سه شنبه , ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون زبان های خارجی / زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT

زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT

تاریخ برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT در سال 99
زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT در سال 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون EPT یا به اختصار English Proficiency Test، یک آزمون زبان انگلیسی معتبر بوده که توسط دانشگاه آزاد اسلامی در کشور برگزار می شود که مخاطبان آن، دانشجویان و داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری دانشگاه آزاد می باشند. هدف از برگزاری این آزمون، کسب نمره جایگزین برای متقاضیانی است که موفق به اخذ حدنصاب نمره تعیین شده توسط دانشگاه نشده اند یا دارای مدرک زبان بین المللی زبان انگلیسی نیستند. علاقه مندانی که تمایل دارند در این آزمون شرکت نمایند، باید شرایط خود را با ضوابط تعریف شده این آزمون مقایسه نموده و در صورت مطابقت آن ها، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. آزمون EPT تحت نظر دانشگاه آزاد برگزار می گردد، بنابراین داوطلبان جهت نام نویسی در آزمون مذکور می بایست به سایت این دانشگاه مراجعه نمایند. اطلاع از زمان برگزاری یکی از دغدغه های شرکت کنندگان در آزمون EPT می باشد که در این مقاله قصد داریم به شرح آن بپردازیم.

زمان برگزاری آزمون EPT در سال 99 در سه نوبت تیر ماه، مرداد ماه و شهریور ماه تعیین شده بود که آزمون تیر ماه لغو شده و برگزاری آن به مرداد ماه موکول شد.

زمان برگزاری آزمون EPT زبان انگلیسی 99

آزمون زبان انگلیسی EPT به طور تقریبی هر 45 روز یک بار و حدودا ده بار در سال اجرا می شود. آزمون نام برده، قرار بود در سه بازه زمانی مختلف برگزار گردد که با توجه به برنامه های کشور در زمینه جلوگیری از شیوع به ویروس کرونا، دچار تغییراتی در زمان برگزاری گردید. مرحله اول این آزمون که قرار بود در 27 تیرماه برگزار شود، لغو شد و برگزاری آن به 24 مرداد ماه موگول گردید.

مطابق با اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، دوره بندی آزمون ای پی تی نیز قرار است در 28 شهریور ماه سال جاری برگزار شود. لازم به ذکر است در صورتی که شرایط کشور رو به بهبودی پیش نرود احتمال لغو مرحله سوم برگزاری آزمون مذکور وجود خواهد داشت.

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT زبان انگلیسی 99

برای این که متقاضیان بتوانند در جلسه آزمون حضور یابند، ملزم به همراه داشتن کارت ورود به جلسه خود می باشند زیرا هویت شرکت کنندگان از این طریق برای مسئولان و مجریان آزمون قابل تشخیص خواهد بود. چنانچه داوطلبی این مسئله را فراموش کند، به هیچ وجه مجاز به شرکت در آزمون نمی باشد. شرکت کنندگان می توانند کارت مذکور را حدودا 2 روز پیش از برگزاری آزمون، با مراجعه به سایت مرکز سنجش دانشگاه آزاد اسلامی دریافت نمایند.

جهت اخذ کارت ورود به جلسه لازم است دو یا سه روز قبل از برگزاری آزمون به سامانه ثبت نام مراجعه نموده و با درج اطلاعات خواسته شده نسبت به پرینت کارت اقدام نمایید. به همین منظور لازم است اطلاعات مربوط به پرونده داوطلب که در زمان نام نویسی به وی اختصاص یافته است، برای وارد شدن به صفحه کاربری، مورد استفاده قرار بگیرد. مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در موارد زیر خلاصه می شود:

  • مراجعه به سایت رسمی ثبت نام آزمون زبان EPT به نشانی english.iau.ac.ir
  • ثبت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، کد ملی و شماره شناسنامه
  • پرینت کارت مورد نظر

چنانچه داوطلبی شماره پرونده آزمون EPT خود را فراموش کرده باشد، می تواند به سایت azmoon.net مراجعه نموده و شماره پرونده خود را بازیابی نماید. متقاضیان شرکت در این آزمون باید در روز برگزاری آزمون علاوه بر کارت ورود به جلسه، کارت ملی یا شناسنامه خود را نیز به همراه داشته باشند. به شرکت کنندگان توصیه می شود با حفظ آرامش در جلسه آزمون حضور یابند تا بتوانند احتمال موفقیت خود را بالاتر ببرند. اگر شما نیز جزء داوطلبانی هستید که برای شرکت در این آزمون ثبت نام نموده اید و مایل به کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مباحث مربوطه از جمله اعلام نتایج آن می باشید، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره