تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

زمان و تاریخ مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98
زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون دکترای وزارت بهداشت ، از آن دسته آزمون هایی است که با مصاحبه همراه بوده و نتایج نهایی آن نیز پس از مصاحبه اعلام می گردد. به این صورت که از میان داوطلبانی که موفق به اخذ حد نصاب نمره کتبی لازم از آزمون شوند به اندازه دو برابر ظرفیت پذیرش دانشگاه ها ، انتخاب و به مصاحبه های تخصصی و پژوهشی دعوت می شوند. حال افرادی که دعوت نشده اند ، یا حد نصاب نمره را نداشته یا جزو دو برابر ظرفیت به شمار نمی آیند. زمان مصاحبه این آزمون در سال گذشته از اوایل تابستان آغاز و تا اواسط فصل به طول انجامید. اما در سال جاری ، فرآیند مصاحبه به تعویق افتاده است. برای آگاهی از زمان دقیق مصاحبه دکتری وزارت بهداشت در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

مصاحبه دکترای وزارت بهداشت ، پس از انتشار نتایج اولیه و انتخاب رشته / محل داوطلبان می باشد.

زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98

سال گذشته از 14 تیر ماه ، مصاحبه آغاز و تا اوایل شهریور ماه ادامه داشت اما امسال به علت برخی مسائل کشور ، زمان بندی آزمون تغییر کرد. پس از اعلام نتایج دکتری وزارت بهداشت 98 در مورخ 26 تیر ، انتخاب رشته / محل توسط داوطلبان آغاز شده و تا 30 تیر ماه ادامه خواهد داشت. نتایج انتخاب رشته و اسامی افرادی که واجد شرایط جهت فرآیند مصاحبه می باشند در هفته سوم مرداد ماه اعلام شده و به فاصله یک هفته پس از آن ، مصاحبه رشته های مختلف در دوره های تخصصی و پژوهشی آغاز می شود. فرآیند مصاحبه دکترای وزارت بهداشت 98 تا نیمه اول شهریور ادامه خواهد داشت.

مصاحبه دکترای وزارت بهداشت به دو دوره تخصصی و پژوهشی تقسیم می شود. مصاحبه دوره تخصصی در دانشگاه هایی که به عنوان مناطق آمایشی در نظر گرفته شده اند و برای دوره های پژوهشی در مراکز تحقیقات مجری این دوره که شامل موسسات ، سازمان ها و دانشگاه های علوم پزشکی می باشد ، صورت می گیرد. اما تنها قبولی در آزمون کتبی یا دعوت شدن به مصاحبه ، به منظور قبولی قطعی کنکور نمی باشد. قبولی نهایی شرکت کنندگان در آزمون ، مطابق جدول زیر ، به کسب امتیاز لازم در زمینه های متفاوت ، بستگی دارد.

امتیازات لازم جهت قبولی نهایی
شیوه پذیرش آزمون کتبی سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری مصاحبه علمی تهیه طرح واره
دکتری تخصصی 50% 20% 30%
دکتری پژوهشی 30% 20% 30% 20%

محل مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

مکان برگزاری مصاحبه ها در دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98 تعیین می شود. محل مصاحبه برخی رشته ها ممکن است یکسان باشد اما زمان متفاوتی برای آن ها در نظر گرفته خواهد شد. بنابراین بسته به رشته مورد نظر ، محل و زمان مصاحبه تان تعیین خواهد شد. با توجه به این که دفترچه انتخاب رشته برای سال 98 تاکنون منتشر نشده است ، مناطق آمایشی مصاحبه دکتری وزارت بهداشت در سال جاری مشخص نمی باشد اما برای سال گذشته به صورت زیر بوده است.

مناطق آمایشی سال 97 و دانشگاه های واقع در آن ها
منطقه آمایشی 1 منطقه آمایشی 2 منطقه آمایشی 3 منطقه آمایشی 4 منطقه آمایشی 5 منطقه آمایشی 6 منطقه آمایشی 7 منطقه آمایشی 8 منطقه آمایشی 9 منطقه آمایشی 10
بابل ارومیه کردستان اهواز شیراز زنجان اصفهان کرمان بیرجند ایران
ارتش
سمنان انستیتو پاستور ایران
قزوین شهرکرد بقیه اله (عج)
شاهرود کرمانشاه بندرعباس تهران
جهاد دانشگاهی
گلستان تبریز قم کاشان مشهد دانشگاه تربیت مدرس
دانشگاه شاهد
مازندران همدان فسا سازمان انتقال خون ایران
اراک یزد شهید بهشتی
گیلان علوم بهزیستی و توان بخشی
کلیه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

جهت اطلاع از این مناطق در سال 98 و زمان و محل مناسب هر رشته ، می بایست تا زمان انتشار دفترچه مربوطه صبر نمود. به محض انتشار ، در کانال تلگرام دکتری اطلاع رسانی می شود. دفترچه را دانلود کرده و به دقت مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

همان طور که گفته شد مصاحبه دکتری وزارت بهداشت در سال 98 از هفته چهارم مرداد تا نیمه اول شهریور ماه ادامه خواهد داشت و نتایج آن نیز هفته آخر شهریور اعلام خواهد شد. جهت حضور در جلسه مصاحبه ، نیاز به پرداخت هزینه مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 و برخی مدارک مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 است که برای آگاهی از چگونگی تهیه آن ها و پرداخت وجه می توانید به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و از جزئیات مصاحبه مطلع گردید. هم چنین می توانید از لینک های فوق استفاده نموده و اطلاعات خود را تکمیل کنید. جهت آگاهی از زمان و نحوه مشاهده نتایج مصاحبه می توانید از لینک نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 98 بهره ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره