار کم است اما آموزش و پرورش این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار داده است که چنانچه نسبت به نتایج آزمون خود اعتراضی دارند پس از اعلام نتایج در فرصت چند روزه ای جهت اعلام و ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی اقدام کنند. همه ساله دانش آموزان و همچنین خانواده های معترض به نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند اعتراض خود را نسبت نتایج آزمون، اعلام نمایند تا رسیدگی لازم نسبت به آن انجام شود. لازم به ذکر است که در سال های گذشته مواردی محدودی یافت شده است که داوطلبان اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون ثبت کردند، و پس از بررسی های صورت گرفته، اعتراض آن ها پذیرفته شده و موفق به راه یابی به مدارس نمونه دولتی مورد نظر خود شده اند.

دانش آموزان پس از مشاهده نتایج آزمون خود در صورت اعتراض داشتن به نتیجه کارنامه شان می توانند تا چند روز پس از اعلام نتایج اعتراض خود را در سامانه اعلام و ثبت کنند.

زمان اعلام پاسخ اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 99-1400

زمان اعلام نتیجه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به احتمال زیاد همچون سال های گذشته، نهایتا تا دو هفته پس از پایان مهلت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی باشد. دانش آموزان پس از ثبت اعتراض خود در سامانه عموما یک تا دو هفته پس از اتمام مهلت اعتراض می توانند نتایج اعتراض خود را مشاهده کنند.

همچنین در صورت ایجاد ابهام و مشکلی در روند اعلام نتایج و یا ثبت اعتراض نسبت به نتایج آزمون دانش آموزان می توانند از طریق تماس تلفنی با مشاورین تحصیلی ایران مشاوره ارتباط برقرار کنند تا جهت حل مشکل رخ داده شده اقدام نمایند.

طی چند سال اخیر آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف گردید و لذا دانش آموزان پایه نهم برای ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی بایستی پس از انجام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. پس از شرکت در آزمون و اعلام نتایج، در صورت کسب نمره مورد قبول قادر به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی خواهند بود. لازم به ذکر است دانش آموزانی که در یک مدرسه ی نمونه دولتی پذیرفته می شوند مجاز به ثبت نام در دیگر مدارس نمونه دولتی را نخواهند بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی لرستان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره