تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت کنکور سراسری 1400
آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ممکن است در برخی از مندرجات اطلاعات داوطلب نادرست درج شده باشد که در این صورت متقاضی می بایست برای اصلاح کارت خود اقدام کند تا در روز برگزاری آزمون با مشکلی مواجه نگردد.

اصلاح برخی از اطلاعات به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام کنکور سراسری امکان پذیر است اما برای رفع نقص برخی از اطلاعات از جمله جنسیت، دین، زبان خارجی امتحانی، معلولیت و سهمیه بهیار باید به صورت حضوری به مراکز رفع نقص سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمود.

همچنین داوطلبانی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه، شاهد مشکلاتی از جمله فاقد عکس بودن کارت، واضح نبودن عکس و فاقد مهر بودن عکس بودند باید همراه با دو قطعه عکس 4*3 و کارت شناسایی معتبر، به باجه های رفع نقص مستقر در مراکز استان ها مراجعه کنند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال 1400 به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

متقاضیان واجد شرایط ثبت نام کنکور سراسری که نسبت به ثبت نام کنکور سراسری اقدام نموده اند، قبل از حضور در جلسه کنکور سراسری می بایست کارت ورود به جلسه خود را به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نمایند و با بررسی دقیق آن از صحت اطلاعات درج شده مطمئن شوند.

داوطلبانی که به دلیل نداشتن شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام نمی توانند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند، باید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش اطلاعات خود را بازیابی کنند.

شایان ذکر است که برخی از اطلاعات فردی موجود بر روی کارت به صورت اینترنتی قابل ویرایش است اما اصلاح مواردی مانند زبان خارجی و معلولیت، مراجعه به باجه های رفع نقص و… نیازمند مراجعه به باجه های رفع نقص می باشد.

باتوجه به این که کنکور سراسری 1400 در تاریخ 9 الی 12 تیر ماه 1400 برگزار می گردد، داوطلبان می توانند با توجه به گروه آزمایشی خود و مطابق با جدول زیر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند و بعد از بررسی مندرجات موجود بر روی کارت، در صورت مشاهده مغایرتی از ساعت 8:30 صبح الی 12:00 و از ساعت 14:00 الی 18:00 بعد از ظهر به باجه های رفع نقص جهت اصلاح موارد مربوطه مراجعه کنند.

زمان مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400
گروه های آزمایشی زمان مراجعه 
هنر

سه‌ شنبه مورخ 8 تیر ماه 1400

علوم انسانی

سه‌ شنبه مورخ 8 تیر ماه و چهارشنبه مورخ 9 تیر ماه 1400

علوم ریاضی و فنی

علوم تجربی

چهار‌شنبه مورخ 9 تیر ماه و پنج شنبه مورخ 10 تیر ماه 1400

زبان های خارجی

پنج شنبه مورخ 10 تیر ماه و جمعه مورخ 11 تیر ماه 1400

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

همان طور که ذکر شد افرادی که به دلیل نداشتن شماره پرونده یا شماره پیگیری ثبت نام، نمی توانند کارت ورود به جلسه کنکور سراسری را دریافت کنند فقط باید با ارسال درخواست اینترنتی، اطلاعات خود را بازیابی کنند و نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد اما در صورت مشاهده مواردی اشتباه در کارت، داوطلبان می توانند به باجه های رفع نقص مراجعه کنند که لینک دانلود فایل لیست آدرس های آن در جدول ذیل قرار داده شده است.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400
دانلود لیست آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

توجه نمایید که مراجعه حضوری فقط برای رفع اشکالاتی در خصوص فاقد مهر بودن عکس، واضح نبودن عکس، فاقد عکس بودن یا درج عکس اشتباه یا اشتباه در نوع زبان خارجی، معلولیت، جنس، دین و سهمیه بهیار ضروری می باشد و داوطلبان تا زمان برگزاری کنکور فرصت خواهند داشت که برای اصلاح این اطلاعات اقدام کنند. همچنین ارائه کارت شناسایی معتبر در زمان مراجعه حضوری ضروری می باشد.

 

سوالات متداول

1- چگونه می توان از آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1400 مطلع شد؟

آدرس باجه های رفع نقص از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین این مقاله در دسترس افراد قرار می گیرد.

2- آیا در صورت مشاهده هر گونه مغایرتی در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری باید به باجه های رفع نقص مراجعه نمود؟

خیر، مراجعه حضوری تنها در صورت مشاهده اشتباه در برخی از موارد می باشد که جزئیات آن در این مقاله ذکر شده است.

3- چه زمانی می توان به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری مراجعه نمود؟

معمولا سه الی چهار روز قبل از زمان برگزاری کنکور سراسری می توان به باجه های رفع نقص مراجعه نمود که تاریخ دقیق مربوط به هر کدام از گروه های آزمایشی در این مقاله ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. اگر نام و نام خانوادگی مغایرت داشت چه کاری باید انجام بدیم ؟

    • با سلام و درود، جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی می بایست درخواست خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به ثبت برسانید.

دریافت مشاوره تخمین رتبه