تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبان پس از شرکت در کنکور کارشناسی ارشد منتظر اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 می باشند.

با توجه به این که اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد این دانشگاه در سال جاری در دو بازه زمانی و از طریق دو سایت جداگانه انجام می گیرد، شرکت کنندگانی که اقدام به انتخاب رشته ارشد آزاد 99 نموده اند می بایست در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش و یا سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، کارنامه نهایی خود را دریافت نمایند.

کارنامه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال جاری ابتدا بر روی سایت سازمان سنجش و سپس بر روی سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد قرار گرفت.

تاریخ انتشار کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

کنکور دانشگاه های سراسری و آزاد سال جاری به دلایلی از جمله پیشگیری از گسترش ویروس کرونا دچار تعویق در زمان برگزاری شده و بر همین اساس اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز مدتی به طول انجامید.

این کارنامه سرانجام در فاصله زمانی بین 5 لغایت 7 آبان ماه 99 به ترتیب از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و سایت انتخاب رشته ارشد آزاد منتشر شده و در دسترس داوطلبان قرار گرفت. در ادامه مطلب به نحوه مشاهده و دریافت کارنامه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می پردازیم.

چگونه می توان به کارنامه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 دست یافت؟

در بخش قبل گفتیم که داوطلبان با استفاده از دو روش می توانند به نتایج نهایی آزمون حود دسترسی پیدا کنند. در این قسمت می خواهیم هر یک از مسیرهای مشاهده این کارنامه نهایی را بررسی نماییم. چنانچه ضمن طی هر کدام از مراحل به مشکلی برخوردید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای مشاهده کارنامه نهایی خود از طریق سایت سازمان سنجش به صورت زیر عمل کنید.

  • به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و بر روی آیکون “کارشناسی ارشد” که در سمت راست صفحه قرار دارد، کلیک کنید.

مرحله اول مشاهده نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد آزاد

  • در این مرحله بر روی لینک “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1399 (اعلام نتایج نهایی رشته محل های تابعه وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی + کارنامه نهایی رشته محل های تابعه وزارت علوم)” کلیک فرمایید.

مرحله دوم مشاهده نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد آزاد

  • اکنون شما می توانید با فشردن کلید “ورود به سیستم” به صفحه کاربری خود هدایت شوید.

مرحله سوم مشاهده نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد آزاد

  • دو روش جهت ورود به صفحه نتایج نهایی خود پیش رو دارید.
  1. با استفاده از اطلاعات شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام
  2. از طریق درج اطلاعات مربوط به شماره پرونده، کد ملی و سال تولد

نهایتا کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.

مرحله چهارم مشاهده نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد آزاد

همچنین می توانید کارنامه نهایی خود را از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد دریافت کنید.

  • به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه کنید و بر روی لینک فعال “کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1399” کلیک نمایید.

مرحله اول نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  • به صفحه ای منتقل می شوید لازم ات شما اطلاعات مربوط به کد ملی و کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد را در قسمت های مشخص شده وارد کنید.

مرحله دوم نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

در آخر بر روی گزینه “ورود” کلیک نمایید تا به کارنامه خود دست یابید.

اطلاعات موجود در کارنامه نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99

اطلاعات مندرج در کارنامه نهایی کارشناسی ارشد از دو بخش مشخصات ثبت نامی داوطلب و فرم انتخاب رشته وی تشکیل شده است.

نمونه کارنامه نهایی کنکور کارناسی ارشد دانشگاه آزاد

همانطور که مشاهده می کنید این کارنامه شامل اطلاعاتی از قبیل نمره کل (که همان تراز داوطلب می باشد)، رتبه، رتبه آخرین نفر پذیرفته شده در بین کسانی که این رشته محل را انتخاب کرده اند و همچنین بخش توضیحات که نمایش دهنده وضعیت قبولی داوطلب است، می باشد.

در صورتی که داوطلبان پس از مشاهده نتیجه انتخاب رشته خود نسبت به هر یک از مندرجات ذکر شده بر روی کارنامه خود معترض باشند می توانند از طریق سامانه ثبت درخواست الکترونیکی دانشگاه آزاد به نشانی seda.iau.ac.ir اعلام اعتراض نمایند.

پس از انتشار نتایج نهایی کارشناسی ارشد آزاد 99 داوطلبانی که از رشته و یا دانشگاهی که در آن پذیرفته شده اند رضایت ندارند می توانند به کسب اطلاعات لازم در خصوص شرایط تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد پرداخته و چنانچه مایل باشند از این امکان استفاده نمایند. برای دریافت توضیحات بیشتر در این خصوص و همچنین در ارتباط با شرایط ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانید از لینک های مربوطه استفاده نمایید.

 

سوالات متداول

1- کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 چه زمانی منتشر می گردد؟

این کارنامه در روز 5 آبان از طریق سایت سازمان سنجش و در روز 7 آبان ماه 99 بر روی سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر شد.

2- کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد حاوی چه مندرجاتی می باشد؟

این کارنامه شامل اطلاعاتی از قبیل نمره کل (که همان تراز داوطلب می باشد)، رتبه، رتبه آخرین نفر پذیرفته شده و همچنین بخش توضیحات می باشد.

3- از چه طریقی می توان به دریافت کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 اقدام کرد؟

با مراجعه به یکی از سایت های sanjesh.org و یا azmoon.iau.ac.ir می توان کارنامه نهایی کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 99 را دریافت نمود.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد