تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

زمان ثبت نام آزمون مدرسه های نمونه دولتی 1400 - 1401
زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

از بین تمامی مدارس برتر کشور، مدارس نمونه دولتی از جمله بهترین گزینه ها از نظر امکانات، سطح علمی بالا و همچنین ارائه خدمات آموزشی مناسب جهت ادامه تحصیل دانش آموزان به شمار می رود که شهریه مدارس نمونه دولتی نیز در مقایسه با سایر مدارس غیرانتفاعی بسیار ناچیز می باشد. اما دانش آموزان برای ورود به این از مدارس می بایست علاوه بر ثبت نام، در آزمون ورودی نیز شرکت نمایند.

طبق روند هر ساله، اداره کل آزمون های وزارت آموزش و پرورش استانی مسئول برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی می باشد. دانش آموزان برای  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 می بایست با در نظر گرفتن شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی و در زمان تعیین شده، فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. همچنین در چند سال اخیر آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم لغو شده است و این آزمون تنها برای ورود به پایه دهم این مدارس برگزار می شود. بدین ترتیب پذیرش در مقطع هفتم مدارس نمونه دولتی، صرفا براساس سوابق تحصیلی داوطلبان انجام می پذیرد.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم هر استان به صورت مجزا و از طریق سامانه مربوط به استان محل سکونت هر یک از داوطلبان انجام می شود.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

فرآیند نام نویسی مدارس نمونه دولتی به صورت استان به استان انجام می گیرد و دانش آموزان متقاضی تحصیل در پایه دهم این مدارس می بایست با مراجعه به سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی  استان محل سکونت خود، روند ثبت نام را تکمیل کنند. همچنین با توجه به این که زمان ثبت نام این آزمون در سال 99، در بازه زمانی 17 تا 27 خرداد بوده است؛ انتظار می رود که مهلت نام نویسی آن برای سال تحصیلی 1400 – 1401 در بازه زمانی تقریبا مشابه تعیین شود.

لازم به ذکر است داوطلبانی که از ثبت نام مدارس نمونه دولتی جا مانده اند، می توانند در زمان تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم که هر ساله پس از اتمام مهلت نام نویسی، توسط سازمان آموزش و پرورش تعیین می شود، اقدام به تکمیل فرم ثبت نام خود نمایند. با توجه به این که تا کنون اطلاعیه ای در خصوص تاریخ ثبت نام این آزمون منتشر نشده است، توصیه می کنیم برای اطلاع از آخرین اخبار پیرامون مبحث فوق، ما را در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

همان طور که گفته شد، روند نام نویسی آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم هر استان به صورت مجزا انجام می شود و داوطلبان می توانند از طریق سامانه مربوط به استان محل زندگی خود فرم ثبت نام این آزمون را به صورت اینترنتی تکمیل نمایند که روند انجام آن و همچنین لینک مستقیم ورود به هر یک از سامانه های مذکور، در ادامه مقاله ارائه شده است.

  • در ابتدا به سامانه مربوط به استان محل سکونت مراجعه نموده و کد ملی و رمز ورود همگام در قسمت های مربوطه را درج نمایند.
  •  هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم پویا می باشند، پرداخت کنید.
  • در ادامه، عکس پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری نمایید.
  • در نهایت نیز اطلاعات مورد نیاز را جهت تکمیل فرم تقاضانامه در سامانه درج کنید.
سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم 99 – 1400
استان آدرس سامانه
آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir
آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
اردبیل ilam.natije.ir
اصفهان sanjesh.isfedu.ir
البرز azmoon.albmedu.ir
ایلام ilam.natije.ir
بوشهر sanjesh.buedu.ir
تهران azmoon.tehranedu.ir
تهران (شهرستان ها) sanjesh.teo.ir
چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
خراسان رضوی 10.69.78.13
خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
خوزستان azmoon.khouzedu.ir
زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
سمنان iranschl.ir
سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
فارس sanjesh.farsedu.ir
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
قم qom.natije.ir
کردستان 10.249.7.204
کرمان sanjesh.kermanedu.ir
کرمانشاه azmoonkedu.ir
کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
گلستان nemooneh.goledu.ir
گیلان sanjesh.giledu.ir
لرستان lorestan.natije.ir
مازندران 217.219.172.53
مرکزی markazi.natije.ir
هرمزگان 10.187.50.22
همدان hamedan.natije.ir
یزد result.yazdedu.ir

لازم به ذکر است که نکات قابل توجه برای ثبت نام در آزمون ورود به پایه دهم مدارس نمونه دولتی که شامل نحوه و شرایط ثبت نام نمونه دولتی، مدارک مورد نیاز و… می باشد، توسط سایت اداره آموزش و پرورش استان محل زندگی داوطلب در قالب دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم منتشر می شود. همچنین با توجه به این که دانش آموزان می بایست به  100 سوال آزمون در مدت 120 دقیقه پاسخ صحیح دهند، می توانند با بهره گیری از منابع آزمون نمونه دولتی نهم نتیجه بهتری را کسب کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر از منابع این آزمون می توانید بر روی لینک مرتبط با آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم برای سال تحصیلی 1400 - 1401 در چه تاریخی انجام می شود؟

با توجه به این که تا کنون خبر موثقی در این خصوص ارائه نشده است، شما عزیزان می توانید اخبار مربوطه را از طریق کانال تلگرام ایران مشاوره پیگیری نمایید.

2- ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به چه صورت انجام می شود؟

فرآیند نام نویسی داوطلبان به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی هر یک از استان های کشور انجام می پذیرد.

3- دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی در چه زمانی قابل دسترس است؟

این دفترچه معمولا همزمان با شروع زمان ثبت نام و از طریق سایت مربوط به آن منتشر می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…َ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره