خانه نمونه دولتی اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 – 1402

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 – 1402

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی کرمانشاه 1401 - 1402
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 – 1402

آزمون نمونه دولتی که تنها برای ورود به پایه دهم دوم متوسطه می باشد، به طور هماهنگ در تمامی استان ها و شهرهای کشور برگزار می شود. تمامی فرآیندهای مربوطه از ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم تا اعلام نتایج برای هر استان به صورت مجزا در سایت اداره کل آموزش و پرورش استان محل سکونت دانش آموز انجام می شود. لذا شرکت کنندگان در این آزمون باید در زمان مقرر به سامانه مذکور مراجعه کرده و کارنامه خود را دریافت نمایند.

دانش آموزان ساکن کرمانشاه برای مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت azmoonkedu.ir مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 – 1402

شرکت کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم استان کرمانشاه می توانند از 29 تیر ماه سال جاری با مراجعه به سایت اداره آموزش و پرورش استان محل زندگی خود نتایج آزمون را مشاهده نمایند. لازم به ذکر است که پذیرفته شدگان بایستی از تاریخ 3 لغایت 10 مرداد ماه همراه با مدارک مود نیاز خود برای ثبت نام به مدارس مورد نظر خود مراجعه کنند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 – 1402

حدود 4 الی 6 هفته بعد از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی زمان اعلام نتایج آن فرا می رسد. نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت مجزا از طریق سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش هر استان در دسترس داوطبان قرار می گیرد که مراحل دریافت آن برای کرمانشاه در ادامه مطلب ذکر شده است.

 1. ابتدا به سایت اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی کرمانشاه به آدرس azmoonkedu.ir وارد شوید.
 2. کلید “دریافت کارنامه” را بفشارید.
 3. با استفاده از اطلاعاتی که در ادامه متن ذکر شده کادرهای موجود را تکمیل کنید و در نهایت گزینه “ورود” را انتخاب نمایید.
 • شماره شناسنامه یا کد ملی دانش آموز و شماره شناسنامه پدر وی
 • کد رهگیری و رمز ورود

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 – 1402

کارنامه عدم قبولی پس از انتشار نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای افرادی که پذیرفته نشده اند، منتشر می شود. در این کارنامه تمامی پاسخ های صحیح و غلط، نمره هر درس، امتیاز کل دانش آموز و امتیاز آخرین فرد پذیرفته شده قرار دارد. کسانی که با مشاهده نتایج و این کارنامه اعتراضی دارند، باید از طریق سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی استان محل سکونت خود اقدام کنند.

تمامی دانش آموزان ساکن استان کرمانشاه که در آزمون نمونه دولتی شرکت کرده اند، باید برای ثبت اعتراض خود تا تارسخ 7 مرداد ماه به سایت ثبت نام و اعلام نتایج این استان به آدرس اینترنتی azmoonkedu.ir مراجعه نمایند. ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی چند روز پس از انتشار نتایج امکان پذیر بوده و دو هفته پس از بررسی درخواست ها نیز نتیجه آن در سایت مذکور قرار می گیرد.

نکات اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 – 1402

شرکت کنندگان آزمون مدارس نمونه دولتی پس از مشاهده وضعیت قبولی خود باید به مدرسه مورد نظر مراجعه کرده و نام نویسی خود را تکمیل نمایند. همچنین افرادی که پذیرفته نشده اند، در صورت اعتراض می توانند بعد از دریافت کارنامه عدم قبولی خود نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند. علاوه بر نکات ذکر شده در متن فوق، یک سری شرایط و قوانین دیگری نیز وجود دارد که در دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی و ادامه مطلب درج شده اند.

 • انتشار یک کارنامه تحت عنوان کارنامه عدم قبولی به صورت اینترنتی برای دانش آموزانی که پذیرفته نشده اند.
 • این کارنامه شامل تعداد پاسخ های صحیح و غلط، نمره هر درس، تراز داوطلب و تراز آخرین فرد قبول شده است که با استفاده از آن می توانند اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی خود را ثبت کنند.
 • نقل و انتقال پذیرفته شدگان امکان پذیر نیست.
 • افرادی که در یک مدرسه پذیرش شده اند، مجاز به ثبت نام در مدارس دیگر نیستند.
 • دانش آموزان دو قلو یا چند قلو در صورتی که یکی از آن ها قبول شود، پذیرش دیگری منوط به کسب 80 درصد نمره قبولی آخرین فرد پذیرفته شده است.
 • هر داوطلب تنها مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی از شاخه نظری اعم از علوم تجربی، انسانی، ریاضی و فیزیک و معارف اسلامی می باشد.
 • در نمون برگ تقاضانامه ثبت نام، هر دانش آموز صرفا یک هنرستان را می تواند انتخاب کند.

قبول شدگان برای انجام مراحل ثبت نام می بایست به مدرسه محل پذیرفته شده مراجعه کنند. ضمنا به خاطر داشته باشید که عدم مراجعه به مدرسه محل قبولی در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف از ثبت نام خواهد بود.

 

سوالات متداول 

1- اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 - 1402 چه زمانی است؟

نتایج آزمون این مدارس در تاریخ 29 تیر ماه سال جاری منتشر شده است.

2- نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی کرمانشاه از چه طریقی منتشر می شود؟

جهت دریافت این نتایج باید به سایت آموزش و پرورش کرمانشاه به آدرس azmoonkedu.ir مراجعه کنید.

3- برای مشاهده نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی کرمانشاه 1401 - 1402 به چه اطلاعاتی نیاز است؟

به اطلاعاتی همچون شماره شناسنامه یا کد ملی دانش آموز و شماره شناسنامه پدر وی و یا کد رهگیری و رمز ورود برای دریافت نتایج نیاز دارید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

 1. سلام شایان صالحی هستم میخواستم بدونم که ذخیره های مدرسه نمونه جوادالئمه ۲ شهر کرمانشاه کی اعلام میشه اگه شده بگید که من قبول شدم یا نه
  خیلی ممنون
  فقط خواهش میکنم که زود جواب بدین

دریافت مشاوره پیج سمپاد