خانه نمونه دولتی اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان 1401 – ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان 1401 – ۱۴۰۲

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان 1401 - 1402
اعلام نتایج نمونه دولتی استان تبریز 1401 – 1402

پس از برگزاری آزمون نمونه دولتی پایه نهم، داوطلبان به دنبال دریافت نتایج پذیرش خود هستند. اعلام اسامی پذیرفته شدگان و کارنامه هر داوطلب به صورت اینترنتی و حداکثر یک ماه پس از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی از طریق سایت ثبت نام انجام می شود. اعلام نتایج نهایی بستگی به تصمیم اداره آموزش و پرورش استان مربوطه داشته و اطلاعیه های مرتبط با جزئیات نتیجه آزمون، می بایست از طریق اخبار اداره همان استان پیگیری شود.

داوطلبان شهر ورزقان می توانند نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود را، در سایت namatest.ir مشاهده کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان 1401 – 1402

آخرین مرحله فرآیند پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی پس از اتمام برگزاری آزمون نمونه دولتی نهم به دهم، اعلام نتایج به صورت استانی و مطابق برنامه اداره آموزش و پرورش مربوطه می باشد.
داوطلبان حداکثر یک ماه بعد برگزاری آزمون با مراجعه به سایت اداره آموزش و پرورش استان محل سکونت خود امکان دریافت کارنامه و نتیجه نهایی پذیرش را دارند. هنوز بازه دقیقی برای زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم 1401 – 1402 متقاضیان ساکن شهر ورزقان مشخص نشده است. با این وجود پیش بینی می گردد، با توجه به تقویم زمانی سال گذشته در شهریور ماه کارنامه مورد بحث قابل دریافت باشد. اخبار تکمیلی در خصوص زمان اعلام نتایج در همین مقاله و یا از طریق عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره قابل پیگیری خواهند بود.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان 1401 – 1402

با فرارسیدن زمان اعلام نتایج آزمون شهر ورزقان داوطلبان می بایست برای مشاهده کارنامه خود به همان سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی استان مراجعه نمایند. ورود به این سامانه و مشاهده جزئیات نتیجه آزمون تنها با درج مشخصات خواسته شده امکان پذیر می باشد. به علاوه متقاضیان می توانند در صورت لزوم از کارنامه خود پرینت تهیه نمایند.
جهت دریافت نتایج آزمون داوطلبان ساکن ورزقان بایستی به سایت اداره آموزش و پرورش استان تبریز مراجعه و مطابق دستور العمل زیر اقدام نمایند.

  1. درج شماره شناسنامه یا کد ملی داوطلب به علاوه شماره شناسنامه پدر
  2. وارد نمودن کد رهگیری و رمز عبور دانش آموز

و مشاهده و دریافت کارنامه آزمون

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان 1401 – 1402

پس از انتشار نتایج آزمون نمونه دولتی پایه دهم، عده ای از دانش آموزان به کارنامه خود و نتیجه حاصل شده معترض اند. آموزش و پرورش برای رفاه این افراد امکان اعتراض و ثبت درخواست را در سامانه ثبت نام و اعلام نتایج این آزمون فراهم کرده است. لذا داوطلبانی که معترض اند، باید در زمان مقرر به سایت آزمون نمونه دولتی استان محل زندگی خود مراجعه کرده و درخواست مربوطه را ارسال کنند.

دانش آموزانی که در شهرستان های استان تبریز زندگی می کنند تا چند روز پس از اعلام نتایج این آزمون فرصت ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی را دارند. بنابراین با مراجعه به سایت ثبت نام و اعلام نتایج این استان به آدرس اینترنتی namatest.ir می توانند درخواست خود را به ثبت برسانند. شایان ذکر است که به طور معمول تمامی اعتراضات بررسی شده و نتیجه آن طی دو هفته بعد، از طریق سایت نام برده به اطلاع متقاضیان می رسد.

نکات اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان 1401 – 1402

پس از دریافت نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی توجه به یک سری نکات همانند آن چه که در ادامه متن ذکر شده است، ضروری می باشد.

  • انتشار یک کارنامه تحت عنوان کارنامه عدم قبولی به صورت اینترنتی برای دانش آموزانی که پذیرفته نشده اندنتایج-آزمون-مدارس-نمونه-دولتی-.
  • این کارنامه شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره هر درس، تراز داوطلب و تراز آخرین فرد قبول شده است که با استفاده از آن می توانند اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی خود را ثبت کنند.
  • نقل و انتقال پذیرفته شدگان امکان پذیر نیست.
  • افرادی که در یک مدرسه پذیرش شده اند، مجاز به ثبت نام در مدارس دیگر نیستند.
  • دانش آموزان دو قلو یا چند قلو در صورتی که یکی از آن ها قبول شود، پذیرش دیگری منوط به کسب 80 درصد نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده است.
  • هر داوطلب تنها مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی از شاخه نظری اعم از علوم تجربی، انسانی، ریاضی و فیزیک و معارف اسلامی می باشد.
  • در نمون برگ تقاضانامه ثبت نام، هر دانش آموز صرفا یک هنرستان را می تواند انتخاب کند.

قبول شدگان برای انجام مراحل ثبت نام می بایست به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه کنند. ضمنا به خاطر داشته باشید که عدم مراجعه به مدرسه محل قبولی در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام خواهد بود.

 

سوالات متداول 

1- نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در چه تاریخی اعلام می گردد؟

هنوز زمان دقیق انتشار نتایج شهر ورزقان مشخص نشده است اما احتمالا در شهریور ماه منتشر خواهد شد.

2- نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ورزقان چگونه قابل مشاهده است؟

نتایج این آزمون از طریق درج مشخصات لازم در سایت اعلام نتایج ورزقان به آدرس namatest.ir قابل دریافت می باشد.

3- چه اطلاعاتی برای دریافت نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ورزقان نیاز است؟

مشخصاتی مثل شماره شناسنامه دانش آموز و پدر وی و یا کد رهگیری و رمز ورود برای دریافت نتایج ضروری می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد