خانه آموزش تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در سمنان

تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در سمنان

هزینه کلاس خصوصی ایران مشاوره در سمنان
تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در سمنان

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی پایه ابتدایی با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید 02191018024

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید

قیمت: 0 تومان

پروسه آموزش و یادگیری، پروسه پیچیده ای است و ممکن است هر کدام از ما در هر یک از مقاطع در یک با چند درس با مشکل مواجه شویم. یکی از راه هایی که می توانیم برای رفع این مشکل اقدام نماییم، شرکت در کلاس های خصوصی است. اما نکته ای که در انتخاب و شرکت در کلاس های خصوصی باید به آن توجه نمود، علاوه بر دانش و تسلط مدرس، متدی و نحوه تدریسی است که در کلاس ها انتخاب و به کار گرقته می شود.

اگر دانشجویی به علت شاغل بودن نتواند در کلاس های اصلی خودش به صورت کامل شرکت کند و تعداد زیادی از جلسات را از دست دهد و یا فردی به هر دلیلی از نحوه تدریس معلم خود راضی نبوده و درک مفاهیم برای آنان سخت باشد و یا بخواهد در مدت زمان کوتاه تری نسبت به یک موضوع درسی مسلط شود، می تواند از کلاس های خصوصی استفاده نموده و با هماهنگی های لازم، در منزل یا موسسه به صورت یک یا دو نفره در کلاس شرکت نماید.

به صورت کلی می توان گفت که کلاس های خصوصی به دو صورت حضوری و آنلاین تشکیل می شود که هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند یکی از این دو روش را برای شرکت در کلاس های خصوصی انتخاب نماید. اما چیزی که مهم است این است که این کلاس ها چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری در ایران مشاوره با دبیرها و اساتیدی با تجریه و توانمند برگزار می شود و همه افراد در سراسر ایران نیز می توانند از این کلاس ها بهره مند شوند و داوطلبین ساکن استان سمنان نیز از این موضوع مستثنا نخواهند بود.

شرکت در کلاس های خصوصی با وجود اساتید با تجربه به دانش آموز در فراگیری مفهومی دروس کمک خواهد کرد.

کلاس های تدریس خصوصی در سمنان به صورت حضوری برگزار می شود یا آنلاین؟

اگر شما در استان سمنان و یکی از شهرستان های آن به دنبال کلاس های خصوصی، چه حضوری و چه به صورت غیر حضوری هستید، می توانید از کلاس های ایران مشاوره استفاده نمایید. شاید برایتان سوال شود که کلاس های خصوصی در ایران مشاوره در چه مقاطعی و به چه نحو تشکیل می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

امروزه کلاس های غیر حضوری و آنلاین بسیار گسترش یافته است و افراد ترجیح می دهند که در خانه خود نشسته و به راحتی در کلاس های آنلاین ایران مشاوره شرکت کرده و مطالب مد نظر را فرا بگیرند. ایران مشاوره نیز به این منظور این امکان را برای ساکنین استان هایی غیر از تهران ایجاد کرده است که بتوانند در کلاس های آنلاین این مجموعه شرکت نمایند. این کلاس ها در شهرستان های استان سمنان که در ادامه نام برده ایم، به صورت اینترنتی اجرا می شود.

 1. شاهرود
 2. دامغان
 3. گرمسار
 4. مهدی شهر
 5. سرخه
 6. آرادان
 7. میامی

کلاس های خصوصی در سمنان شامل چه مقاطعی می شود؟

اگر قصد شرکت در کلاس های خصوصی ایران مشاوره را دارید، بهتر است این مژده را به شما بدهیم که کلاس های ایران مشاوره در مقاطع مختلفی برگزار خواهد شد و دانش آموزان و دانشجوبان در هر مقطع و دوره ای می توانند در این کلاس ها ثبت نام کرده و  از آن استفاده نمایند. مقاطع کلاس های ایران مشاوره به شرح زیر می باشد:

 • دبستان (پایه اول تا ششم ابتدایی)
 • دوره متوسطه اول (مقطع راهنمایی)
 • دوره متوسطه دوم ( مقطع دبیرستان + پیش دانشگاهی)
 • کنکور
 • دانشگاه

تدریس خصوصی در مقاطع تحصیلی دبستان/ دوره متوسطه اول و دوم

سال های اولیه آموزش از اهمیت بسیار بالایی برخودار است و به همین منظور نگرانی خانواده ها کمی در این مقاطع بیشتر است و در پی آن هستند که فرزندانشان، دروس ابتدایی را به درستی و شیوه درستی فراگیرند زیرا که آن، سر جشمه یادگیری های پیش رو خواهد بود. در کنار این موضوع که آموزش های دوره دبستان حکم پیش زمینه برای شرکت در دوره های متوسطه اول و دوم را داشته و بسیار اهمیت دارد، ممکن است برخی از افراد قصد شرکت در آزمون تیزهوشان  و با مدارس خاص دیگر را داشته باشند و به همین منظور احساس نمایند که نیازمند مرور و یادآوری مطالب در کلاس های خصوصی هستند. ایران مشاوره این فرصت را برای این دسته از افراد مهیا کرده است که بتوانند به آسانی از وجود دبیرانی با تجربه و توانا بهره مند شوند.

تدریس خصوصی در مقطع کنکور

یکی از مهمترین دغدغه های دوران تحصیلی هر کسی، شرکت در کنکور سراسری است که تاثیر بسیار ریادی در آینده هر یک از ما خواهد داشت. اگر شما هم نیز نگران شرکت در این آزمون مهم هستید، می توانید با مشاوره کنکور مسیر درست را انتخاب و یک برنامه ریزی کنکور دقیق و درست را تجربه نمایید.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

پس از ورود به دانشگاه ممکن است که برخی از دانشجویان در بعضی را دروس نیاز به راهنمایی و تمرین بیشتری داشته باشند که، ایران مشاوره با داشتن مدرسین و اساتیدی با تجربه و توانا این مشکل را حل کرده و شما می توانید با ثبت نام در کلاس های خصوصی مد نظر خود، گامی بلند و مطمئن به آینده ای درخشان بردارید.

روند ثبت نام و برگزاری کلاس های تدریس خصوصی در سمنان

هزینه کلاس خصوصی ایران مشاوره در سمنان
تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در سمنان

کلاس های تدریس خصوصی ایران مشاوره در سمنان به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد. داوطلبین می توانند با شرکت در هر کدام از کلاس های خصوصی از متد روز و اساتیدی برجسته و ماهر بهره مند شوند.

روند ثبت نام

برای ثبت نام در کلاس های ایران مشاوره کافیست فرم ابتدایی این مقاله را تکمیل نمایید و پس از آن منتظر بمانید تا مشاوریت ما در کمتر از ۱۵ دقیقه با شما تماس گرفته و مراحل بعدی ثبت نام شما انجام خواهند داد و یا می توانید با شماره تلفن 02191018024 تماس گرفته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

روند برگزاری

اگر قصد شرکت در کلاس های خصوصی ایران مشاوره را دارید و نمی خواهید به صورت حضوری در کلاس ها شرکت نمایید می توانید ار  تدریس خصوصی آنلاین ایران مشاوره استفاده نمایید و در خانه به صورت آنلاین از کلاس های خصوصی آن استفاده نمایید. برای این کار پس از ثبت نام، توسط مشاورین ما با شما تماس گرفته خواهد شد و کد ورود به جلسه برای شما ارسال خواهد شد.

پس از دریافت کد، شما به وسیله آن می توانید در اپلیکیشنی به نام قرار وارد شده و در زمان مقرر در کلاس های خود شرکت نمایید. نسخه تحت وب این برنامه نیز در دسترس بوده که شما می توانید با استفاده از آن، به وسیله سیستم و لپ تاپ خود وارد اپ شده و به راحتی در کلاس شرکت نمایید.

محتوای کلاس های تدریس خصوصی مجموعه ایران مشاوره

ایران مشاوره با داشتن اساتیدی مجرب و با تجربه در زمینه ها و مقاطع مختلف می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کرده و به هدفتان برسانند. شما می توانید سوالات و دغدغه های خود را با مشاورین و اساتید ایران مشاوره در میان گذاشته و اطمینان داشته باشید که به بهترین شکل ممکن جواب خود را دریافت می نمایید.

مقطع تحصیلی دبستان

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دبستان
پایه اول
آموزش قرآن (اول) سمنانی (اول)ریاضی (اول)
نگارش سمنانی (اول)علوم تجربی (اول)
پایه دوم
هدیه های آسمان (دوم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (دوم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (دوم)
نگارش سمنانی (دوم)ریاضی (دوم)
پایه سوم
سمنانی (سوم)نگارش سمنانی (سوم)هدیه های آسمان (سوم)
ریاضیهدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (سوم)علوم تجربی (سوم)
پایه چهارم
سمنانی (چهارم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (چهارم)هدیه های آسمان (چهارم)
ریاضی (چهارم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (چهارم)نگارش سمنانی (چهارم)
علوم تجربی
پایه پنجم
سمنانی (پنجم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (پنجم)نگارش سمنانی (پنجم)
ریاضی (پنجم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (پنجم)
علوم تجربی (پنجم)
پایه ششم
سمنانی (ششم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (ششم)هدیه های آسمان (ششم)
ریاضی (ششم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (ششم)نگارش سمنانی (ششم)
مطالعات اجتماعی (ششم)علوم تجربی (ششم)

مقطع تحصیلی دوره متوسطه اول

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دوره اول متوسطه
پایه هفتم
آموزش قرآن (هفتم)عربی (هفتم)سمنانی و نگارش (ویژه مدارس استعداد درخشان) – هفتم
سمنانی (هفتم)کتاب کار انگلیسی (1)علوم تجربی (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) (هفتم)
ریاضی (هفتم)تفکر و سبک زندگی (دختران) – (هفتم)پیام های آسمان (هفتم)
مطالعات اجتماعی (هفتم)ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – هفتمنگارش (هفتم)
علوم تجربی (هفتم)تفکر و سبک زندگی (پسران) – (هفتم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (هفتم)
فرهنگ و هنر (هفتم)کار و فناوری (هفتم)ریاضیات (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هفتم
انگلیسی (1)
پایه هشتم
آموزش قرآن (هشتم)سمنانی و نگارش (ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمپیام های آسمان (هشتم)
سمنانی (هشتم)علوم تجربی (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمنگارش (هشتم)
ریاضی (هشتم)فرهنگ و هنر (هشتم)علوم تجربی (هشتم)
مطالعات اجتماعی (هشتم)انگلیسی (2)تفکر و سبک زندگی (هشتم)
عربی (هشتم)کار و فناوری (هشتم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (هشتم)
کتاب کار انگلیسی (2)ریاضیات (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – (هشتم)
تفکر و سبک زندگی (پسران) – (هشتم)
پایه نهم
آموزش قرآن (نهم)کار و فناوریپیام های آسمان (نهم)
سمنانی (نهم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (نهم)نگارش (نهم)
ریاضی(نهم)ریاضیات (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهمعلوم تجربی (نهم)
مطالعات اجتماعی – (مدنی – تاریخ – جغرافیا) (نهم)علوم تجربی (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهمفرهنگ و هنر (نهم)
عربی (نهم)آمادگی دفاعی (نهم)انگلیسی (3)
کتاب کار انگلیسی (3)ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – نهمسمنانی و نگارش (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم
ریاضیات (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم

مقطع تحصیلی دوره متوسطه دوم

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دوره دوم متوسطه (تمامی پایه ها)
پایهرشتهدروس
دهمریاضیسمنانی (1)/ دین و زندگی (1)/ فیزیک (1)/ریاضی (1)/ آمادگی دفاعی/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1) ـ ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (1) / نگارش (1) / عربی، زبان قرآن (1)/ شیمی (1)/ هندسه (1)/ آزمایشگاه علوم تجربی (1)/ هنر /  تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1)
یازدهریاضیهنر/ نگارش (2)/ عربی، زبان قرآن (2)/ شیمی (2)/ حسابان (1)/ آزمایشگاه علوم تجربی (2)/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2)/ ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (2)/ ضمیمه دین و زندگی (2) – ویژه اهل سنت/ سمنانی (2)/ دین و زندگی (2)/ فیزیک (2)/ هندسه (2)/ آمار و احتمال/ تاریخ معاصر ایران/ انگلیسی (2)/ زمین شناسی/ انسان و محیط زیست
دوازدهمریاضینگارش (3)/ عربی، زبان قرآن (3)/ شیمی (2)/ حسابان (2)/فیزیک (3) / ریاضی و آمار (3)/ هویت اجتماعی/ انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ سلامت و بهداشت/ هندسه (3)/ ریاضیات گسسته/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) – ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (3) / مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)
دهمتجربیسمنانی (1) / دین و زندگی (1)/ شیمی (1)/ فیزیک (1)/ زیست شناسی (1)/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1) /ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (1)/ نگارش (1)/ عربی، زبان قرآن (1)/ ریاضی (1) / آمادگی دفاعی/ آزمایشگاه علوم تجربی (1)/ هنر/ تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1)
یازدهتجربیتاریخ معاصر ایران/ انسان و محیط زیست/ سمنانی (2) / دین و زندگی (2)/ شیمی (2)/ فیزیک (2)/ زیست شناسی (2)/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2) /ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (2)/ نگارش (2)/ عربی، زبان قرآن (2)/ ریاضی (2) / آمادگی دفاعی/ آزمایشگاه علوم تجربی (2)/ هنر/ تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (2)
دوازدهمتجربیسمنانی (3)/ دین و زندگی (3)/ شیمی (3)/ ریاضی و آمار (3)/ هویت اجتماعی/ انگلیسی (3) / مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)/ نگارش (3)/ ریاضی (3)/ زیست شناسی (3) /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3)/کتاب کار انگلیسی (3)/فیزیک (3)/ سلامت و بهداشت
دهمانسانیسمنانی (1)/ علوم و فنون ادبی (1)/عربی، زبان قرآن (1)/ آمادگی دفاعی/ تاریخ 1 (ایران و جهان باستان)/ اقتصاد/ منطق/تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1) /نگارش (1)/ دین و زندگی (1)/ریاضی و آمار (1)/جغرافیای ایران/جامعه شناسی (1)/ هنر/ کارگاه کارآفرینی و تولید / تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1)/ ویژه اقلیت های دینی/کتاب کار انگلیسی (1)
یازدهانسانیروان شناسی/انسان و محیط زیست/ ضمیمه دین و زندگی (2) – ویژه اهل سنت/ فلسفه (1)/ سمنانی (2)/ علوم و فنون ادبی (2)/عربی، زبان قرآن (2)/ آمادگی دفاعی/ تاریخ 2 (ایران و جهان باستان)/ اقتصاد/ منطق/تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (2) /نگارش (2)/ دین و زندگی (2)/ریاضی و آمار (2)/جغرافیای ایران/جامعه شناسی (2)/  هنر/ کارگاه کارآفرینی و تولید / تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2) ـ ویژه اقلیت های دینی/کتاب کار انگلیسی (2)
دوازدهمانسانیمدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/سلامت و بهداشت / سمنانی (3)/ دین و زندگی (3)/ جغرافیا (3) (کاربردی/ جامعه شناسی (3)/فلسفه (2)/انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ نگارش (3)/ عربی، زبان قرآن (3)/ تاریخ (3) – ایران و جهان معاصر/ تحلیل فرهنگی/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) – ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)

هزینه لازم برای ثبت نام کلاس تدریس خصوصی در سمنان

یکی از مهمترین مسائلی که در زمینه ثبت نام و شرکت در کلاس های خصوصی مطرح می شود، هزینه آن است و ممکن است در این مرحله نیز برای شما سوال شود که هزینه شرکت در کلاس های خصوصی ایران مشاوره چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال باید گفت که هزینه نهایی به نوع درس، مقطع تحصیلی و تعداد جلسات انتخابی بستگی  دارد که پیشنهاد می شود برای اطلاع دقیق از این موارد با مشاورین ایران مشاوره تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

در صورت وجود هرگونه سوال و بروز مشکل می توانید با شماره پشتیبانی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید: 02191018024

و یا از طریق پیام رسان های واتساپ، بله و روبیکا با ما در ارتباط باشید: 09025101252

 

سوالات متداول

1- کلاس های خصوصی در ایران مشاوره به چه نحو برگزار می شود؟

کلاس های خصوصی در ایران مشاوره به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود.

2- ثبت نام در کلاس های ایران مشاوره به چه نحو است؟

به منظور ثبت نام در کلاس های خصوصی ایران مشاوره در ابتدا فرم ابتدای این مقاله را پر نمایید و سپس مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

3- کلاس های خصوصی ایران مشاوره در چه مقاطعی برگزار می شود؟

کلاس های خصوصی ایران مشاوره در مقاطع مدرسه، دبیرستان، کنکور و دانشگاه برگزار می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره