جمعه , ۲ فروردین ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دانشگاه پیام نور / زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور
زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، نسبت به سایر دانشگاه ها مزایای بسیاری دارد و این باعث جذب داوطلبان کارشناسی ارشد بسیاری برای تحصیل در دانشگاه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شده است. به همین دلیل داوطلبان بسیاری با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس می گیرند تا از زمان ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مطلع گردند، به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به موضوع زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 اختصاص دهیم. البته قبل از پرداختن به این موضوع لازم است ابتدا به تفاوت پذیرش دانشگاه پیام نور از طریق کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزمون فراگیر پیام نور بپردازیم.

در روشی که دانشگاه پیام نور از طریق آزمون کارشناسی ارشد سراسری اقدام به جذب دانشجو می کند، منابع آزمون، منابع مقطع کارشناسی می باشد ولی منابع آزمون فراگیر پیام نور، دروس ترم یک کارشناسی ارشد است، به این ترتیب دانشجویانی که در این آزمون پذیرفته شوند در شروع تحصیل خود دانشجوی ترم دو محسوب خواهند شد.

نمره کسب شده در آزمون 80 درصد و معدل کارشناسی 20 درصد در پذیرش داوطلبان موثر می باشد.

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97

داوطلبانی که قصد دارند از طریق آزمون کارشناسی ارشد سراسری در دانشگاه پیام نور پذیرش شوند، ابتدا در آزمون ثبت نام می کنند و پس برگزاری و اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری، اقدام به انتخاب رشته می کنند، ولی دانشجویانی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور را دارند، همزمان با ثبت نام اقدام به انتخاب رشته می کنند. چنانچه شما نیز قصد ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 را دارید، بایستی پس از انتشار دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و مطالعه دقیق آن، در بازه زمانی ثبت نام، که به احتمال زیاد در اواخر مهر ماه خواهد بود، اقدام به انتخاب رشته نمایید. برای این کار می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه و با پرداخت مبلغ حدودا 70 هزار تومان، کارت اعتباری مربوطه را خریداری نموده و با دریافت کد رهگیری، اقدام به تکمیل کاربرگ مشخص شده نمایید. در حال حاضر زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور مشخص نیست بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد در جریان آخرین اخبار مربوط به ثبت نام و انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 قرار بگیرید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 

یکی از سوالات پر تکرار داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از مشاوران مرکز ایران مشاوره، در رابطه با منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 97 می باشد.همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد، منابع آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور، دروس ترم یک کارشناسی ارشد است. به این ترتیب داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند در ابتدا با توجه به رشته انتخابی خود باید 6 الی 10 واحد از دروس نیمسال اول مقطع کارشناسی ارشد خود را انتخاب کرده و در آزمون شرکت نمایند. این آزمون به صورت تستی می باشد. همچنین نمره کسب شده در آزمون 80 درصد و معدل کارشناسی 20 درصد در پذیرش داوطلب موثر خواهد بود.

برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

سال های گذشته، آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دی ماه برگزار می گریدد بنابراین، احتمال می رود که زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور نیز دی ماه سال جاری برگزار گردد. البته در حال حاضر زمان دقیق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 مشخص نیست، بنابراین پیشنهاد می کنیم از طریق همین سایت پیگیری های لازم را انجام دهید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید