تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد 98 - 99
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه پیام نور تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری ، اکثر رشته های تحصیلی خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد تا از این طریق امکانات لازم برای تحصیل داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری ندارند و می خواهند بر اساس سوابق تحصیلی خود وارد دانشگاه شوند ، فراهم آورد. رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود و داوطلبان می توانند در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه برای ثبت نام در این دانشگاه اقدام کنند. در ثبت نام دانشگاه پیام نور سوابق تحصیلی داوطلب ملاک قرار می گیرند و در انتخاب رشته های مغایر با مدرک فارغ التحصیلی ، هیچ محدودیتی وجود ندارد.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد ، فقط در دوره کارشناسی پیوسته ارائه می شود.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد 98 – 99

ثبت نام دانشگاه پیام نور در رشته های بدون کنکور معمولا دو مرتبه در سال صورت می گیرد. رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور داخل دفترچه ای که از سایت سازمان سنجش منتشر می شود قابل مشاهده است. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور مطابق با جدول زیر می باشد اما دقت کنید زمانی که برای ثبت نام در رشته های ارائه شده بهمن ماه بیان شده با توجه به دوره آخر پذیرش بوده و ممکن است کمی دچار تغییر شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور
ثبت نام نیمسال اول تحصیلی (مهر) ثبت نام نیمسال دوم تحصیلی (بهمن)
20 اسفند 97 لغایت 6 شهریور 98 29 دی ماه تا 10 بهمن

داوطلبان جهت ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیام نور می بایست به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و پس از دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام ، 100 کد رشته محل مورد نظر خود را استخراج کرده و در لیست انتخاب رشته خود وارد سازید. پس از انتشار نتایج نهایی نیمسال اول و قبولی در یکی از انتخاب ها ، باقی مراحل ثبت نام به صورت حضوری باید طی شود. اما در رابطه با ثبت نام ترم بهمن ماه مشخص نیست که کاملا اینترنتی صورت گیرد و یا حضوری. ممکن است مراحل ثبت نام در نیمسال دوم مشابه ترم مهر و یا مغایر با آن باشد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد 98 – 99

با وجود آنکه تحصیل در دانشگاه پیام نور به صورت بدون آزمون می باشد اما داوطلبان باید برای ورود به این دانشگاه دارای شرایط لازم باشند.از مهم ترین شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور که در دفترچه قید شده است به شرح زیر می باشد :

 1. دارا بودن مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید
 2. دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی
 3. دارا بودن مدرک دیپلم نظام قدیم
 4. دارا بودن مدرک کاردانی
 5. داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم می باشند ، در صورتی که دارای مدرک کاردانی یا پیش دانشگاهی باشند ، می توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را انجام دهند.

شرط لازم برای ثبت نام دانشگاه پیام نور ، دارا بودن یکی از مدارک فوق می باشد و داوطلبانی که فاقد این مدارک هستند ، مجاز به ثبت نام نمی باشند

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد 98 – 99

در سال گذشته ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در ورودی بهمن ماه ، به صورت حضوری انجام گرفت بنابراین این احتمال وجود دارد که ثبت نام برای ورودی مهرماه سال جاری نیز به صورت حضوری و از طریق مراجعه به واحد دانشگاهی مورد نظر انجام گیرد. چنانچه ثبت نام به صورت اینترنتی باشد ، داوطلبان باید به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند ، سپس با تکمیل فرم تقاضانامه و وارد نمودن اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای خود نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، اقدام نمایند. مدارک لازم جهت مراجعه حضوری عبارتند از :

اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه
اصل و کپی از کارت ملی
اصل و کپی از آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات (دیپلم ، پیش دانشگاهی ، کاردانی)
شش قطعه عکس 4*3

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد 98 – 99

تحصیل در همه ی دانشگاه های غیردولتی از جمله دانشگاه پیام نور ملزوم به پرداخت شهریه می باشد و سالانه 10 الی 15 درصد بر نرخ مصوب شهریه افزوده می شود. شهریه رشته های فنی مهندسی و علوم پایه به دلیل آنکه اکثر کلاس ها به صورت عملی و در کارگاه ها و آزمایشگاه ها برگزار می شود ، از شهریه رشته های علوم انسانی که بیشتر کلاس ها به صورت تئوری برگزار می شود ، بیشتر است.  شهریه دانشگاه پیام نور از دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغیر تشکیل شده است و شهریه ثابت بر اساس نوع رشته و سال ورود به دانشگاه تعیین می گردد اما شهریه متغیر وابسته به تعداد واحدهای درسی اخذ شده می باشد.

 • شهریه ثابت و متغیر رشته های علوم انسانی برای هر نیمسال تحصیلی حدود 750/00 الی 950/000 تومان می باشد.
 • شهریه ثابت و متغیر رشته های فنی مهندسی و علوم پایه برای هر نیمسال تحصیلی حدود 800/000 الی 1/300/00 تومان می باشد.

داوطلبان پذیرفته شده در دانشگاه پیام نور ، در زمان ثبت نام حضوری باید بیش از نیمی از شهریه خود را پرداخت نمایند و مابقی آن را تا زمان امتحانات پایان ترم مهلت خواهند داشت که به حساب دانشگاه واریز نمایند. از نیمسال دوم به بعد دانشجو باید قبل از شروع انتخاب واحد ، شهریه ثابت را پرداخت کند و شهریه متغیر را نیز می تواند به صورت اقساط تا پایان نیمسال و قبل از برگزاری امتحانات واریز نماید.

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور

یکی از اساسی ترین سوال داوطلبان در خصوص دانشگاه پیام نور ، اطلاع از میزان اعتبار مدرک این دانشگاه می باشد. به طور کلی همه ی دانشگاه هایی که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می کنند ، دارای اعتبار می باشند و دانشگاه پیام نور به دلیل آنکه تحت کنترل وزارت علوم می باشد بنابراین مدرکی که به فارغ التحصیلان ارائه می دهد ، کاملا معتبر می باشد و با مدرک فارغ التحصیلی این دانشگاه می توان برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر (ارشد ، دکتری) اقدام نمود. همچنین امکان ادامه تحصیل با مدرک ارائه شده دانشگاه پیام نور ، در کشور های خارج از کشور نیز امکان پذیر می باشد. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و جامع تر از لینک میزان اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور استفاده کنید.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد 98 – 99

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد همانند سایر واحدهای دانشگاه پیام نور فقط در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود که شامل موارد زیر می باشند :

 • ریاضیات و کاربردها
 • فیزیک
 • زمین شناسی
 • زیست شناسی سلولی و مولکولی
 • شیمی کاربردی
 • شیمی محض
 • اقتصاد
 • تاریخ تمدن ملل اسلامی
 • جغرافیا
 • حسابداری
 • حقوق
 • روانشناسی
 • زبان و ادبیات فارسی
 • علوم تربیتی
 • علوم سیاسی
 • علوم ورزشی
 • فقه و مبانی حقوق اسلامی
 • مدیریت بازرگانی
 • مدیریت دولتی
 • مترجمی زبان انگلیسی

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره ضمن ارائه مشاوره های تخصصی ، ثبت نام دانشگاه ها را نیز انجام می دهد ، بنابراین در صورت وجود هر گونه مشکل یا سوال می توانید با این مرکز در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد اسد آباد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

 1. سلام با دیپلم گردشگری میتونم دانشگاه پیام نور رشته علوم تربیتی ثبت نام کنم؟

  • با سلام، مطابق با دفترچه ی ثبت نام و انتخاب رشته ی براساس سوابق تحصیلی سال ۱۴۰۰، در صورتی داشتن مدرک دیپلم نظام جدید یا پیش دانشگاهی مجاز به ثبت نام می باشید.

دریافت مشاوره