سه شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

چنانچه پس از اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ظرفیت رشته های برخی واحدهای دانشگاهی تکمیل نگردد ، دانشگاه آزاد اقدام به تکمیل ظرفیت می کند و این فرصت برای داوطلبانی که در هیچ یک از رشته محل های انتخابی خود پذیرفته نشده اند یا علاقه چندانی به تحصیل در رشته محل قبولی خود ندارند ، یک فرصت استثنایی محسوب می شود تا یک بار دیگر شانس خود را جهت قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر امتحان نمایند. باید بگوییم که به طور قطع مشخص نیست که امسال دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد اقدام به تکمیل ظرفیت خواهد کرد یا خیر. در صورتی که امسال نیز همچون سال های گذشته دانشگاه آزاد اقدام به تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد نماید ، زمان تکمیل ظرفیت اواخر مهر یا اوایل آبان ماه خواهد بود.

لیست رشته های ارائه شده در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر می شود.

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

همانطور که گفته شد در صورت تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در سال 97 ، زمان آن اواخر مهر یا آبان ماه خواهد بود که می توانید لیست رشته محل های ارائه شده را از طریق سایت دانشگاه آزاد و دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org دریافت و مشاهده نمایید. پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر زمان دقیق تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باشید.

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

لازمه ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، حضور در جلسه آزمون می باشد و داوطلبانی که در روز برگزاری کنکور حاضر نبوده اند ، مجاز به ثبت نام تکمیل ظرفیت نمی باشند. همچنین داوطلبانی که پس از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ، مجاز به انتخاب رشته نشده اند ، حق ثبت نام تکمیل ظرفیت را نخواهند داشت. اما داوطلبانی که در روز برگزاری آزمون حضور داشته اند و مجاز به انتخاب رشته نیز شده اند ، می توانند ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را انجام دهند. لازم به ذکر است داوطلبانی که پس از اعلام نتایج انتخاب رشته ، در یکی از رشته محل ها پذیرفته شده اند اما علاقه ای به ادامه تحصیل در آن رشته ندارند ، هیچ منعی برای ثبت نام تکمیل ظرفیت نخواهند داشت و می توانند با ثبت نام در این طرح ، شانس خود را مجددا برای پذیرش در رشته مورد علاقه امتحان کنند.

مراحل انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

در صورتی که مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای سال پیش رو برگزار شود ، مراحل انتخاب رشته آن به صورت زیر می باشد :

  1. مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی azmoon.org
  2. کلیک بر روی لینک «انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 97» و ورود به صفحه انتخاب رشته
  3. کلیک بر روی عبارت «جدول رشته ها و محل دانشگاهی» از منوی قرار داده شده در سمت راست سایت
  4. انتخاب گروه آزمایشی خود از منوی تعبیه شده

پس از مشخص کردن گروه آزمایشی و وارد کردن کد و نام رشته ، لیست تمام دانشگاه های آزاد کشور که دارای رشته مورد علاقه شما می باشد ، ظاهر می شود و در صورتی که دانشگاه مورد نظرتان در لیست قرار داشته باشد ، می توانید برای انتخاب رشته اقدام کنید. هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 20 کد رشته می باشد و توصیه می شود که در چینش کد رشته ها دقت کافی داشته باشید ، زیرا با پذیرش در رشته های مرحله تکمیل ظرفیت ، پذیرش قبلی داوطلب لغو خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید