خانه پذیرش بدون کنکور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور فارس
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

دانشگاه پیام نور در دو نوبت مهر و بهمن ماه به پذیرش داوطلبان به صورت بدون کنکور اقدام می کند. افراد واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور باید پس از مطالعه دفترچه راهنما در زمان مقرر اقدامات لازم را به انجام برسانند. دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org در دسترس متقاضیان قرار می گیرد. لیست رشته ها، ظرفیت پذیرش، دانشگاه ها و هر آن چه که داوطلبان در این راستا به آن نیاز دارند، در این دستورالعمل درج می شود.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس، فقط در دوره کارشناسی پیوسته ارائه می شوند.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

زمان ثبت نام نیمسال اول (مهر ماه)

مطابق با اطلاعیه منتشر شده، انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در نیمسال اول تحصیلی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org طبق زمانبندی در جدول زیر انجام می پذیرد. بدین ترتیب افرادی که در مهلت اولیه نیز موفق به نام نویسی نشده اند نیز می توانند در بازه زمانی تمدید شده نسبت به انجام امور مربوطه اقدام کنند.

زمانبندی ثبت نام بدون کنکور مهر ماه دانشگاه سراسری 1401
نوع ثبت نامزمان اولیهتمدید مهلت
افرادی که در کنکور سراسری ثبت نام کرده اند17 تا 22 مرداد ماهتا 24 مرداد ماه
افرادی که در کنکور سراسری ثبت نام نکرده اند18 تا 23 مرداد ماه24 مرداد ماه تا 6 شهریور ماه

معمولا علی رغم ورودی بهمن ماه که ثبت نام به صورت حضوری و در واحد دانشگاهی مورد نظر انجام می گیرد، ثبت نام ورودی مهر ماه به صورت اینترنتی می باشد. هر داوطلب می تواند پس از دانلود دفترچه ثبت نام از طریق همین سایت، حداکثر 100 کد رشته محل مرتبط با گروه آزمایشی خود را انتخاب و در سایت sanjesh.org به ثبت برساند.

نکته: توجه داشته باشید در صورتی که در هر دو فرآیند فوق شرکت کنید، پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی شما لغو می گردد و هزینه پرداختی نیز قابل استرداد نخواهد بود.

زمان ثبت نام نیمسال دوم (بهمن ماه)

دانشگاه پیام نور اعلام نمود که برای نیمسال دوم نیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه صورت می گیرد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش فرآیند ثبت نام خود را به انجام برسانند. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ماه 1401 از بازه 30 آذرماه الی 10 دی 1401 تعیین شده است. البته ممکن است علاوه بر تاریخ یاد شده بازه زمانی مجددی نیز تعیین شود که توصیه می شود برای اطلاع از آخرین اخبار مربوطه، اطلاعیه های منتشر شده در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره را دنبال نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

همان طور که گفته شد، ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد. بر همین اساس متقاضیان می بایست در زمان شروع فرآیند نام نویسی، به سایت مذکور مراجعه کرده و ضمن پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 اطلاعات خود را در سامانه درج کنند.

به این نکته توجه نمایید که اگر در کنکور سراسری ثبت نام کرده باشید، می بایست مراحل زیر را بدون پرداخت نمودن هزینه و از طریق لینک انتخاب رشته کنکور سراسری به انجام برسانید. در این بخش راهنمای تصویری ثبت نام اینترنتی پذیرش بدون آزمون را به طور کامل ارائه کرده ایم.

مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 

 • در ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و بخش “سراسری” را انتخاب کنید.

مرحله اول ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 • بر روی لینک فعال “سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال 1401 (مخصوص داوطلبانی که در آزمون ثبت نام ننموده اند.)” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 • از قسمت راست صفحه گزینه “خرید کارت اعتباری” را برگزینید.

مرحله سوم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 • دکمه “سریال سامانه پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری مهر ماه سال 1401” را بفشارید و سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک نمایید.

مرحله چهارم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 • اکنون اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مشخص شده در صفحه پیش رو درج کرده و بعد از انتخاب درگاه پرداخت مورد نظر، بر روی عبارت “تایید و ادامه” کلیک کنید.

مرحله پنجم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 • کد پیگیری پرداختی که سایت صادر نموده را یادداشت کرده و بعد از مطالعه قوانین و فعال کردن تیک مربوطه، گزینه “ادامه روند پرداخت” را انتخاب نمایید.

مرحله ششم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

 •  اطلاعات کارت بانکی خود را در کادر های مربوطه درج کنید و کلید “پرداخت” را بفشارید.

مرحله هفتم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 • سپس به صفحه سوم ثبت نام بازگردید و بر روی گزینه “ثبت نام جدید” کلیک نمایید.

مرحله هشتم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

 • در این مرحله سریال ثبت نام خریداری شده را جهت آغاز فرآیند نام نویسی در بخش های مربوطه وارد کنید و پس از فعال نمودن عبارت موجود، در آخر کلید تایید را بفشارید.

نهمین مرحله از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

پس از طی مراحل فوق به صفحه کاربری منتقل شده و یک فرم را مشاهده خواهید کرد. در این فرم باید اطلاعات و کد رشته محل های انتخابی خود را درج کنید. نهایتا یک پرینت از کد پیگیری 16 رقمی و شماره پرونده 7 رقمی خود تهیه کرده و آن را تا پایان مراحل پذیرش نگه دارید.

همچنین لازم به ذکر است کسانی که در کنکور ثبت نام نموده و می خواهند در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند می بایست وارد لینک انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 شده و بدون پرداخت هزینه به انتخاب رشته بپردازند.

 انتخاب رشته کنکور سراسری

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

اگر چه تحصیل در دانشگاه پیام نور در بیشتر رشته های تحصیلی بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری انجام می گیرد اما داوطلبان می بایست به هنگام ثبت نام دارای شرایط لازم برای ورود به این دانشگاه باشند. از مهم ترین شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور که به دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شود و در دفترچه قید شده اند، عبارت اند از:

شرایط عمومی

 • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی
 • نداشتن سابقه دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم داشتن فساد اخلاقی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر

شرایط اختصاصی

 • دارا بودن یکی از مدارک دیپلم نظام آموزشی جدید، کاردانی، دیپلم نظام قدیم، پیش دانشگاهی
 • داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کاردانش نظام قدیم می باشند، در صورتی که دارای مدرک کاردانی یا پیش دانشگاهی باشند می توانند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را انجام دهند.
 • داوطلبان نباید دانشجوی دوره روزانه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی باشند.
 • دانشجویان دوره های غیر روزانه (در صورت عدم وجود مشکل نظام وظیفه برای داوطلبان آقا) مجاز به ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری 1401 بدون انصراف از تحصیل می باشند. (این دسته از شرکت کنندگان می بایست در صورت قبولی در آزمون، از رشته محل قبلی خود انصراف قطعی دهند و گواهی آن را به واحد دانشگاهی جدید ارائه نمایند.
 • داوطلبانی که در مقطع کاردانی در حال تحصیل می باشند، جهت ثبت نام در آمون، نیازی به انصراف از تحصیل ندارند.
 • شرکت کنندگان نباید تعهد به خدمت به هیچ یک از ارگان ها یا دستگاه هایی اجرایی، تعهدات سهمیه بومی یا سهمیه مناطق محروم داشته باشند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری در نوبت مهر ماه به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد که علاقه مندان می بایست با تکمیل فرم تقاضانامه و وارد نمودن اطلاعات تحصیلی و شناسنامه ای خود نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور، اقدام نمایند.

به منظور تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی و درج کدرشته هایی که از دفترچه راهنمای مربوطه استخراج کرده اید، لازم است پس از پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری و دریافت کد پیگیری پرداخت، فایل اسکن شده عکس پرسنلی خود را مطابق با مشخصات زیر در سامانه بارگذاری نمایید.

ویژگی های عکس مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401
عکس 4*3 یا 4*6 داوطلب مربوط به سال جاریدارای فرمت JPG
عکس رنگی و دارای پس زمینه سفیددارای حجم حداکثر 70 کیلوبایت
نداشتن حاشیه زائد و واضح و مشخص بودنفاقد اثر مهر ، منگنه و یا هر گونه لکه
داشتن اندازه حقل 300*200 پیکسل و حداکثدار 400*300 پیکسل—-

توجه داشته باشید که تهیه اسکن از روی کارت های شناسایی از جمله کارت ملی، شناسنامه و… قابل قبول نمی باشد و متقاضیان بایستی از اصل عکس خود اسکن تهیه نموده و فایل آن را در سامانه ارسال کنند. عکس خواهران نیز می بایست با حجاب کامل بوده و صورت آن ها مشخص باشد. شایان ذکر است در صورت ارسال عکس اشتباه، ثبت نام و انتخاب رشته داوطلب باطل خواهد شد، بنابراین هنگام ارسال مدارک (به ویژه اگر ثبت نام شما در کافی نت انجام می شود) نهایت دقت را به کار ببرید.

دقت کنید که به هنگام ثبت نام اینترنتی لازم است مدارکی همچون اطلاعات تحصیلی شامل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی (برای داوطلبان نطام قدیم) محل و زمان فارغ التحصیلی و…، اطلاعات فردی مثل شماره ملی، آدرس و شماره تلفن محل زندگی و… را برای تکمیل فرم های اینترنتی موجود همراه داشته باشید.

همچنین برای مرحله مراجعه حضوری ثبت نام مهر ماه و بهمن ماه همراه داشتن مدارک زیر ضروری می باشد.

مدارک ثبت نام حضوری بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401
دیپلم نظام جدید یا اصل و کپی از آخرین مدرک تحصیلی به همراه ریز نمرات (دیپلم، پیش دانشگاهی، کاردانی)
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
کارت معافیت و یا پایان خدمت برای آقایان (یا مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آقایان را با توجه به قوانین و مقررات مربوطه مشخص نماید.)
6 قطعه عکس 4×3

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

با توجه به این که دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های شهریه پرداز می باشد هر ساله نرخ معینی به میزان 10 الی 15 درصد به میزان آن افزوده شده و دانجویان جهت تحصیل ملزم به پرداخت آن می باشند.

داوطلبانی که اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور می نمایند، در مقطع کارشناسی پذیرفته می شوند و تعداد 8 نیمسال تحصیلی می بایست نسبت به پرداخت شهریه اقدام کنند.

میزان شهریه دانشگاه دانشگاه پیام نور 1401
رشته های علوم انسانیرشته های فنی مهندسیرشته های علوم پایهرشته های هنر
حدود 2/000/000 الی 2/500/000 تومانحدود 2/500/000 الی 3/000/000 تومانحدود 2/100/000 الی 3/200/000 تومانحدود 2/100/000 الی 2/450/000 تومان

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری از جمله دانشگاه پیام نور از طریق دفترچه راهنمای آن به اطلاع علاقه مندان می رسد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org این دفترچه را دانلود کنند. دانشگاه پیام نور استان فارس دارای واحدها و مراکزی است که در شهرستان های آن مستقرند. در ادامه لیست رشته های این واحدها را ذکر کرده ایم. رشته های ذکر شده در جدول برای هر دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ارائه شده اند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور فارس 1401
آباده
مهندسی صنایعزیست شناسی سلولی و مولکولیشیمی کاربردیحسابداری
حقوقروانشناسیعلوم تربیتیعلوم ورزشی
مددکاری اجتماعیمدیریت امور بانکیمدیریت بازرگانیمدیریت بیمه
مدیریت دولتیمدیریت کسب و کارمشاوره
استهبان
مهندسی کامپیوترزیست شناسی سلولی و مولکولیشیمی کاربردیعلوم و مهندسی صنایع غذایی
جامعه شناسیحسابداریحقوقروانشناسی
علوم تربیتیعلوم سیاسیمددکاری اجتماعیمدیریت بازرگانی
مدیریت کسب و کار
اوز
مهندسی برقمهندسی عمرانمهندسی کامپیوترمهندسی معماری
زمین شناسیزیست شناسی سلولی و مولکولیعلوم و مهندسی محیط زیستحسابداری
حقوقروانشناسیزبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتی
علوم ورزشیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتیزبان و ادبیات انگلیسی
مترجمی زبان انگلیسی
بوانات
زیست شناسی سلولی و مولکولیاقتصادحسابداریحقوق
روانشناسیعلوم تربیتیفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت امور بانکی
مدیریت بازرگانیمدیریت بیمهمدیریت دولتیمدیریت صنعتی
مدیریت کسب و کار
جهرم
مهندسی صنایعمهندسی عمرانمهندسی کامپیوترمهندسی معماری
مهندسی مکانیکشیمی کاربردیشیمی محضعلوم و مهندسی محیط زیست
مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایداراقتصادحسابداریحقوق
روانشناسیزبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتیعلوم ورزشی
فقه و مبانی حقوق اسلامیفلسفه و کلام اسلامیمددکاری اجتماعیمدیریت امور بانکی
مدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمدیریت صنعتیمدیریت کسب و کار
مشاورهمترجمی زبان انگلیسی
خرامه
مهندسی صنایعمهندسی کامپیوترزیست شناسی سلولی و مولکولیشیمی کاربردی
علوم و مهندسی صنایع غذاییمهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدارحسابداریحقوق
روابط عمومیروانشناسیعلوم تربیتیفقه و مبانی حقوق اسلامی
مدیریت بازرگانیمدیریت کسب و کارمشاورهزبان و ادبیات انگلیسی
مترجمی زبان انگلیسی
داراب
علوم و مهندسی آبمهندسی کامپیوترزیست شناسی گیاهیاقتصاد
حسابداریحقوقروانشناسیزبان و ادبیات فارسی
علوم تربیتیعلوم سیاسیفقه و مبانی حقوق اسلامیفلسفه و کلام اسلامی
مدیریت امور بانکیمدیریت دولتیمدیریت صنعتیمشاوره
مترجمی زبان انگلیسی
شیراز
آمارریاضیات و کاربردهاعلوم کامپیوترعلوم و مهندسی آب
فیزیکمهندسی برقمهندسی پزشکیمهندسی شهرسازی
مهندسی شیمیمهندسی صنایعمهندسی عمرانمهندسی کامپیوتر
مهندسی معماریمهندسی مکانیکمهندسی مواد و متالورژیمهندسی نفت
مهندسی هوافضازمین شناسیزیست شناسی سلولی و مولکولیزیست فناوری
شیمی کاربردیعلوم و مهندسی صنایع غذاییعلوم و مهندسی محیط زیستمهندسی اقتصاد کشاورزی
مهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدارادیان و عرفاناقتصادجامعه شناسی
روابط عمومیزبان و ادبیات عربیزبان و ادبیات فارسیعلم اطلاعات و دانش شناسی
علوم تربیتیعلوم سیاسیعلوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامی
فلسفه و کلام اسلامیگردشگریمددکاری اجتماعیمدیریت امور گمرکی
مدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمدیریت صنعتیمدیریت کسب و کار
هتلداریعکاسیهنر اسلامیزبان و ادبیات انگلیسی
مترجمی زبان انگلیسی
صفاشهر
مهندسی کامپیوترجامعه شناسیحسابداریحقوق
روانشناسیمددکاری اجتماعیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتی
مترجمی زبان انگلیسی
فسا
ریاضیات و کاربردهافیزیکمهندسی کامپیوترزیست شناسی سلولی و مولکولی
زیست شناسی گیاهیعلوم و مهندسی محیط زیستمهندسی اقتصاد کشاورزیاقتصاد
جغرافیاحسابداریحقوقروانشناسی
علوم تربیتیعلوم قرآن و حدیثعلوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامی
گردشگریمدیریت بازرگانیمشاورهزبان و ادبیات انگلیسی
مترجمی زبان انگلیسی
فیروزآباد
مهندسی کامپیوترزیست شناسی سلولی و مولکولیمهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدارجامعه شناسی
حسابداریحقوقروانشناسیعلوم تربیتی
علوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتی
مترجمی زبان انگلیسی
کازرون
مهندسی کامپیوترشیمی کاربردیبرنامه ریزی اجتماعی و تعاونجامعه شناسی
حسابداریحقوقروانشناسیزبان و ادبیات فارسی
علوم تربیتیعلوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت امور بانکی
مدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمدیریت صنعتیمدیریت مالی
مشاورهمترجمی زبان انگلیسی
لامرد
مهندسی کامپیوترشیمی کاربردیجامعه شناسیحسابداری
حقوقروانشناسیزبان و ادبیات عربیعلوم تربیتی
علوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت امور گمرکیمدیریت بازرگانی
مدیریت دولتیمدیریت صنعتی
نورآباد ممسنی
مهندسی صنایعمهندسی کامپیوترعلوم و مهندسی محیط زیستاقتصاد
جامعه شناسیحسابداریحقوقزبان و ادبیات عربی
زبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتیعلوم قرآن و حدیثعلوم ورزشی
فقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمترجمی زبان انگلیسی
ارسنجان
حسابداریحقوقروانشناسیعلوم قرآن و حدیث
مدیریت بازرگانیمدیریت دولتی
اقلید
مهندسی کامپیوترحسابداریحقوقروانشناسی
علوم تربیتیعلوم ورزشیگردشگریمدیریت بازرگانی
مدیریت صنعتیمشاورهزبان و ادبیات انگلیسی
بیضا
فیزیکتاریخجامعه شناسیحقوق
علوم سیاسیفقه و مبانی حقوق اسلامی
خاوران
حسابداریحقوقروانشناسیمدیریت بازرگانی
رستم
حسابداریحقوقمدیریت بازرگانی
زرقان
مهندسی کامپیوتراقتصادحسابداریحقوق
علوم تربیتیمدیریت امور بانکیمدیریت صنعتیمترجمی زبان انگلیسی
سپیدان
مهندسی کامپیوترحسابداریحقوقروانشناسی
علوم تربیتیعلوم ورزشیفقه و مبانی حقوق اسلامیگردشگری
مدیریت امور بانکیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمدیریت صنعتی
سروستان
مهندسی کامپیوترحسابداریحقوقعلوم تربیتی
مدیریت صنعتیمترجمی زبان انگلیسی
ششده و قره بلاغ
حسابداریحقوقمدیریت دولتی
فراشبند
اقتصادحقوقروانشناسیعلوم تربیتی
مشاورهزبان و ادبیات انگلیسی
لار
مهندسی صنایعمهندسی کامپیوتراقتصادحسابداری
حقوقروانشناسیمدیریت بازرگانیمشاوره
مترجمی زبان انگلیسی
مرودشت
ریاضیات و کاربردهاشیمی کاربردیعلوم و مهندسی محیط زیستمهندسی ترویج و آموزش کشاورزی پایدار
مهندسی علوم دامیاقتصادحسابداریحقوق
زبان و ادبیات فارسیعلوم تربیتیعلوم سیاسیعلوم ورزشی
فقه و مبانی حقوق اسلامیگردشگریمدیریت امور بانکیمدیریت دولتی
مدیریت صنعتیمترجمی زبان انگلیسی
نودان
جامعه شناسیحقوقروانشناسیمدیریت بازرگانی
نی ریز
مهندسی کامپیوترمهندسی معماریحسابداریحقوق
روانشناسیعلوم تربیتیمدیریت دولتیمدیریت کسب و کار
مشاورهمترجمی زبان انگلیسی

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401

به تمامی داوطلبان متقاضی تحصیل بدون کنکور دانشگاه پیام نور توصیه می شود تا برای اطلاع از ظرفیت پذیرش و شرایط اختصاصی و جزئیات هر واحد دانشگاهی، مندرجات دفترچه های منتشر شده توسط سازمان سنجش را مطالعه نمایند. جهت دانلود دفترچه های ذکر شده می توان به سایت سازمان سنجش مراجعه کرد، اما برای دسترسی آسان تر، لینک دانلود تمامی دفترچه های مهر و بهمن (با فرمت PDF) در جدول زیر قرار گرفته است:

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد فارس 1401
مهرماه
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور گروه علوم تجربی 1401 (ویژه ثبت نام کنندگان کنکور)
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور گروه ریاضی و فنی 1401 (ویژه ثبت نام کنندگان کنکور)
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور گروه علوم انسانی 1401 (ویژه ثبت نام کنندگان کنکور)
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور گروه هنر و زبان های خارجی 1401 (ویژه ثبت نام کنندگان کنکور)
بهمن ماه
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری بهمن ماه 1401

 

سوالات متداول

1- ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور فارس در نیمسال بهمن ماه 1401 چه زمانیست؟

متقاضیان نیمسال دوم می بایست در بازه 30 آذر الی 10 دی 1401 نام نویسی خود را تکمیل کنند.

2- از طریق چه سایتی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور فارس انجام می شود؟

برای ثبت نام در نیمسال اول و دوم باید به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org اقدام کرد.

3- دانشگاه پیام نور فارس در سال 1401 چه رشته هایی ارائه نموده است؟

برای سال 1401 رشته های مختلفی ارائه شده که می توانید با مراجعه به دفترچه و یا مقاله فوق آن ها را مشاهده نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور