تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / مدارس / سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 - 1400
سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مدارس نمونه مردمی و یا نمونه دولتی به عنوان یکی از مدارس معتبر کشور که از سطح کیفیت آموزشی و رفاهی بالایی برخوردار هستند ، شناخته شده اند و در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم از دانش آموزان باهوش و با استعداد ثبت نام به عمل می آورند. در گذشته دانش آموزان برای پذیرش در هر دو پایه می بایست در آزمون ورودی این مدارس شرکت می نمودند اما از سال گذشته تغییراتی در فرآیند پذیرش دانش آموزان انجام شد ، بدین صورت که آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شد و پذیرش آن ها بر اساس سوابق تحصیلی خواهد بود ، همچنین از دیگر مواردی که از سال گذشته اعمال شده است ادغام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی پایه نهم به دهم می باشد. این مدارس به دلیل دریافت شهریه کمتر نسبت به مدارس تیزهوشان از طرفداران بسیار زیادی برخوردار هستند.

توجه داشته باشید که برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی فقط باید از طریق سایت Azmoon.medu.ir اقدام نمایید.

زمان و سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

ممکن است بسیاری از دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی باشند اما با نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی آشنا نباشند. به همین منظور و جهت افزایش اطلاعات دانش آموزان در خصوص زمان ، نحوه و سایت ثبت نام این مدارس ، در ادامه این مطلب به این موضوعات خواهیم پرداخت. همانطور که گفته شد آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف شده و نحوه گزینش دانش آموزان این مقطع براساس سوابق تحصیلی خواهد بود و ثبت نام فقط به صورت حضوری از طریق مدارس انجام خواهد شد و هیچ ثبت نام الکترونیکی برگزار نمی شود. اما در خصوص ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم باید بگوییم که داوطلبان جهت انجام فرآیند ثبت نام می بایست از مدرسه رمز ورود همگام خود را دریافت نموده سپس به سامانه Azmoon.medu.ir مراجعه کنند و در فیلدهای مربوطه کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نموده سپس با پرداخته هزینه ثبت نام به مبلغ 18 هزار تومان و تکمیل فرم مربوطه مراحل ثبت نام خود را به پایان برسانند.

لازم است گفته شود که آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ادغام شده و به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار خواهد شد ، ثبت نام آن ها نیز در یک بازه زمانی به صورت مشترک انجام خواهد شد. دانش آموزان در صورت داشتن شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم می توانند از 19 فروردین ماه لغایت 2 اردیبهشت ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

  1. داوطلبان ابتدا می بایست برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به سامانه azmoon.medu.ir مراجعه نموده و کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد کنند. چنانچه داوطلب به هر دلیلی رمز همگام خود را گم کرده باشد و یا هنگام ثبت با مشکل مواجه شود باید مجددا به مدرسه مراجعه نماید.
  2. پس از ورود به سایت مذکور ، در فیلد نقش ، دانش آموز و در عنوان سازمانی ، نام مدرسه محل تحصیل خود را انتخاب نمایید و سپس بر روی گزینه ” تایید “ کلیک کنید.
  3. با ورود به منوی اصلی ، دانش آموز می بایست تعهد نامه را با دقت مطالعه و در صورت تایید بر روی گزینه ” ذخیره و بعدی “ کلیک نمایند.
  4. در این مرحله باید مشخصات عمومی خود را درج کنید.
  5. چنانچه داوطلب خواهر و برادر همزاد ، داشته باشد باید در گزینه 11 ، کد ملی دوقلو یا چند قلو خود را وارد کند.
  6. مشخصاتی مانند (نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، جنسیت ، نام و کد دبیرستان ، منطقه و استان محل تحصیل) به صورت خودکار نمایش داده خواهد شد و توجه داشته باشید که امکان اصلاح مشخصات برای دانش آموز وجود ندارد.
  7. اگر دانش آموز سهمیه شاهد را دارا باشد ، باید در فیلد سهمیه شاهد نوع سهمیه خود را مشخص نماید.
  8. در این مرحله فرد باید هزینه ثبت نام را پرداخت کند.
  9. برای پرداخت هزینه ثبت نام ، می بایست از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب (دارای رمز دوم و CVV2) استفاده نمایید.
  10. در پایان ثبت نام حتما رسید و شماره پیگیری خود را دریافت کنید.

همانطور که می دانید آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف شده و پذیرش آن براساس سوابق تحصیلی خواهد بود اما ثبت نام پایه نهم به دهم از اواسط فروردین ماه آغاز و تا اوایل اردیبهشت ماه نیز ادامه خواهد داشت ، داوطلبان می توانند در این بازه زمانی نسبت به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام نمایند. لازم است گفته شود که ثبت نام از طریق سایت azmoon.medu.ir انجام خواهد شد. با توجه به این که ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم و ثبت نام آزمون تیزهوشان نهم به دهم به صورت هماهنگ انجام می شود ، آزمون آن ها نیز ادغام شده به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره