خانه نمونه دولتی زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

زمان ثبت نام آزمون مدرسه های نمونه دولتی
زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی که مسئول برگزاری آن، اداره کل آزمون های وزارت آموزش و پرورش می باشد، هر ساله به منظور پذیرش دانش آموزان مستعد و علاقه مند در پایه نهم به دهم برگزار می گردد. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی می بایست اطلاعات کافی را به دست آورده و در زمان مقرر نسبت به انجام ثبت نام خود از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام نمایند. اما فرآیند نام نویسی دانش آموزان چه زمانی صورت می پذیرد؟

 

لینک مستقیم سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 

مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴ در بازه 15 الی 25 فروردین ماه قرار دارد.

[/box]

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

در سال های اخیر آزمون مدارس نمونه دولتی تنها برای پایه نهم برگذار می گردد و دانش آموزان پایه ششم از این آزمون معاف می باشند، در ادامه مطلب در خصوص زمان ثبت نام هر دو پایه به تفصیل توضیح داده شده است.

زمان ثبت نام پایه ششم به هفتم

آزمون پایه ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی در سال های اخیر حذف شده است و پذیرش دانش آموزان این پایه بر اساس سوابق تحصیلی آن ها صورت می گیرد. همچنین مدیریت مدارس نمونه دولتی برای دوره اول متوسطه به صورت هیات امنایی می باشد، بنابراین دانش آموزان می بایست با مراجعه به محل مدرسه هیات امنایی مورد نظر، از زمان ثبت نام آگاه شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر
 1. ناشناس

  سلام من ی سوالی داشتم خب من تجربی زدم ت ثبت نام ولی میخام انسانی بخونم چجوری میتونم مثلا قبل اینک ازمونو بدم تغییر بدم ب انسانی

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، اجازه تغیر رشته را نخواهید داشت.
   اما در بازه زمانی انتشار کارت های ورود به جلسه میتوانید به باجه های رفع نقص مراجعه کنید و درخواست تغیر رشته را بدهید، ممکن است موافقت شود.

 2. ناشناس

  من ی سوالی داشتم خب من تجربی زدم ت ثبت نام ولی میخام انسانی بخونم چجوری میتونم مثلا قبل اینک ازمونو بدم تغییر بدم ب انسانی

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   امکان تغییر رشته پس از ثبت نام و وارد کردن اطلاعات در سامانه یکپارچه رشد و تربیت سیرت وجود ندارد.

 3. سارا قره خانی

  سلام وقت بخیر من میخوام نمونه برم.. باید از مدرسه بپرسم و بخوام …؟.؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم سال ۱۴۰۰، شما می توانید عضو کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره باشید.

مشاوره نمونه دولتی پیج سمپاد