تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان

اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 - 1400
اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هرساله دانش آموزان متقاضی ورود به مدارس نمونه دولتی در یک فضای رقابتی قرار می گیرند تا دانش و اطلاعات علمی خود را به چالش بکشند. دانش آموزان پایه نهم برای ورود به مدارس نمونه دولتی و تحصیل در پایه دهم مقطع متوسطه دوم می بایستی در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند و با توجه به اعلام نتایج ضمن کسب نمره و تراز مورد نیاز در صورت قبولی وارد این مدارس شوند.

اعلام نتایج آزمون مدارس هر شهرستان، توسط سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش مربوط به همان استان صورت می گیرد.

با توجه به شرایط حاکم بر جامعه بر اثر شیوع گسترده بیماری کرونا ضمن سایه افکندن این بیماری بر زندگی مردم، همچنین باید توجه داشت میزان شیوع کرونا در شهرستان های مختلف در وضعیت های قرمز و یا زرد متفاوت است. لذا بسته به تفاوت شهرستان ها، تصمیمات گرفته شده در راستای زمان برگزاری آزمون و به تبع اعلام نتایج نیز برای هر شهرستان ممکن است متفاوت باشد.

در ادامه به شرح تصمیمات ابلاغ شده اداره کل اموزش و پرورش سیستان و بلوچستان می پردازیم.

دانش آموزان ساکن سیستان و بلوچستان برای دریافت کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی خود، بایستی به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی  استان سیستان و بلوچستان از ساعت 23:59 روز جمعه 10 مرداد توسط اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام گشته است. دانش آموزان می توانند برای اطلاع از نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سیستان و بلوچستان از ساعت 23:59 روز جمعه مورخ 10 مرداد لغایت 23:59 روز 31 مرداد ماه، کارنامه خود را دریافت و مشاهده کنند.

همچنین لازم به ذکر است که نتایج آزمون نمونه دولتی به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی آموزش و پرورش هر استان اعلام می گردد. نتایج آزمون نمونه دولتی استان سیستان و بلوچستان 99 – 1400 نیز از طریق سایت آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نشانی 78.38.114.105 اعلام می گردد.

ر کانال تلگرام نمونه دولتی اقدام کنند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان 99 – 1400

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سال 99-1400 به صورت شهر به شهر و به صورت اینترنتی اعلام می گردد.

دانش آموزان هر منطقه بایستی با مراجعه به سایت رسمی اداره کل آموزش و پرورش محل سکونت خود در بازه زمانی معین پس از انتشار نتایج آزمون برسایت نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام کنند. همچنین دانش آموزان ساکن سیستان و بلوچستان نیز در زمان اعلام شده با مراجعه به سایت اداراه کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان به نشانی 78.38.114.105 جهت مشاهده نتایج آزمون خود عمل کنند.

دانش آموزان پس از اعلام نتایج در بازه زمانی مشخص شده می توانند با مراجعه به صفحه اصلی سامانه ثبت نام و اعلام نتایج نما به نشانی فوق و کلیک بر گزینه دریافت کارنامه به یکی از دو روش پیشنهادی سامانه به شرح زیر، اطلاعات خواسته شده را وارد نمایند و سپس کارنامه خود را دریافت و رویت کنند.

  • روش اول : وارد کردن کد رهگیری و سپس رمز ورود 
  • روش دوم: درج کردن کد ملی داوطلب و همچنین شماره شناسنامه پدر

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 99 – 1400

با توجه به آنکه احتمال خطا در نتایج آزمون نمونه دولتی بسیار کم است اما آموزش و پرورش این امکان را در اختیار دانش آموزان قرار داده است که چنانچه نسبت به نتایج آزمون خود اعتراضی دارند پس از اعلام نتایج در فرصت چند روزه ای جهت ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی خود اقدام کنند. همه ساله دانش آموزان و همچنین خانواده های معترض به نتایج آزمون نمونه دولتی می توانند اعتراض خود را نسبت نتایج آزمون، اعلام نمایند تا رسیدگی لازم نسبت به آن انجام شود. لازم به ذکر است که در سال های گذشته مواردی محدودی یافت شده است که داوطلبان اعتراض خود را نسبت به نتایج آزمون ثبت کردند، و پس از بررسی های صورت گرفته، اعتراض آن ها پذیرفته شده و موفق به راه یابی به مدارس نمونه دولتی مورد نظر خود شده اند.

طبق اطلاعیه سایت اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، دانش آموزان در صورت داشتن اعتراض نسبت به نتایج آزمون تا 12 مرداد ماه فرصت دارند در سامانه ثبت نام و اعلام نتایج به نشانی مذکور 78.38.114.105 اعتراض خود را اعلام و ثبت کنند. توجه داشته باشید که تنها اعتراضاتی مورد بررسی قرار می گیرند که از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج، ثبت شده باشند و هیچ گونه بررسی و پیگیری برای اعتراضات حضوری صورت نمی گیرد.

زمان اعلام نتایج بررسی اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 99-1400

زمان دقیق نتیجه بررسی اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی مشخص نیست ولی به احتمال زیاد همچون سال های گذشته نهایتا تا دو هفته پس از پایان مهلت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی، نتایج برسی اعتراض نیز اعلام می گردد. به محض انتشار اطلاعیه جدیدی در این راستا از سوی اداراه کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان این مقاله به روزرسانی می گردد و اطلاعات جدید را در اختیار کاربران قرار می دهد. همچنین کاربران می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این راستا عضو کانال تلگرام نمونه دولتی شوند و یا در صورت بروز مشکل در دریافت کارنامه و یا مراحل ثبت اعتراض جهت دریافت راهنمایی و یا مشاوره با مشاورین تحصیلی ایران مشاوره از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشند.

طی چند سال اخیر آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف گردید و لذا دانش آموزان پایه نهم برای ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی در آزمون مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. پس از شرکت در آزمون و اعلام نتایج، در صورت کسب نمره مورد قبول قادر به ثبت نام در مدارس نمونه دولتی خواهند بود. لازم به ذکر است دانش آموزانی که در یک مدرسه ی نمونه دولتی پذیرفته می شوند مجاز به ثبت نام در دیگر مدارس نمونه دولتی را نخواهند بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی سیستان و بلوچستان با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. سلام جواب ازمون نمونه دهم زاهدان کی میاد

دریافت مشاوره