تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

تاریخ انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

وزارت آموزش و پرورش در هر سال با برگزاری آزمون استخدامی، این فرصت را در اختیار افراد واجد شرایط و علاقه مند به حرفه دبیری قرار می دهد تا بتوانند خود را از طریق شرکت در فرآیند ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 برای شغل معلمی محک بزنند. داوطلبان رشته های مختلف بایستی در مقطع کاردانی و یا بالاتر تحصیل کرده باشند و پس از مطالعه شرایط داخل دفترچه و ارائه مدارک لازم در موعد مقرر نسبت به نام نویسی خود در این آزمون اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

معمولا چند روز پیش از ثبت نام در آزمون استخدامی، فایل پی دی اف دفترچه راهنمای آن در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. همچنین از آن جایی که مجری برگزار کننده این آزمون سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، دفترچه نام نویسی آن نیز از طریق سامانه الکترونیکی این سازمان منتشر می گردد. در واقع برای آگاهی از جزئیات و شرایط نام نویسی این آزمون بایستی به فایل راهنمای آن دسترسی داشته باشید.

قرار بر این بود که دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اواخر اردیبهشت ماه 1400 منتشر شود اما متاسفانه تاکنون زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 مشخص نشده است. لازم به ذکر است که در صورت اعلام تاریخ مربوطه، اطلاعات لازم از طریق این مقاله و کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار داده خواهد شد.

داوطلبان واجد شرایط پس از مطالعه این دفترچه بایستی به سایت مذکور مراجعه نموده و با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 و همچنین ارسال مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، فرآیند نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

همان طور که اشاره شد، برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش لازم است دفترچه راهنمای آن به طور دقیق مورد مطالعه قرار بگیرد، چرا که شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 و اطلاعات مورد نیاز برای نام نویسی و شرکت در این آزمون به طور کامل در متن دفترچه شرح داده شده است. از جمله آن ها می توان به مواردی همچون رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400، شرایط عمومی و اختصاصی آن، لیست شغل محل ها به همراه ظرفیت خالی آن، و مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 اشاره نمود.

جهت دریافت فایل راهنمای نام نویسی این آزمون استخدامی، بایستی ابتدا در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و نسخه پی دی اف (pdf) آن را دانلود نمایید. توجه کنید که تاکنون دفترچه مربوط به سال 1400 منتشر نشده است اما شما کاربران گرامی تا زمان منتشر شدن آن، می توانید جهت اطلاع از شرایط مربوط به سال 99 دفترچه لازم را دریافت نمایید.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400، داوطلبان در صورت قبولی باید خود را جهت مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش آماده سازند. شایان ذکر است که متقاضیان در صورت کسب نکردن نمره حدنصاب می توانند با بررسی نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش و در صورت پذیرفته شدن، در دوره مهارت آموزی شرکت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر یک از مباحث فوق می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول 

1- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 را چگونه می توان دریافت کرد؟

این دفترچه را می توان از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور یا لینک دانلود موجود در این مقاله دریافت نمود.

2- دفترچه ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400 در چه تاریخی منتشر می شود؟

متاسفانه تاکنون تاریخ دقیق انتشار دفترچه این آزمون برای سال 1400 اعلام نشده است.

3- دفترچه ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش 1400 شامل چه اطلاعاتی می شود؟

این دفترچه شامل لیست رشته های مورد نیاز، شرایط عمومی و اختصاصی، مدارک مورد نیاز و... می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ نظر

  1. سلام من کارشناسی حسابداری پیوسته دارم اگه ثبت نام کنم سال دیگه قبول شوم جز حسابدار اموزش وپروش مشغول بکار میشوم ؟؟؟؟

  2. متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز (استادکاری)، میبایست دارای مدرک تحصیلی فوقدیپلم پیوسته بوده و یا در صورت دارا بودن مدرک
    تحصیلی فوقدیپلم ناپیوسته، باید مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.

    این خط رو میشه برای من معنیش رو بگین منظورش چیه ؟

    • با سلام. این جمله بدین معنی است که داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم پیوسته ( افرادی که عنوان مدرک دیپلم و فوق دیپلم آنها یکسان است) و یا فوق دیپلم نا پیوسته ( عنوان مدرک دیپلم آنها با عنوان فوق دیپلم مطابقت ندارد) و در رشته های هنرستانی دیپلم گرفته اند نه در رشته های نظری(ریاضی، تجربی، انسانی) مجاز به شرکت در آن کد شغل می باشند.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی