تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

تاریخ انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

وزارت آموزش و پرورش در هر سال با برگزاری آزمون استخدامی، این فرصت را در اختیار افراد واجد شرایط و علاقه مند به حرفه دبیری قرار می دهد تا بتوانند خود را با ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای شغل معلمی محک بزنند. داوطلبان رشته های مختلف بایستی در مقطع کاردانی و یا بالاتر تحصیل کرده باشند و پس از مطالعه شرایط داخل دفترچه و ارائه مدارک لازم، در موعد مقرر نسبت به نام نویسی خود در این آزمون اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

مطابق با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

معمولا چند روز پیش از ثبت نام در آزمون استخدامی، دفترچه راهنمای آن در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. همچنین از آن جایی که مجری برگزار کننده این آزمون سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، دفترچه ثبت نام آن نیز از طریق سامانه الکترونیکی این سازمان منتشر می گردد. در واقع، برای آگاهی از جزئیات و شرایط نام نویسی این آزمون بایستی به فایل راهنمای آن دسترسی داشته باشید.

قرار بر این بود که دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در اواخر فروردین ماه منتشر شود و نام نویسی متقاضیان تا اواسط اردیبهشت ماه ادامه داشته باشد اما به دلیل شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا، لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال گردید. از همین رو، داوطلبان تا روز 29 شهریور ماه فرصت دارند پس از مطالعه این دفترچه به سایت مذکور مراجعه نموده و با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و همچنین ارسال مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، فرآیند نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

نحوه دریافت دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 لازم است که دفترچه راهنمای آن را به طور دقیق مورد مطالعه قرار دهید، چرا که شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و اطلاعات مورد نیاز برای نام نویسی و شرکت در این آزمون به طور کامل در متن دفترچه شرح داده شده است که از جمله آن ها می توان به مواردی همچون رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99، شرایط عمومی و اختصاصی آن، لیست شغل محل ها به همراه ظرفیت خالی آن، مدارک مورد نیاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 اشاره نمود.

جهت دریافت فایل راهنمای نام نویسی این آزمون استخدامی، بایستی ابتدا در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید و نسخه پی دی اف (pdf) آن را دانلود نمایید که جهت سهولت دسترسی شما عزیزان به این دفترچه، لینک دانلود آن را در جدول زیر قرار داده ایم.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

قابل ذکر است که ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99 به صورت هماهنگ با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی انجام می گیرد. در نتیجه متقاضیان می توانند به طور همزمان در ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نیز شرکت نمایند. پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش، داوطلبان در صورت قبولی باید خود را جهت مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش آماده سازند. شایان ذکر است که متقاضیان در صورت کسب نکردن نمره حدنصاب می توانند با بررسی نتایج تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش و در صورت پذیرفته شدن، در دوره مهارت آموزی شرکت کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد هر یک از مباحث فوق می توانید روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول 

1- دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای سال 99 را چگونه می توان دریافت کرد؟

این دفترچه را می توان از سایت سازمان سنجش آموزش کشور یا لینک دانلود موجود در این مقاله دریافت نمایید.

2- دفترچه ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش 99 در چه تاریخی منتشر می شود؟

داوطلبان می توانند از روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه نسبت به دریافت دفترچه مذکور اقدام نمایند.

3- دفترچه ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش شامل چه اطلاعاتی می شود؟

این دفترچه شامل لیست رشته های مورد نیاز، شرایط عمومی و اختصاصی، زمان و نحوه ثبت نام، مدارک مورد نیاز و... می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. Avatar

  متقاضیان شرکت در مشاغل هنرآموز (استادکاری)، میبایست دارای مدرک تحصیلی فوقدیپلم پیوسته بوده و یا در صورت دارا بودن مدرک
  تحصیلی فوقدیپلم ناپیوسته، باید مدرک تحصیلی دیپلم هنرستان داشته باشند.

  این خط رو میشه برای من معنیش رو بگین منظورش چیه ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام. این جمله بدین معنی است که داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم پیوسته ( افرادی که عنوان مدرک دیپلم و فوق دیپلم آنها یکسان است) و یا فوق دیپلم نا پیوسته ( عنوان مدرک دیپلم آنها با عنوان فوق دیپلم مطابقت ندارد) و در رشته های هنرستانی دیپلم گرفته اند نه در رشته های نظری(ریاضی، تجربی، انسانی) مجاز به شرکت در آن کد شغل می باشند.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی