تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / ورود به سایت استخدام بانک ملت | bankmellat.ir

ورود به سایت استخدام بانک ملت | bankmellat.ir

سایت ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملت
ورود به سایت استخدام بانک ملت

 داوطلبانی که علاقه مند به اشتغال در حوزه مشاغل بانکی از جمله بانک ملت می باشند، می بایست از نحوه پذیرش در هر یک از بانک ها مطلع بوده و به محض انتشار فراخوان جذب نیرو از سوی آن ها، از فرصت موجود بهره ببرند. بانک ملت یکی از بانک های دولتی می باشد که در برخی از دوره ها بر اساس نیاز به نیروی انسانی از متقاضیان دعوت به همکاری به عمل می آورد.

داوطلبان می بایست جهت استخدام در این بانک در یک آزمون کتبی شرکت کنند که فرآیند ثبت نام در این آزمون به صورت اینترنتی بوده و به طور معمول از طریق سایت رسمی بانک ملت انجام می شود. از همین رو، قصد داریم در این مطلب شما را با سایت بانک ملت و نحوه ثبت نام در آن آشنا کنیم.

لینک مستقیم ورود به سایت آزمون استخدامی بانک ملت

ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت به طور معمول از طریق سایت اختصاصی آن به نشانی bankmellat.ir انجام می گیرد.

معرفی سایت استخدام بانک ملت

سایت بانک ملت ارائه دهنده خدمات مالی و بانکی مختلفی می باشد. چنانچه این بانک اعلام نیاز به نیروی انسانی نماید، آگهی های مربوطه را در بخش اطلاع رسانی سایت اختصاصی خود قرار می دهد. با توجه به این که پذیرش نیروی بانک ملت در سال 1400 از طریق برگزاری آزمون استخدامی می باشد، داوطلبان می توانند جهت اطلاع از شرایط استخدام بانک ملت و سایر جزئیات مربوط به ثبت نام، برگزاری، زمان اعلام نتایج بانک ملت و نحوه آن، به همین سایت مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که  اسامی دعوت شدگان به مصاحبه آزمون استخدامی بانک ملت و شیوه و زمان برگزاری این مرحله نیز از طریق سایت بانک ملت اعلام می شود.

نحوه ثبت نام اینترنتی در فرآیند استخدام بانک ملت

از آن جایی که بانک ملت در سال 1400 از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه اقدام به پذیرش نیروهای مورد نیاز خود نموده است، داوطلبانی که مایل به شرکت در این آزمون هستند، می بایست به سایت بانک ملت مراجعه نموده و به مطالعه کامل اطلاعیه موجود در بخش شرایط دعوت به همکاری بپردازند. در صورت کسب اطمینان از دارا بودن تمامی شرایط تعیین شده، با طی کردن مراحل زیر می توانید نام نویسی خود را به انجام برسانید.

  • به سایت اختصاصی بانک ملت به نشانی bankmellat.ir مراجعه نمایید.

مرحله اول ثبت نام در فراخوان استخدام بانک ملت

 

  • در نوار موجود در بالای صفحه، بر روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید.

مرحله دوم ثبت نام در فراخوان استخدام بانک ملت

  • در صفحه ای که گشوده می شود، مجموعه ای از نکات در خصوص نام نویسی در این آزمون ذکر شده است که پس از مطالعه آن می بایست بر روی کادر آبی رنگی که در آن جمله ای با متن “در صورتی که آگهی ثبت نام و موارد فوق را به طور کامل مطالعه نموده اید و واجد شرایط شرکت در آزمون می باشید، اینجا را کلیک نمایید” وجود دارد، کلیک فرمایید.

مرحله سوم ثبت نام در فراخوان استخدام بانک ملت

  • در مرحله بعد لازم است به درج کد ملی و شماره شناسنامه خود در بخش های مشخص شده پرداخته و کلید “مرحله بعدی” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام در فراخوان استخدام بانک ملت

  • اکنون با یک فرم تقاضانامه رو به رو می گردید که می بایست آن را با استفاده از اطلاعات خود تکمیل کرده و تیک مربوط به گزینه “متعهد می ‌گردم کلیه اطلاعات مندرج در این فرم صحت داشته و چنانچه بعدا” خلاف آن ثابت گردد حق هیچگونه اعتراضی را نخواهم داشت” را فعال نمایید.

مرحله پنجم ثبت نام در فراخوان استخدام بانک ملت

  • حال نوبت به ارسال عکس می رسد، در این مرحله باید فایل اسکن شده یک قطعه عکس پرسنلی 4 * 3 خود با فرمت استاندارد JPG که حجم آن کمتر از 200 کیلو بایت باشد را در بخش مربوطه بارگذاری کنید.

مرحله ششم ثبت نام در فراخوان استخدام بانک ملت

  • در مرحله بعد، عکس شما به همراه تمامی اطلاعاتی که ثبت نموده اید در قالب پیش نمایش نشان داده می شود که چنانچه به طور صحیح درج شده باشد، می بایست آن ها را تایید نمایید.

مرحله هفتم ثبت نام در فراخوان استخدام بانک ملت

اکنون باید هزینه ثبت نام به مبلغ 100 هزار تومان را از طریق کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود پرداخت کرده و نهایتا کد پیگیری ثبت نام را دریافت نموده و نزد خود نگهدارید.

پس از این که روند فوق را طی نموده و ثبت نام خود را تکمیل کردید، باید با منابع آزمون استخدامی بانک ملت که به طور کامل در سایت استخدام آن ذکر شده است آشنا شده و با مورد مطالعه قرار دادن آن ها، آمادگی لازم برای شرکت در این رقابت را کسب نمایید.

 

سوالات متداول

1- برای ثبت نام در آزمون استخدامی بانک ملت در سال 1400 به کدام سایت باید مراجعه کنیم؟

نام نویسی این آزمون در سایت اختصاصی بانک ملت به نشانی bankmellat.ir انجام می گیرد.

2- از چه طریقی می توان از شرایط استخدام بانک ملت در سال 1400 مطلع شد؟

قوانین و دستورالعمل های مربوط به استخدام این بانک، در سایت آن قرار داده می شود.

3- سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک ملت به چه منظوری راه اندازی شده است؟

این سامانه با هدف ارائه خدمات مالی و بانکی به مشتریان و همچنین ثبت نام در آزمون استخدامی آن ایجاد شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی