تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / کنکور / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت کنکور سراسری 1400
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ممکن است در برخی از مندرجات اطلاعات داوطلب نادرست درج شده باشد که در این صورت متقاضی می بایست برای اصلاح کارت خود اقدام کند تا در روز برگزاری آزمون با مشکلی مواجه نگردد.

اصلاح برخی از اطلاعات به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام کنکور سراسری امکان پذیر است اما برای رفع نقص برخی از اطلاعات از جمله جنسیت، دین، زبان خارجی امتحانی، معلولیت و سهمیه بهیار باید به صورت حضوری به مراکز رفع نقص سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمود.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه، شاهد مشکلاتی از جمله فاقد عکس بودن کارت، واضح نبودن عکس و فاقد مهر بودن عکس بودند باید همراه با دو قطعه عکس 4*3 و کارت شناسایی معتبر، به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه کنند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال 1400 به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کنکور سراسری که نسبت به ثبت نام کنکور سراسری اقدام نموده اند، قبل از حضور در جلسه کنکور سراسری می بایست کارت ورود به جلسه خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند و با بررسی دقیق آن از صحت اطلاعات درج شده مطمئن شوند.

داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام نمی توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، باید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش اطلاعات خود را بازیابی کنند.

شایان ذکر است که برخی از اطلاعات فردی موجود بر روی کارت به صورت اینترنتی قابل ویرایش است اما اصلاح مواردی مانند زبان خارجی و معلولیت، مراجعه به باجه های رفع نقص و… نیازمند مراجعه به باجه های رفع نقص می باشد.

باتوجه به این که کنکور سراسری 1400 در روز های 10 و 11 تیر ماه 1400 برگزار می گردد، داوطلبان می توانند سه الی چهار روز قبل از این تاریخ، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند و بعد از بررسی مندرجات موجود بر روی کارت، در صورت مشاهده مغایرتی از ساعت 8:30 صبح الی 12:00 و از ساعت 14:00 الی 18:00 بعد از ظهر به باجه های رفع نقص جهت اصلاح موارد مربوطه مراجعه کنند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

همان طور که ذکر شد افرادی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام، نمی توانند کارت ورود به جلسه کنکور سراسری را دریافت کنند فقط باید با ارسال درخواست اینترنتی، اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد اما در صورت مشاهده مواردی اشتباه در کارت، داوطلبان می توانند به باجه های رفع نقص مراجعه کنند که لینک دانلود فایل لیست آدرس های آن در جدول ذیل قرار داده شده است.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400
دانلود لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

توجه نمایید که مراجعه حضوری فقط برای رفع اشکالاتی در خصوص فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس، فاقد عکس بودن یا درج عکس اشتباه یا اشتباه در نوع زبان خارجی، معلولیت، جنس، دین و سهمیه بهیار ضروری می باشد و داوطلبان تا زمان برگزاری کنکور فرصت خواهند داشت که برای اصلاح این اطلاعات اقدام کنند. همچنین ارائه کارت شناسایی معتبر در زمان مراجعه حضوری ضروری می باشد.

 

سوالات متداول

1- چگونه می توان از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 مطلع شد؟

آدرس باجه های رفع نقص از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور در دسترس افراد قرار می گیرد.

2- آیا در صورت مشاهده هر گونه مغایرتی در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری باید به باجه های رفع نقص مراجعه نمود؟

خیر، مراجعه حضوری تنها در صورت مشاهده اشتباه در برخی از موارد می باشد که جزئیات آن در این مقاله ذکر شده است.

3- چه زمانی می توان به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری مراجعه نمود؟

معمولا سه الی چهار روز قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری می توان به باجه های رفع نقص مراجعه نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور