خانه آموزش تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در مازندران

تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در مازندران

هزینه کلاس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در مازندران
تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در مازندران

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی مازندران با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02156691684

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید

قیمت: 0 تومان

هر کدام از ما ممکن است در طول دوره تحصیلی خود در یادگیری یک یا چند تا از دروس، دچار مشکل شده باشیم و مباحثی را به خوبی متوجه نشده باشیم. در این زمان است که نیازمند راهنمایی یک فرد آگاه و یا مطلع هستیم. گاهی به همکلاسی های خود که درس را بهتر یاد گرفته اند رو می آوریم اما باید بدانیم که علاوه بر داشتن اطلاعات درسی، نحوه آموزش و متد تدریس هم بسیار اهمیت دارد. در این زمان است که معلم های خصوصی یکی از بهترین گزینه ها برای رفع این مشکل است.

اگر دانشجویی به علت شاغل بودن نتواند در کلاس های اصلی خودش به صورت کامل شرکت کند و تعداد زیادی از جلسات را از دست دهد و یا فردی به هر دلیلی از نحوه تدریس معلم خود راضی نبوده و درک مفاهیم برای آنان سخت باشد و یا بخواهد در مدت زمان کوتاه تری نسبت به یک موضوع درسی مسلط شود، می تواند از کلاس های خصوصی استفاده نموده و با هماهنگی های لازم، در منزل یا موسسه به صورت یک یا دو نفره در کلاس شرکت نماید.

به صورت کلی می توان گفت که کلاس های خصوصی به دو صورت حضوری و آنلاین تشکیل می شود که هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند یکی از این دو روش را برای شرکت در کلاس های خصوصی انتخاب نماید. اما چیزی که مهم است این است که این کلاس ها چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری در ایران مشاوره با دبیرها و اساتیدی با تجریه و توانمند برگزار می شود و همه افراد در سراسر ایران نیز می توانند از این کلاس ها بهره مند شوند و داوطلبین ساکن استان مازندارن نیز از این موضوع مستثنا نخواهند بود.

شرکت در کلاس های خصوصی با وجود اساتید با تجربه به دانش آموز در فراگیری مفهومی دروس کمک خواهد کرد.

کلاس های تدریس خصوصی در مازندارن به صورت حضوری برگزار می شود یا آنلاین؟

اگر شما در استان مازندارن و یکی از شهرستان های آن به دنبال کلاس های خصوصی چه حضوری و چه به صورت غیر حضوری هستید، می توانید از کلاس های ایران مشاوره استفاده نمایید. شاید برایتان سوال شود که کلاس های خصوصی در ایران مشاوره در چه مقاطعی و به چه نحو تشکیل می شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مدرسین ایران مشاوره زیر نظر آموزشگاه هایی هستند که  طبق نیاز داوطلبان، در محیط آموزشگاه به کار تدریس به صورت حضوری و غیر حضوری می پردازند. با این حال ممکن است به علت های متعدد، بیشتر افراد به تدریس خصوصی یا کلاس های خصوصی آنلاین رو آورند. از این رو کلاس های تدریس خصوصی ایران مشاوره برای کسانی که در استان تهران ساکن نمی باشند به این صورت (آنلاین) برگزار می شود تا تمامی متقاضیان بتوانند از تدریس های بی نظیر این اساتید نیز بهرمند شوند. این کلاس ها در شهرستان های استان مازندارن که در ادامه نام برده ایم، به صورت اینترنتی اجرا می شود.

 1. رامسر
 2.  تنکابن
 3. چالوس
 4. نوشهر
 5. نور
 6. آمل
 7. محمود آباد
 8. بابل
 9. بابلسر
 10. جویبار
 11. سوادکوه
 12. قائمشهر
 13. ساری
 14. نکا
 15. بهشهر
 16. میاندرود

کلاس های خصوصی در مازندارن شامل چه مقاطعی می شود؟

در صورت تمایل جهت شرکت در کلاس های خصوصی ایران مشاوره در مازندارن، خوب است بدانید که این کلاس ها در مقاطع زیر تدریس می شوند، لذا تمامی دانش آموزان با توجه به مقطع تحصیلی خویش می توانند اقدام به رفع مشکلات درسی در این کلاس ها نمایند.

 • دبستان (پایه اول تا ششم ابتدایی)
 • دوره متوسطه اول (مقطع راهنمایی)
 • دوره متوسطه دوم ( مقطع دبیرستان + پیش دانشگاهی)
 • کنکور
 • دانشگاه

تدریس خصوصی در مقاطع تحصیلی دبستان/ دوره متوسطه اول و دوم

تمامی پایه های تحصیلی از اهمیت مختص به خود برخوردارند که مقطع ابتدایی یکی از مهم ترین زمان هایی است که والدین باید به آن توجه تام داشته باشند تا دانش آموزانشان بتوانند تمامی دروس را به خوبی یاد گرفته و در مقاطع بالاتر یعنی دوره متوسطه اول و دوم با مشکل مواجه نشوند. حال ممکن است در این میان کسانی باشند که مایل باشند در آزمون تیزهوشان و دیگر آزمون های ورودی مدارس شرکت کنند و یا در آخرین سال تحصیلی خود بوده و به دلیل فشرده بودن دروس جهت مطالعه، نیاز به شرکت در کلاس خصوصی و معلمی که آنان را هدایت کند را احساس کنند.

تدریس خصوصی در مقطع کنکور

کنکور سراسریاین غول بزرگ که ممکن است خیلی ها با شنیدن نام آن نیز احساس تشویش کنند. اما به داوطلبان توصیه می کنیم نگران نباشند، زیرا شرکت در کلاس های خصوصی ایران مشاوره به آن ها کمک خواهد کرد تا نه تنها از مشاوره کنکور بهره مند شوند، بلکه با یادگیری چگونگی برنامه ریزی کنکور، در جهت درست گام بردارند.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

اساتید با تجربه با مدرک تحصیلی مربوطه ایران مشاوره با برگزاری کلاس های حضوری و غیر حضوری دروس دانشگاهی، این امید را به متقاضیان می دهد که در هر مقطعی از دانشگاه (کاردانی، کارشناسی ارشد و دکتری) که باشند می توانند روی کمک آن ها در جهت رفع مشکلات درسی و پیشرفت چشم افزون، حساب نمایند.

روند ثبت نام و برگزاری کلاس های تدریس خصوصی در مازندارن

مقاطع کلاس های خصوصی ایران مشاوره در مازندران
تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در مازندران

کلاس های تدریس خصوصی ایران مشاوره در کلستان به صورت غیرحضوری و آنلاین برگزار می گردد. لذا شرکت در این کلاس ها موجب می شود که دانش آموزان بتوانند در هر مقطع تحصلی ای که باشند، از بهترین متد آموزشی بهره مند شوند.

روند ثبت نام

روند ثبت نام و برگزاری این کلاس ها توسط اساتید ایران مشاوره در شهر قدس به این شکل است با تکمیل نمودن فرم ثبت نام موجود در ابتدای مقاله، مشاوران ما در کمتر از ۱۵ دقیقه جهت اقدامات بعدی و انجام هماهنگی های لازم با شما تماس می گیرند و یا می توانید از طریق شماره تلفن 02191018024 نحوه نام نویسی را جویا شوید.

روند برگزاری

کسانی که به هر دلیل قصد شرکت در این کلاس ها را داشته اما می خواهند حضورشان در موسسه و یا به صورت حضوری نباشد، بهترین انتخاب، کلاس های  تدریس خصوصی آنلاین است. نحوه برگزاری این کلاس ها به این منوال می باشد که پس از مراجعه داوطلبان به سایت ایران مشاوره و تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام، جهت شروع دوره، یک کد ورود به جلسه برای آن ها ارسال می شود.

این کد مختص به یک اپلیکیشنی به نام قرار می باشد که نسخه تحت وب آن نیز موجود است و متقاضیان می بایست در زمان های مشخص که در برنامه زمانبندی به آن ها داده شده است، در کلاس آنلاین حضور داشته باشند. استفاده اساتید ایران مشاوره از تخته های وایت برد و فایل های چون پاورپوینت ها، شیوه تدریس آنان را جذاب تر کرده است.

محتوای کلاس های تدریس خصوصی مجموعه ایران مشاوره

اساتید ایران مشاوره به تمامی دروس در همه مقاطع تحصیلی و محتوای آن که در جدول زیر ذکر شده است، مسلط می باشند. لذا می توانید با توجه به پایه تحصیلی و نوع درسی که در آن به وجود یک معلم نیاز دارید را با مشاوران ایران مشاوره مطرح کرده تا شما را در این زمینه هدایت کنند.

مقطع تحصیلی دبستان

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دبستان
پایه اول
آموزش قرآن (اول) فارسی (اول)ریاضی (اول)
نگارش فارسی (اول)علوم تجربی (اول)
پایه دوم
هدیه های آسمان (دوم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (دوم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (دوم)
نگارش فارسی (دوم)ریاضی (دوم)
پایه سوم
فارسی (سوم)نگارش فارسی (سوم)هدیه های آسمان (سوم)
ریاضیهدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (سوم)علوم تجربی (سوم)
پایه چهارم
فارسی (چهارم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (چهارم)هدیه های آسمان (چهارم)
ریاضی (چهارم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (چهارم)نگارش فارسی (چهارم)
علوم تجربی
پایه پنجم
فارسی (پنجم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (پنجم)نگارش فارسی (پنجم)
ریاضی (پنجم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (پنجم)
علوم تجربی (پنجم)
پایه ششم
فارسی (ششم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (ششم)هدیه های آسمان (ششم)
ریاضی (ششم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (ششم)نگارش فارسی (ششم)
مطالعات اجتماعی (ششم)علوم تجربی (ششم)

مقطع تحصیلی دوره متوسطه اول

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دوره اول متوسطه
پایه هفتم
آموزش قرآن (هفتم)عربی (هفتم)فارسی و نگارش (ویژه مدارس استعداد درخشان) – هفتم
فارسی (هفتم)کتاب کار انگلیسی (1)علوم تجربی (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) (هفتم)
ریاضی (هفتم)تفکر و سبک زندگی (دختران) – (هفتم)پیام های آسمان (هفتم)
مطالعات اجتماعی (هفتم)ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – هفتمنگارش (هفتم)
علوم تجربی (هفتم)تفکر و سبک زندگی (پسران) – (هفتم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (هفتم)
فرهنگ و هنر (هفتم)کار و فناوری (هفتم)ریاضیات (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هفتم
انگلیسی (1)
پایه هشتم
آموزش قرآن (هشتم)فارسی و نگارش (ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمپیام های آسمان (هشتم)
فارسی (هشتم)علوم تجربی (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمنگارش (هشتم)
ریاضی (هشتم)فرهنگ و هنر (هشتم)علوم تجربی (هشتم)
مطالعات اجتماعی (هشتم)انگلیسی (2)تفکر و سبک زندگی (هشتم)
عربی (هشتم)کار و فناوری (هشتم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (هشتم)
کتاب کار انگلیسی (2)ریاضیات (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – (هشتم)
تفکر و سبک زندگی (پسران) – (هشتم)
پایه نهم
آموزش قرآن (نهم)کار و فناوریپیام های آسمان (نهم)
فارسی (نهم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (نهم)نگارش (نهم)
ریاضی(نهم)ریاضیات (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهمعلوم تجربی (نهم)
مطالعات اجتماعی – (مدنی – تاریخ – جغرافیا) (نهم)علوم تجربی (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهمفرهنگ و هنر (نهم)
عربی (نهم)آمادگی دفاعی (نهم)انگلیسی (3)
کتاب کار انگلیسی (3)ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – نهمفارسی و نگارش (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم
ریاضیات (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم

مقطع تحصیلی دوره متوسطه دوم

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دوره دوم متوسطه (تمامی پایه ها)
پایهرشتهدروس
دهمریاضیفارسی (1)/ دین و زندگی (1)/ فیزیک (1)/ریاضی (1)/ آمادگی دفاعی/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1) ـ ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (1) / نگارش (1) / عربی، زبان قرآن (1)/ شیمی (1)/ هندسه (1)/ آزمایشگاه علوم تجربی (1)/ هنر /  تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1)
یازدهریاضیهنر/ نگارش (2)/ عربی، زبان قرآن (2)/ شیمی (2)/ حسابان (1)/ آزمایشگاه علوم تجربی (2)/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2)/ ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (2)/ ضمیمه دین و زندگی (2) – ویژه اهل سنت/ فارسی (2)/ دین و زندگی (2)/ فیزیک (2)/ هندسه (2)/ آمار و احتمال/ تاریخ معاصر ایران/ انگلیسی (2)/ زمین شناسی/ انسان و محیط زیست
دوازدهمریاضینگارش (3)/ عربی، زبان قرآن (3)/ شیمی (2)/ حسابان (2)/فیزیک (3) / ریاضی و آمار (3)/ هویت اجتماعی/ انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ سلامت و بهداشت/ هندسه (3)/ ریاضیات گسسته/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) – ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (3) / مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)
دهمتجربیفارسی (1) / دین و زندگی (1)/ شیمی (1)/ فیزیک (1)/ زیست شناسی (1)/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1) /ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (1)/ نگارش (1)/ عربی، زبان قرآن (1)/ ریاضی (1) / آمادگی دفاعی/ آزمایشگاه علوم تجربی (1)/ هنر/ تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1)
یازدهتجربیتاریخ معاصر ایران/ انسان و محیط زیست/ فارسی (2) / دین و زندگی (2)/ شیمی (2)/ فیزیک (2)/ زیست شناسی (2)/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2) /ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (2)/ نگارش (2)/ عربی، زبان قرآن (2)/ ریاضی (2) / آمادگی دفاعی/ آزمایشگاه علوم تجربی (2)/ هنر/ تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (2)
دوازدهمتجربیفارسی (3)/ دین و زندگی (3)/ شیمی (3)/ ریاضی و آمار (3)/ هویت اجتماعی/ انگلیسی (3) / مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)/ نگارش (3)/ ریاضی (3)/ زیست شناسی (3) /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3)/کتاب کار انگلیسی (3)/فیزیک (3)/ سلامت و بهداشت
دهمانسانیفارسی (1)/ علوم و فنون ادبی (1)/عربی، زبان قرآن (1)/ آمادگی دفاعی/ تاریخ 1 (ایران و جهان باستان)/ اقتصاد/ منطق/تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1) /نگارش (1)/ دین و زندگی (1)/ریاضی و آمار (1)/جغرافیای ایران/جامعه شناسی (1)/ هنر/ کارگاه کارآفرینی و تولید / تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1)/ ویژه اقلیت های دینی/کتاب کار انگلیسی (1)
یازدهانسانیروان شناسی/انسان و محیط زیست/ ضمیمه دین و زندگی (2) – ویژه اهل سنت/ فلسفه (1)/ فارسی (2)/ علوم و فنون ادبی (2)/عربی، زبان قرآن (2)/ آمادگی دفاعی/ تاریخ 2 (ایران و جهان باستان)/ اقتصاد/ منطق/تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (2) /نگارش (2)/ دین و زندگی (2)/ریاضی و آمار (2)/جغرافیای ایران/جامعه شناسی (2)/  هنر/ کارگاه کارآفرینی و تولید / تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2) ـ ویژه اقلیت های دینی/کتاب کار انگلیسی (2)
دوازدهمانسانیمدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/سلامت و بهداشت / فارسی (3)/ دین و زندگی (3)/ جغرافیا (3) (کاربردی/ جامعه شناسی (3)/فلسفه (2)/انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ نگارش (3)/ عربی، زبان قرآن (3)/ تاریخ (3) – ایران و جهان معاصر/ تحلیل فرهنگی/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) – ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)

هزینه لازم برای ثبت نام کلاس تدریس خصوصی در مازندارن

هزینه! یکی از دغدغه هایی است که افراد هنگام شرکت در کلاس های تدریس خصوصی با آن مواجه شده و ممکن است آنان را از داشتن معلم خصوصی به دلیل پرداخت وجه زیاد، باز دارد. هزینه ثبت نام کلاس های تدریس خصوصی ایران مشاوره برای ساکنین در مازندارن، چقدر می باشد؟ برای پاسخ به این سوال می بایست گفت که با توجه به مقطع تحصیلی و تعداد جلسات، این هزینه متغییر می باشد. پیشنهاد می شود با مشاوران ایران مشاوره در این خصوص ارتباط تلفنی برقرار نمایید تا از تمامی جزئیات مربوط به هزینه آگاه شوید.

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی مازندران با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02156691684

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید

قیمت: 0 تومان

 

سوالات متداول

1- کلاس های خصوصی در ایران مشاوره به چه نحو تشکیل می شود؟

کلاس های خصوصی در ایران مشاوره به دو صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می گردد.

2- ثبت نام در کلاس های خصوصی ایران مشاوره به چه نحوی است؟

برای ثبت نام در کلاس های ایران مشاوره ابتدا باید وارد سایت شده و فرم ثبت نام را پر نمایید، برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله مراجعه نمایید.

3- کلاس های ایران مشاوره مربوط چه مقاطعی می باشد؟

کلاس ها ایران مشاوره در مقاطع مختلفی چون دبستان، دوره متوسطه اول و دوم، کنکور و دانشگاه به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره