تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / نتایج استخدام بانک ملی

نتایج استخدام بانک ملی

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ملی 99
نتایج استخدام بانک ملی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج استخدام بانک ملی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

از جمله شغل هایی که در کشور به اقتضای مزایایی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد قرار می گیرد ، اشتغال در بانک ها می باشد. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی که در موعد مقرر به رقابت با سایر شرکت کنندگان پرداخته اند ، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آن می باشند. نتایج این آزمون مانند دیگر آزمون های استخدامی که هر ساله در کشور به منظور جذب نیرو در ارگان های مختلف دولتی و خصوصی برگزار می شوند ، در طی دو مرحله اعلام می گردد.

نتایج آزمون استخدامی بانک ملی در مدت زمان تعیین شده از سوی سازمان مربوطه به صورت اینترنتی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک ملی

اعلام نتایج اولیه

معمولا بانک ملی نیروی مورد نیاز خود را از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور جذب می نماید. پس از پایان زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، نتایج اولیه آن اعلام می شود و از شرکت کنندگانی که موفق به کسب حدنصاب نمره آزمون علمی شوند ، برای حضور در مصاحبه دعوت به عمل می آید. با توجه به این که هنوز زمان برگزاری این آزمون در سال 99 مشخص نیست و بانک ملی نیز اطلاعیه ای منتشر نکرده است ، توصیه می کنیم به منظور آگاهی از جزئیات استخدام این بانک در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی عضو شوید چرا که تمامی اخبار مربوط به آزمون های استخدامی از طریق این کانال اطلاع رسانی می شوند.

اعلام نتایج نهایی

پس از برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی ، اسامی افرادی که توانسته اند این مرحله را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند در قالب نتایج نهایی اعلام می گردد و پذیرفته شدگان می توانند اقدامات لازم برای استخدام و آغاز فعالیت خود در شعبه مورد نظر را به انجام برسانند.

به دلیل این که تا به این لحظه بانک ملی اطلاعیه ای مرتبط با جذب نیروی مورد نیاز در سال جاری منتشر نکرده است ، نمی توان درباره برگزاری آزمون ورودی و هم چنین اعلام نتایج مربوطه اظهار نظر نمود. به همین دلیل توصیه می کنیم برای دسترسی به اخبار تکمیلی درباره استخدام بانک ملی ، در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره عضو شوید تا به محض اعلام اخبار جدید از آن مطلع گردید.

آخرین دوره استخدام بانک ملی در اسفند ماه سال 97 برگزار شد که این بانک از طریق ششمین دوره برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به جذب نیرو اقدام نمود. توجه داشته باشید که امکان برگزاری آزمون استخدامی و مصاحبه به صورت مجزا از سوی بانک ملی نیز وجود دارد که در این صورت نتایج مربوطه از طریق سایت رسمی این بانک به نشانی bmi.ir اعلام می شود.

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی بانک ملی

معمولا سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی می باشد و مسئولیت اجرای مراحلی از جمله ثبت نام آزمون استخدامی و اعلام نتایج آزمون استخدامی بر عهده آن می باشد. در صورتی که بانک ملی از طریق این آزمون اقدام به جذب نیرو کند ، نتایج آن از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود که برای مشاهده نتایج ، لازم است به ترتیب زیر عمل نمایید.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org شوید و از منوی موجود در سمت راست ، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” را انتخاب کنید.
  • از بین لینک های موجود در صفحه ، روی لینک فعال “کارنامه آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور” کلیک کنید.
  • در صفحه پیش رو ، شما دو راه برای مشاهده نتایج خود دارید که با انتخاب هر یک از آن ها و وارد کردن اطلاعاتی همچون نام و نام خانوادگی ، شماره پرونده ، شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد در کادرهای مربوطه ، می توانید به نتایج آزمون دسترسی پیدا کنید.

توجه داشته باشید که هر دو مرحله اعلام نتایج اولیه و نهایی از طریق سایت مذکور صورت می پذیرد و معمولا در اعلام نتایج اولیه ، امکان اعتراض به نتایج آزمون استخدامی دستگاه اجرایی فراهم می باشد که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید. لازم است بدانید که در صورت استخدام بانک ملی از طریق برگزاری آزمون ورودی و مصاحبه ای که از سوی همین بانک انجام می شود ، کلیه مراحل از جمله اعلام نتایج آزمون علمی و مصاحبه حضوری ، با استفاده از سایت رسمی این بانک به آدرس bmi.ir انجام می گیرد.

البته ممکن است فرآیند استخدام افراد واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملی بدون برگزاری آزمون کتبی از سوی بانک انجام شود که در این شرایط ، مصاحبه از داوطلبانی به عمل می آید که فرم استخدامی آن ها مورد تایید قرار گرفته باشد. بنابراین نحوه جذب علاقه مندان توسط بانک ملی به هر یک از روش های فوق ، بستگی به تصمیم بانک دارد و تا زمان اعلام نیاز آن نمی توان درمورد روند دقیق استخدام افراد اظهار نظر نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نتایج استخدام بانک ملی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی