خانه آزمون استخدامی ورود به سایت استخدام بانک مسکن | bank-maskan.ir

ورود به سایت استخدام بانک مسکن | bank-maskan.ir

معرفی سایت استخدام بانک مسکن
ورود به سایت استخدام بانک مسکن

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت استخدام بانک مسکن | bank-maskan.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

شرط اصلی اشتغال در بانک های کشور و به خصوص بانک های دولتی همانند بانک مسکن، عبور از فیلتری با عنوان آزمون ورودی می باشد که دارای دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری است. زمانی که نظام بانکی کشور نیاز به جذب نیروی انسانی دارد، این جذب نیرو یا از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و یا به طور مستقل از آزمون ذکر شده و توسط خود بانک ها انجام می گیرد. از آن جایی که بانک مسکن نیز مانند برخی از بانک های کشور مرتبا جذب نیرو ندارد و هر چند سال یک بار از داوطلبان استخدام به عمل می آورد، لازم است متقاضیانی که علاقه مند اشتغال در این بانک هستند، به طوردائم، اخبار مربوطه را دنبال کنند تا در زمان اعلام نیاز به جذب نیرو توسط بانک ها از اقدام به ثبت نام غافل نشوند.

لینک مستقیم ورود به سایت استخدام بانک مسکن

لینک مستقیم ثبت نام استخدام بانک مسکن

ثبت نام آزمون استخدامی بانک مسکن به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می گیرد.

معرفی سایت ثبت نام استخدام بانک مسکن

سایت ثبت نام آزمون استخدام بانک مسکن بر اساس دوره برگزاری آزمون ممکن است متفاوت باشد. با توجه به این که آخرین دوره برگزاری این آزمون با چهارمین دوره آزمون استخدام دستگاه های اجرایی به طور همزمان صورت گرفته است، برگزاری آن توسط سازمان سنجش آموزش کشور صورت گرفت و نتایج آن نیز از طریق سایت رسمی این بانک به نشانی sanjesh.org اعلام شد. اما در شرایطی که خود بانک، به طور مستقل از دستگاه های اجرایی اقدام به جذب نیرو نماید، ثبت نام آزمون آن از طریق سایت بانک مسکن به نشانی bank-maskan.ir انجام خواهد گرفت.

نحوه ثبت نام در سایت استخدام بانک مسکن

روند ثبت نام آزمون های استخدامی به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبانی که قصد دارند در آزمون استخدامی بانک مسکن شرکت نمایند، باید پس از اطلاع از این که ثبت نام از طریق کدام یک از سایت ها انجام خواهد شد و همچنین با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و اطمینان از دارا بودن شرایط لازم، به سایت مورد نظر مراجعه نموده و مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است که برای شرکت در این آزمون نیز مانند سایرآزمون ها باید هزینه مربوطه پرداخت شده و یک کد رهگیری دریافت گردد. بر اساس این که در آخرین دوره، برگزاری آزمون استخدام بانک مسکن همزمان با آزمون دستگاه های اجرایی و توسط سازمان سنجش صورت گرفته است، ثبت نام آن نیز از طریق سایت سنجش و طبق فرآیند زیر می باشد:

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
  • در این مرحله از قسمت مربوط به “پرداخت هزینه” وجه ثبت نام را واریز نمایید.
  • اکنون وارد صفحه ثبت نام شده اید. در این بخش باید فرم تقاضانامه ای که خواستار اطلاعات هویتی داوطلب شامل: اطلاعات فردی، اطلاعات اشتغال، اطلاعات تحصیلی و عنوان شغل و دستگاه مورد نظر می باشد را تکمیل کنید.
  • در آخر، اگر ثبت نام با موفقیت انجام شده باشد، یک کد رهگیری صادر خواهد شد که می بایست این کد تا پایان تمام مراحل ثبت نام نزد داوطلب حفظ شود.

توجه داشته باشید که اگر بانک به طور مستقل اقدام به جذب نیرو نماید، تمامی مراحل ثبت نام آن شامل ارسال مدارک و رزومه و همچنین پرداخت هزینه ثبت نام آزمون از طریق سایت بانک مسکن و به دو حالت ممکن است انجام گیرد:

  • از طریق برگزاری آزمون کتبی و دعوت به مصاحبه در صورت کسب نمره قبولی توسط داوطلبان
  • به روش بررسی رزومه ارسال شده توسط متقاضی و انجام مصاحبه

با توجه به این که از زمان برگزاری آزمون استخدام دستگاه های اجرایی 99 تا کنون اطلاعات دقیقی در دست نیست، شما می توانید برای آگاهی از جزئیات آزمون های استخدامی، در کانال تلگرام آزمون های استخدامی عضو شوید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت استخدام بانک مسکن | bank-maskan.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دریافت مشاوره نمونه سوالات پلاسما