خانه مدارس تدریس خصوصی ریاضی

تدریس خصوصی ریاضی

کلاس خصوصی ریاضی
تدریس خصوصی ریاضی

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی ریاضی با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02191018024

اگر از دانش آموزان در مورد سخت ترین درس دوران تحصیلشان بپرسید قطعا درس ریاضی پاسخ بسیاری از آن ها خواهد بود. دروس ریاضی علی رغم تمام کاربردهایی که در علوم و رشته های مختلف دارند ، در میان دانش آموزان از جایگاه ویژه ای برخوردار نبوده و احساس ضعف در این دروس می تواند گاها موجب دلزدگی دانش آموزان از درس و مدرسه شود. از آن جا که درس ریاضی از دوران ابتدایی تا دوران متوسطه و دانشگاه همراه دانش آموزان است ، نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد.

اما آیا دانش آموزانی که به هر دلیل در درس ریاضی ضعیف هستند باید از رسیدن به اهداف خود دلسرد شده و از تلاش سر باز زنند؟ قطعا جواب این سوال منفی است چرا که عواملی همچون تعداد زیاد دانش آموزان در کلاس ، ساعات آموزشی کم ، عدم رضایت دانش آموزان از شیوه تدریس معلم و… به نوعی مانع یادگیری این درس به صورت موثر بوده و می توان با حضور در کلاس های خصوصی این مشکلات را به کلی رفع نمود و در مسیر موفقیت گام برداشت.

امکان برگزاری کلاس های خصوصی علاوه بر تمامی نقاط تهران از جمله پاسداران ، تجریش ، سعادت آباد ، آزادی ، ولیعصر ، میرداماد ، ونک و… در شهرستان های آن از قبیل فیروزکوه ، شهریار ، واوان ، بهارستان ، ملارد ، پاکدشت ، ری ، قدس ، رباط کریم ، ورامین ، پردیس ، دماوند ، پیشوا ، شمیرانات ، اسلامشهر و قرچک توسط اساتید حرفه ای مرکز ایران مشاوره مهیا گردیده است.

از مزایای حضور در کلاس های خصوصی امکان پرسش و پاسخ میان مدرس و دانش آموز و هم چنین حل تمرین بیشتر می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی پایه ششم ابتدایی – مبحث کسرها

تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی

درس ریاضی دوران ابتدایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و فراگیری مطالب به صورت اصولی و درک عمیق از مسائل ریاضی می توانند در روند تحصیلی دانش آموزان بسیار تاثیر گذار باشند. از طرفی به دلیل آن که آموزش مفاهیم پایه ریاضی در این دوره صورت می گیرد ، اهمیت درک مفهومی و یادگیری اصولی و دقیق را دو چندان می کند.

امر تدریس در دوران ابتدایی به سبب روحیه لطیف و کودکانه دانش آموزان ، به ویژه در پایه های تحصیلی پایین تر بسیار حساس بوده و چون مدت زمان زیادی از تحصیل دانش آموزان در مدرسه نمی گذرد ، عدم توانایی معلم در انتقال مفاهیم و به دنبال آن ناامیدی دانش آموزان از یادگیری می تواند موجب بی رغبتی آن ها به درس و مدرسه شود. در چنین شرایطی یک معلم خصوصی با تجربه می تواند تمامی انتظارات دانش آموزان و والدین آن ها در رابطه با پیشرفت تحصیلی برآورده نماید.

تدریس خصوصی ریاضی پایه اول

روحیه حساس دانش آموزان این پایه و گاها تعداد بالای نفرات کلاس موجب می گردد تا معلم نتواند آن طور که باید و شاید به امر تدریس بپردازد. مفاهیم پایه ای ریاضی مانند شمارش ، نوشتن اعداد و جمع و تفریق در این پایه آموزش داده می شوند و اگر دانش آموزان به طور مفهومی آن ها را درک نکنند ، قطعا در امتحانات و پایه بعدی خود با مشکل جدی مواجه خواهند شد. حضور یک مدرس که توانایی لازم برای برقراری ارتباط با کودکان این رده سنی را دارد و می تواند مفاهیم را به زبانی ساده و روان انتقال دهد ، بی شک تاثیر بسزایی در پیشرفت و علاقه مندی دانش آموزان به درس ریاضی دارد.

تدریس خصوصی ریاضی پایه دوم

ریاضی پایه دوم ابتدایی شامل مباحثی همچون جمع و تفریق عدد سه رقمی ، کسر و احتمال ، آمار و نمودار ، اشکال هندسی و… می باشد. فراگیری برخی از این سرفصل ها ممکن است برای دانش آموزان این پایه پیچیده و دشوار باشد و آن ها نتوانند تمامی نکات لازم را در کلاس درس یاد بگیرند. والدین این دسته از دانش آموزان می توانند با ثبت نام فرزندان خود در کلاس های خصوصی ، گامی موثر در راستای پیشرفت تحصیلی آن ها بردارند.

تدریس خصوصی ریاضی پایه سوم

کتاب ریاضی پایه سوم دبستان شامل هشت فصل است که هر یک از آن ها دارای چهار درس و یک بخش حل مسئله می باشد. ضرب و تقسیم ، آمار و احتمال و عددهای کسری جزو مباحثی هستند که به دانش آموزان این پایه آموزش داده می شوند.

از جمله مزایای کلاس های خصوصی آن است که امکان برگزاری آن در منزل وجود دارد و دانش آموزان در محیطی آرام و با آرامش کامل به یادگیری دروس می پردازند و همین امر می تواند بازدهی یادگیری آن ها را تا حد قابل توجهی افزایش دهد. به علاوه ، این کتاب دارای بخش هایی تحت عنوان “تمرین های تکمیلی و ترکیبی” می باشد که یک معلم خصوصی حرفه ای می تواند دانش آموزان را در حل این مسائل و تمرین بیشتر یاری نماید.

تدریس خصوصی ریاضی پایه چهارم

دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی مباحثی از قبیل اندازه گیری ، عدد مخلوط و عدد اعشاری ، شکل های هندسی و کسر را طی این پایه می آموزند. والدینی که تمایل دارند فرزندان شان به طور مفهومی و عمیق تر مباحث این درس را یاد بگیرند ، می توانند از خدمات تدریس خصوصی در منزل بهره مند شوند.

بسیاری تصور می کنند که حضور در کلاس های خصوصی تنها مختص دانش آموزانی است که پایه ضعیفی دارند ، در صورتی که این باور کاملا اشتباه بوده و کلاس های خصوصی می توانند برای تمامی دانش آموزان مفید واقع شوند. دانش آموزانی که قصد دارند نسبت به وضعیت موجود پیشرفت کنند و می خواهند مفاهیم را به صورت دقیق تر یاد بگیرند ، می توانند از تجربیات یک مدرس حرفه ای با شرکت در کلاس های خصوصی استفاده نمایند.

تدریس خصوصی ریاضی پایه پنجم

ساختار کتاب ریاضی پنجم دبستان از سه بخش فعالیت ، کار در کلاس و تمرین تشکیل شده است. این کتاب در بر دارنده مباحثی از قبیل عددهای اعشاری ، نسبت ، تناسب و درصد ، کسر و… می باشد. از نکات مثبت حضور در کلاس های خصوصی آن است که سطح کلاس در تدریس خصوصی با توجه به میزان اطلاعات دانش آموز و سطح یادگیری وی تعیین می گردد و اگر دانش آموز در هر یک از مباحث کتاب دچار ضعف باشد ، امکان ارائه دروس به صورت پایه ای نیز وجود دارد.

تدریس خصوصی ریاضی پایه ششم

هدف اصلی نویسندگان کتاب ریاضی پایه ششم دبستان ، پرورش قدرت تفکر و تعقل و هم چنین افزایش توانایی حل مسئله دانش آموزان می باشد. مطالبی که در این کتاب جهت آموزش دانش آموزان در نظر گرفته شده اند شامل مواردی همچون تقریب ، تناسب و درصد ، تقارن و مختصات و … هستند. دانش آموزانی که به دنبال پیشرفت در درس خود و دستیابی به تسلط کافی در حل مسائل مربوطه می باشند ، بهتر است فرصت را از دست ندهند و سریعا نسبت به ثبت نام در کلاس های خصوصی اقدام نمایند.

تدریس خصوصی دروس ریاضی دوره اول متوسطه

کلاس خصوصی دروس ریاضی دوره اول متوسطه
تدریس خصوصی دروس ریاضی دوره اول متوسطه

تدریس دروس ریاضی همانند دیگر دروس مانند زبان عربی یا شیمی ، شیوه های خاص خود را می طلبد و توانایی بیان و انتقال مفاهیم معلمان در یادگیری و حتی علاقه مندی دانش آموزان به دروس مختلف بسیار موثر است. درس ریاضی معمولا برای دانش آموزان از جمله دروس سخت و پیچیده محسوب شده و نیاز به تکرار و حل مسائل مختلف در این درس بیش از دروس دیگر احساس می شود.

در مدرسه به دلیل تعداد بالای دانش آموزان ، معلم نمی تواند پاسخگوی تمام سوالات آن ها باشد و اگر بخواهد برای تک تک سوالات و رفع مشکلات دانش آموزان وقت بگذارد ، دیگر زمانی برای تدریس کلیه مطالب باقی نمی ماند. از جمله امتیازات ثبت نام در کلاس های خصوصی آن است که تمام تمرکز مدرس متوجه یک نفر است به همین دلیل سوالات و اشکالات دانش آموز به صورت تخصصی بررسی و ریشه یابی می شوند.

تدریس خصوصی ریاضی پایه هفتم

دانش آموزان پس از آشنایی با مفاهیم حساب و هندسه در دوران ابتدایی ، در دوران اول متوسطه از دانش ریاضی خود استفاده می کنند و سطح معلومات خود را در حوزه ریاضی افزایش می دهند. یادگیری ریاضی قطعا محدود به کلاس درس نبوده و علاوه بر آن مستلزم تمرین و فعالیت نیز می باشد.

گستردگی مطالب کتاب ریاضی هفتم از جمله عوامل ضعف دانش آموزان در این درس به شمار می رود. از همین رو ، حضور یک معلم خصوصی که به خوبی بر اصول تدریس مسلط است می تواند جهت ارائه نکات کلیدی ، رفع اشکال و تقویت پایه ریاضی دانش آموزان بسیار مثمر ثمر واقع شود.

تدریس خصوصی ریاضی پایه هشتم

آشنایی با عددهای صحیح و گویا ، جبر و معادله ، آمار و احتمال و… با استفاده از کتاب ریاضی پایه هشتم صورت می گیرد. عمده فعالیت های این کتاب با هدف درگیر کردن دانش آموزان با حل مسائل طراحی شده اند و دانش آموزان بایستی به تسلط کافی بر موضوعات و روش های حل مسئله برسند تا پیشرفت تحصیلی حاصل گردد.

اگر می خواهید به راحتی از پس حل مسائل ریاضی برآیید ، ما حضور در کلاس های خصوصی را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا تمام توجه مدرس در کلاس های خصوصی معطوف به یک دانش آموز بوده و به راحتی می توان نقاط ضعف دانش آموز را شناسایی و نسبت به رفع آن ها اقدام نمود. توجه داشته باشید که امکان شرکت در کلاس های خصوصی در تمامی نقاط شهر تهران و شهرستان های اطراف آن مقدور می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی پایه نهم

آن چه در تدوین کتاب ریاضی پایه نهم مد نظر بوده ، آشنایی مفهومی دانش آموزان با مباحث درسی ، استدلال و کشف روش مناسب برای حل مسائل می باشد. آن دسته از دانش آموزانی که در فراگیری هر یک از موضوعات کتاب ریاضی نهم دچار مشکل هستند ، در راستای رفع اشکالات خود و هم چنین یادگیری هر چه سریع تر و بهتر مباحث ، به شرکت در کلاس های خصوصی روی می آورند. توجه داشته باشید که قرار نیست کلاس خصوصی جایگزین مدرسه باشد ، بلکه قرار است در کنار کلاس های مدرسه به صورت مکمل عمل کرده و در پیشرفت تحصیلی دانش آموزان نقش مهمی را ایفا کند.

تدریس خصوصی دروس ریاضی دوره دوم متوسطه 

در ریاضیات دوره دوم متوسطه مباحث به شکل کامل و به تفکیک هر رشته دسته بندی می شوند. دروس ریاضی دوره دوم متوسطه در رشته ریاضی فیزیک در قالب 5 عنوان ارائه می شوند اما دانش آموزان رشته تجربی دارای کتاب ریاضی و دانش آموزان رشته انسانی دارای کتاب آمار و احتمال در سه سال دوره دوم متوسطه می باشند.

به دلیل آن که سوالات کنکور سراسری از مباحث این دوره مطرح می شوند ، یادگیری دقیق و مفهومی دروس دوره دوم متوسطه به صورت خاص مورد توجه قرار می گیرد. به علاوه این که معدل امتحانات نهایی سال دوازدهم در نتایج کنکور موثر بوده و عدم موفقیت در امتحانات می تواند شما را از دستیابی به رتبه و دانشگاه مورد نظر خود دور کند. بنابراین اگر در پی کسب موفقیت های علمی و رتبه بالا در کنکور سراسری می باشید ، شرکت در کلاس های خصوصی را جدی بگیرید.

ریاضیات رشته ریاضی فیزیک

همان طور که از نام این رشته پیداست ، دروس ریاضی از جمله دروس مهم و کاربردی این رشته محسوب می شوند. به دلیل گستردگی مباحث ریاضی در رشته ریاضی فیزیک ، این درس به شاخه های مختلفی تقسیم شده است و دانش آموزان طی هر یک از آن ها به فراگیری بخشی از دانش ریاضی اعم از آمار و احتمال ، هندسه ، ریاضی ، حسابان و ریاضیات گسسته می پردازند.

تدریس خصوصی آمار و احتمال 

درس آمار و احتمال از جمله دروس تخصصی رشته ریاضی محسوب می شود. البته دانش آموزان رشته های انسانی و علوم معارف نیز مفاهیم این درس را در کتاب ریاضی خود تحت عنوان “ریاضی و آمار” فرا می گیرند. دانش آموزان پایه یازدهم رشته ریاضی فیزیک می توانند با شرکت در کلاس های خصوصی اساتید برجسته این رشته ، موفقیت های خود را در سال تحصیلی و امتحانات پایان ترم تضمین نمایند.

تدریس خصوصی ریاضی (1)

درس ریاضی (1) از جمله دروس مشترک پایه دهم رشته ریاضی فیزیک و رشته تجربی می باشد. کسانی که رشته ریاضی فیزیک را انتخاب کرده اند بی شک عاشق محاسبه و ریاضیات هستند اما قطعا این علاقه دلیل بر عدم ضعف آن ها در حل مسائل ریاضی نمی باشد.

دانش آموزانی که در یادگیری بخش های مختلف کتاب ریاضی (1) احساس ضعف می کنند و یا به دنبال تقویت پایه های ریاضی خود هستند ، می توانند با حضور در کلاس های خصوصی روند پیشرفت خود را در این مسیر بهبود بخشند. عواملی همچون تمرکز بیشتر دانش آموز ، حل نمونه سوالات بیشتر و امکان پرسش و پاسخ باعث می شوند تا فرآیند یادگیری دانش آموزان با سرعت بیشتر و کیفیت بهتری همراه باشد.

تدریس خصوصی ریاضیات گسسته

ریاضیات گسسته مختص دانش آموزان سال دوازدهم رشته ریاضی فیزیک بوده و امتحان آن به صورت هماهنگ و نهایی برگزار می شود. با توجه به این که امتحان این درس به صورت نهایی است و قطعا بر معدل و به دنبال آن در رتبه کنکور تاثیرگذار است ، نمی توان به راحتی آن را کنار گذاشت. بنابراین لازم است مهارت های لازم را جهت حل مسائل و استنباط مفهومی مباحث کسب کنید. دانش آموزان می توانند با شرکت در کلاس های خصوصی به شکل کارآمدتر و با سرعت بیشتری به این مهارت ها دست پیدا کنند.

تدریس خصوصی هندسه

هندسه (1) در پایه دهم و هندسه (2) در پایه یازدهم رشته ریاضی تدریس می شوند. بخشی از مباحث درس هندسه شامل اثبات قضایا و برخی دیگر نیز شامل مسائل پیرامون هندسه تحلیلی می باشند. این درس جزو دروسی است که نحوه صحیح تدریس ، روش های درست مطالعه و حل مسائل در یادگیری و درک مفاهیم نقش بسیار مهمی دارند.

اگر احساس می کنید که مطالب این درس را به خوبی فرا نمی گیرید و یا ساعات آموزشی مدارس به تنهایی پاسخگوی نیاز شما در حل مسائل و مطرح کردن سوالات خود نمی باشند ، می توانید با ثبت نام در کلاس های خصوصی ، تاثیرات مثبت یک معلم خصوصی را بر روند پیشرفت تحصیلی خود مشاهده نمایید.

تدریس خصوصی حسابان

دروس حسابان (1) و (2) از جمله دروس مهم و اساسی رشته ریاضی فیزیک محسوب می شوند و علاوه بر تاثیر آن در معدل و رتبه کنکور ، مباحث آن در دروس دانشگاهی نیز کاربرد فراوانی دارند. بنابراین اگر در این دو درس احساس ضعف می کنید ، شرکت در کلاس های خصوصی می تواند شما را در شناسایی نقاط ضعف خود کمک کند تا بتوانید اقدامات لازم را با یاری و روش های پیشنهادی اساتید حرفه ای در جهت رفع اشکالات خود به انجام برسانید.

ریاضیات رشته علوم تجربی

دانش آموزان رشته علوم تجربی تمامی مباحث حوزه ریاضی را تنها در قالب کتاب های ریاضی(1) و (2) و (3) فرا می گیرند و خبری از تفکیک دروس ریاضی بر اساس محتوا در این رشته نیست. حضور در کلاس های خصوصی می تواند تاثیر بسزایی در موفقیت و درک عمیق دانش آموزان از هر یک از فصول کتاب های مذکور داشته باشد.

تدریس خصوصی ریاضی پایه دهم 

دانش آموزان پایه دهم تجربی در کتاب ریاضی (1) به فراگیری موضوعاتی همچون آمار و احتمال ، حل معادله ها و نامعادله ها ، توابع و… می پردازند. آن دسته از دانش آموزانی که بنا بر دلایلی مانند عدم تمرکز در کلاس درس ، فشردگی ساعات تدریس و… در یادگیری مباحث دچار مشکل می شوند ، توجه داشته باشند که امکان برگزاری کلاس های خصوصی در منزل نیز مقدور می باشد.

بدیهی است به دلیل سکوت و محیط آرام منزل و به دنبال آن افزایش سطح تمرکز دانش آموز ، روند یادگیری مطالب به مراتب راحت تر و سریع تر انجام می شود و دانش آموز می تواند سوالات خود را به راحتی مطرح کرده و با حل تمرینات و نمونه سوالات بیشتر ، مهارت خود را در حل مسائل بهبود بخشد.

تدریس خصوصی ریاضی پایه یازدهم

کتاب ریاضی (2) پایه یازدهم شامل پنج فصل می باشد که طی آن مباحثی مانند هندسه و مثلثات مورد بررسی قرار می گیرند. هر یک از دانش آموزان می توانند با ثبت نام در کلاس های خصوصی از مزایای آن بهره مند شوند. برای مثال اگر شما در مدرسه تمرکز لازم برای یادگیری را ندارید و یا روش تدریس معلم خود را نمی پسندید ، شرکت در کلاس های خصوصی می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

تدریس خصوصی ریاضی پایه دوازدهم

اهمیت ریاضی (3) در رشته تجربی نسبت به دو پایه دیگر به دلیل نهایی بودن امتحان آن دو چندان است. بنابراین استفاده از تجربه اساتید برجسته این رشته را می توان از جمله عوامل موفقیت تحصیلی و کسب نمره مطلوب در درس ریاضی این پایه تحصیلی نام برد. اگر علاوه بر پیشرفت در دوران تحصیلی ، به موفقیت در امتحان نهایی ریاضی می اندیشید ، ما شرکت در کلاس های خصوصی را به شما پیشنهاد می کنیم.

ریاضیات رشته های علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی

معمولا دانش آموزان رشته انسانی و علوم معارف ، با دروس ریاضی و در کل اعداد و ارقام سازگار نیستند. به همین دلیل بسیاری از آن ها در حل مسائل ریاضی دچار مشکل شده و اکثرا در حل سوالات ریاضی موفق ظاهر نمی شوند. از همین رو ، تدریس خصوصی می تواند تاثیر شایانی بر پیشرفت تحصیلی آن ها داشته باشد. دانش آموزان این دو رشته مفاهیم ریاضی را از طریق کتاب “ریاضی و آمار” در سه پایه دوره دوم متوسطه فرا می گیرند.

تدریس خصوصی ریاضی پایه دهم 

آن دسته از دانش آموزانی که یادگیری مباحث ریاضی و حل مسائل کتاب ریاضی و آمار (1) رشته انسانی و علوم معارف دچار مشکل هستند می توانند با شرکت در کلاس های خصوصی ، از مزیت های آن بهره مند شده و از دانش و تجربه اساتید حرفه ای استفاده نمایند تا بدین ترتیب شاهد پیشرفت خود در این مسیر باشند.

تدریس خصوصی ریاضی پایه یازدهم

اگر می خواهید در حل مسائل ریاضی موفق عمل کنید نباید خود را به کلاس های درس و تمرینات کتاب محدود کنید. درسی مانند ریاضی که سراسر حل مسئله است نیازمند تمرین و تکرار برای کسب مهارت می باشد و چنین شرایطی را می توان به راحتی با شرکت در کلاس های خصوصی فراهم آورد زیرا در کلاس های خصوصی فرصت کافی برای حل نمونه سوالات و تمرینات بیشتر مهیا است.

تدریس خصوصی ریاضی پایه دوازدهم

کتاب ریاضی و آمار پایه دوازدهم دو رشته انسانی و معارف شامل سه فصل آمار و احتمال ، الگوهای خطی و الگوهای غیرخطی می باشد. با توجه به این که این درس به صورت هماهنگ و نهایی برگزار می شود ، دانش آموزان می بایست تماس سعی خود را برای کسب آمادگی لازم جهت حضور در جلسه امتحان را به کار گیرند. توجه داشته باشید که موفقیت در طول تحصیل و امتحانات نهایی جز با تمرین و ممارست حاصل نمی شود. در کلاس های خصوصی امکان تمرین بیشتر ، حل مسائل ، پرسش و پاسخ و رفع اشکال فراهم است و دانش آموزان می توانند موفقیت خود را با حضور یک مدرس حرفه ای تضمین کنند.

تدریس خصوصی ریاضی هنرستان 

کلاس خصوصی ریاضی هنرستان 
تدریس خصوصی ریاضی هنرستان

دانش آموزان رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش نیز با توجه به رشته تحصیلی خود دارای سه کتاب ریاضی (1) ، ریاضی (2) و ریاضی (3) در دوره دوم آموزش متوسطه می باشند. اگر دانش آموز هر یک از رشته های هنرستان در پایه های دهم ، یازدهم یا دوازدهم هستید و در یادگیری و حل مسائل ریاضی دچار مشکل می باشید ، توصیه می کنیم شرکت در کلاس های خصوصی را از دست ندهید.

حتی اگر در مفاهیم پایه ای ریاضی ضعف داشته باشید ، مدرسان برجسته این رشته شما را در رفع اشکالات موجود به بهترین نحو هدایت می کنند ، در صورتی که در کلاس های مدرسه به علت تعداد بالای نفرات کلاس شاید فرصت چنین کاری هرگز پیش نیاید. از طرفی شرکت در کلاس های خصوصی موجب تسریع در روند یادگیری دانش آموزان می شود ، زیرا علاوه بر افزایش تمرکز دانش آموز ، تمام وقت و توجه استاد متوجه یک نفر است و فرصت کافی برای رسیدگی به نقاط ضعف دانش آموز و پاسخ به پرسش های وی فراهم می باشد.

تدریس خصوصی ریاضی ویژه ایام امتحانات

با فرا رسیدن ایام امتحانات ، ضعف دانش آموزان بیش از گذشته احساس می شود. البته بهتر است دانش آموزان و والدین آن ها در همان ابتدای ترم نسبت به ثبت نام در کلاس های خصوصی اقدام نمایند تا دانش آموزان در طول ترم و در فرصت مناسب به یادگیری مفاهیم بپردازند اما قطعا نمی توان تاثیر این کلاس ها را حتی در صورت آغاز ایام امتحانات نادیده گرفت.

اساتید خصوصی مرکز ایران مشاوره دارای سال ها تجربه در امر تدریس ریاضی می باشند و می توانند به پشتوانه این تجربه و دانش خود ، شما را برای حضور در جلسات امتحان آماده کنند. معمولا دانش آموزان پس آغاز امتحانات به معلم خود دسترسی ندارند تا سوالات خود را مطرح کنند ، بنابراین حضور یک مدرس خصوصی می تواند دانش آموز را در رفع اشکال ، جمع بندی دروس و حل نمونه سوالات امتحانی کمک کند.

در هر نقطه از شهر تهران و یا شهرستان های اطراف آن که ساکن هستید و در هر رشته و هر مقطعی که تحصیل می کنید ، پیشرفت و موفقیت خود را در دوران امتحانات از ما بخواهید. مرکز ایران مشاوره با در اختیار داشتن اساتید حرفه ای و مجرب آماده ارائه خدمات به شما دانش آموزان عزیز می باشد.

تدریس خصوصی دروس ریاضی ویژه داوطلبان کنکور

بسیاری از دانش آموزانی که آرزوی تحصیل در رشته ها و دانشگاه های برتر کشور را در ذهن خود می پرورانند لازم است از اهمیت این درس در کنکور سراسری مطلع گردند. با توجه به ضرایب دروس ریاضی در هر یک از رشته های تحصیلی دوره دوم متوسطه ، تسلط دانش آموزان بر شیوه های تست زنی ، حل مسائل و هم چنین درک عمیق از مباحث مربوطه می تواند در بهبود رتبه آن ها تاثیر بسزایی داشته باشد.

روش های مطالعه و تدریس تمامی دروس از جمله ریاضی ، برای آمادگی جهت شرکت در کنکور با مطالعه آن در مدرسه و برای امتحان متفاوت است. به همین دلیل شرکت در کلاس های خصوصی موجب می شود تا داوطلبان علاوه بر فراگیری نکات مهم و کلیدی به روش های درست تست زنی تسلط پیدا کرده و با یک برنامه ریزی دقیق و هدفمند ، موجبات پیشرفت خود را فراهم سازند.

همواره تمامی داوطلبان شرکت در کنکور تنها فارغ التحصیلان پایه دوازدهم نبوده و برخی از آن ها پس از چندین سال تصمیم به شرکت در کنکور گرفته اند و برای مدت طولانی از درس و مدرسه دور بوده اند. درس ریاضی از جمله دروسی است که عدم تمرین و تکرار آن موجب فراموشی مباحث می شود. اگر جزو این دسته از متقاضیان کنکور هستید ، قطعا شرکت در کلاس های خصوصی می تواند برای موفقیت شما در عرصه رقابت کنکور مفید واقع شود.

تدریس خصوصی دروس ریاضی ویژه دانشجویان

دانش آموزان پس از ورود به دانشگاه متوجه میزان اهمیت این درس و کاربرد آن در دیگر دروس دانشگاهی خود می شوند. برخی از دانشجویان به اقتضای رشته خود ممکن است بیشتر درگیر مباحث ریاضی در دانشگاه باشند و برخی کمتر! در هر شرایطی و هر رشته ای که هستید ، می توانید برای موفقیت در درس ریاضی خود در دانشگاه ، از تجارب اساتید کلاس های خصوصی مرکز ایران مشاوره بهره مند شوید.

بسیاری از افراد ممکن است کلاس های خصوصی را با فیلم های آموزشی و کتاب های کمک درسی مقایسه کنند در صورتی که چنین مقایسه ای کاملا اشتباه و غیر منصفانه می باشد زیرا در ویدئوهای آموزشی نه تنها امکان پرسش و پاسخ میان دانش آموزان و مدرس فراهم نمی باشد بلکه اگر دانش آموز متوجه بخشی از فیلم یا کتاب نشود چطور باید سوال خود را مطرح کند!؟ با این تفاسیر ، شرکت در کلاس های خصوصی که امکان بهره مندی از آن در تمامی نقاط تهران و شهرستان های آن فراهم می باشد ، می تواند گزینه بسیار مناسبی برای پیشرفت و موفقیت تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان تلقی گردد.

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی ریاضی با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید👈 02191018024

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج مدارس