خانه آزمون استخدامی زمان اعلام نتایج بانک تجارت 1400

زمان اعلام نتایج بانک تجارت 1400

نحوه مشاهده نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت 1400
زمان اعلام نتایج بانک تجارت 1400

بانک ها معمولا به دو روش اقدام به جذب نیرو می نمایند. روش اول که معمولا مورد توجه اکثر بانک ها می باشد برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری است. اما گاها نیز ممکن است ارسال رزومه و سپس برپایی جلسه مصاحبه، شیوه ای باشد که بانک ها برای جذب نیروی انسانی مورد نظر خود به کار می گیرند.

در هر یک از این روش ها، داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک تجارت که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام کرده اند، می توانند پس از اعلام نتایج اولیه و در صورت قبولی، خود را برای حضور در سایر مراحل استخدام آماده نمایند. در این مقاله قصد داریم اطلاعات جامعی را پیرامون زمان و نحوه اعلام نتایج استخدام بانک تجارت ارائه نماییم.

در صورتی که فرآیند استخدام در بانک تجارت با آزمون کتبی آغاز شود، داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت اختصاصی این بانک از نتایج آزمون مطلع گردند.زمان اعلام نتایج استخدام بانک تجارت 1400

اعلام نتایج استخدام بانک تجارت در دو مرحله به صورت نتیجه اولیه و نتیجه نهایی و زمانی مشخص در دسترس داوطلبان قرار خواهد گرفت که در قسمت زیر شرح داده شده است.

زمان اعلام نتایج اولیه

نتایج اولیه استخدام بانک تجارت می تواند شامل نتایج آزمون کتبی و یا بررسی رزومه متقاضیان باشد که زمان و نحوه اعلام آن بستگی به شیوه جذب داوطلبان دارد. استخدام این بانک در اسفند ماه سال 99 از طریق ثبت نام در آزمون کتبی استخدامی صورت می گیرد که نهایتا پس از انجام بررسی های لازم توسط کارشناسان، نتایج آن به فاصله حدودا دو ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سایت استخدام بانک تجارت به پذیرفته شدگان اعلام می گردد. نتایج اولیه آزمون دوره قبلی در دوشنبه مورخ 5 آبان ماه 99 شد اما در حال حاضر زمان دقیقی برای اعلام نتایج دوره استخدام بانک تجارت 1400 وجود ندارد که به محض دریافت اطلاعیه جدید، مقاله بروز رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی (مصاحبه)

اشتغال در نظام بانکی کشور، تنها محدود به قبولی در آزمون کتبی و یا تایید رزومه و مدارک ارسالی داوطلبان نمی باشد، بلکه برگزاری مصاحبه حضوری، گزینش و انجام معاینات پزشکی دیگر مراحلی هستند که در انتظار پذیرفته شدگان مرحله اول می باشد. با توجه به این که انجام هر یک از مراحل فوق ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد، نمی توان به صورت دقیق زمانی را برای اعلام نتایج آن عنوان کرد.

تا به این لحظه خبری مبنی بر زمان اعلام نتایج نهایی بانک تجارت در سال 1400 منتشر نشده است اما برای اطلاع از تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی این بانک در اسرع وقت می توانید به کانال تلگرام آزمون های استخدامی بپیوندید.

نحوه مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت 1400

با برگزاری آزمون کتبی به عنوان اولین مرحله از استخدام در بانک تجارت، داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت اختصاصی این بانک به نشانی tejaratbank.ir، مطابق با مراحل ذیل از نتایج آزمون با خبر شوند.

  • ابتدا وارد سایت بانک تجارت به آدرس tejaratbank.ir شوید و بر روی “اعلام نتایج آزمون استخدامی” در قسمت چپ سایت کلیک نمایید.
  • در مرحله بعدی بایستی کد ملی و کد امنیتی مندرج را جهت ورود به پنل شخصی و مشاهده کارنامه اینترنتی خود وارد کنید و سپس دکمه “مشاهده نتیجه” را بفشارید.

لازم به ذکر است، داوطلبانی که در مرحله آزمون کتبی موفق به کسب نمره قبولی شده باشند، می بایست مدارک مورد درخواست را از طریق سامانه ارسال نمایند و برای شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی بانک تجارت، گزینش و معاینات پزشکی آماده شوند. پس از آن، شرکت کنندگان می توانند با گذشت مدت زمانی مشخص، نتایج نهایی پذیرش یا عدم پذیرش خود در استخدام بانک تجارت را در سامانه بانک به نشانی مذکور، مشاهده نمایند.

بنابراین همان گونه که گفته شد، داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک تجارت می توانند پس از شرکت در آزمون کتبی، از طریق سایت استخدام بانک تجارت نتایج خود را را به صورت الکترونیکی مشاهده نمایند و در صورت مجاز شدن نسبت به حضور در جلسه مصاحبه این بانک اقدامات لازم را به انجام برسانند.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج اولیه استخدام بانک تجارت 1400 در چه تاریخی اعلام می گردد؟

در حال حاضر زمان دقیقی در این باره مشخص نشده است اما به طور تقریبی این نتایج بعد از گذشت دو ماه از برگزاری آزمون کتبی اعلام می شود.

2- چگونه می توان نتایج استخدام بانک تجارت را دریافت نمود؟

شما می توانید با مراجعه به سامانه اصلی بانک تجارت به نشانی tejaratbank.ir، نتایج اولیه و نهایی خود را در زمان مشخص، مشاهده نمایید.

3- آیا به محض شرکت در مصاحبه آزمون استخدامی بانک تجارت نتایج نهایی قابل مشاهده می باشد؟

خیر، ممکن است در حد چند ماه، زمان اعلام نتایج نهایی استخدام بانک تجارت طول بکشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ نظر
  1. سلام . نتایج بانک تجارت اومده؟ کدوم لینک باید چک کنیم برای اعلام نتایج؟

    • با سلام، شما با وارد شدن به صفحه اعلام نتایج بانک تجارت، و وارد کردن کدملی و کدامنیتی مربوطه قادر به مشاهده نتایج خواهید بود.

  2. برای دیدن اعلام نتایج باید وارد سامانه شد من نام کاربری را فراموش کردم چگونه میتونم دسترسی پیدا کنم؟؟

مشاوره استخدامی پیج استخدامی