تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر

مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر

زمان مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 99
مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بسیاری از افراد تمایل زیادی برای استخدام در بانک دارند که این تمایل ناشی از وجود امتیازات و برتری های اشتغال در این زمینه می باشد. بنابراین جویندگان کار می بایست در مورد چگونگی پذیرش در نظام بانکی کشور اطلاعات لازم را کسب نمایند تا پس از انجام اقدامات لازم، بتوانند در این حوزه مشغول به کار شوند. با توجه به این که جذب نیروی انسانی برای بانک ها به دو روش برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری یا صرفا مصاحبه حضوری انجام می شود، لازم است علاقه مندان در صورتی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده باشند یا رزومه آن ها تایید شده باشد، خود را برای مصاحبه حضوری آماده نمایند. به همین منظور توصیه می شود متقاضیان دانش و اطلاعات خود را در ارتباط با مباحث مورد مصاحبه افزایش دهند تا با آمادگی بیشتری مراحل استخدام خود را طی کنند.

دعوت به مصاحبه به روش الکترونیکی و از طریق سایت رسمی بانک شهر اطلاع رسانی خواهد شد و لازم است شرکت کنندگان از انجام پیگیری به صورت تلفنی یا حضوری خودداری نمایند.

زمان مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 99

پس از اعلام نتایج اولیه، از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی و داوطلبانی که روزمه و مدارک آن ها تایید شده است، دعوت به عمل می آید تا متقاضیان با حضور در محل مصاحبه مورد گزینش قرار بگیرند. از زمانی که نتایج آزمون مشخص می گردد تا زمانی که مدارک و رزومه شرکت کنندگان بررسی می شود، بانک هیچ گونه تعهدی نسبت به استخدام قطعی داوطلبان نخواهد داشت. در مورد زمان مصاحبه بانک شهر در سال 99، تا به این لحظه خبری منتشر نشده است اما به محض اعلام زمان آن، این مقاله به روز رسانی خواهد شد. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در جریان اخبار دقیق استخدام بانک مذکور قرار بگیرید.

نحوه انجام مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 99

همزمان با مشخص شدن زمان و مکان دقیق انجام مصاحبه، اخبار مربوط به آن از طریق سایت بانک شهر به نشانی shahr-bank.ir اطلاع رسانی خواهد شد و پذیرفته شدگانی که به مصاحبه دعوت شده اند، باید در تاریخ تعیین شده در محل مصاحبه حاضر شوند و به سوالات مطرح شده پاسخ دهند. همچنین متقاضیان باید اصل مدارک خود را به همراه داشته باشند تا صحت اظهارات آن ها هنگام نام نویسی اثبات شود. معمولا مصاحبه بانک ها دارای چند مرحله است که استخدام نهایی داوطلبان، به شرط کسب امتیاز قابل قبول در همه این مراحل امکان پذیرخواهد بود. مراحل مصاحبه بانک شهر به شکل زیر می باشد:

مصاحبه رفتاری و روانشناختی

در این مرحله، مهارت های رفتاری و تیپ شخصیتی فرد بررسی می گردد و ویژگی هایی مثل توانایی برقراری ارتباط، تسلط بر انجام امور مربوطه، نحوه برخورد با مشکلات و… مورد سنجش قرار می گیرند. مصاحبه کننده با طرح پرسش هایی در حوزه راهکارهای مدیریت شرایط فرضی از داوطلبان می خواهد بین تجربه رفتاری خود در گذشته و قابلیت های حل مسئله، رابطه برقرار نموده و الگوی مناسبی برای شیوه مواجهه با چالش ها ارائه نمایند. برخی از بانک ها در این مرحله، از داوطلبان یک تست هوش نیز به عمل می آورند که معمولا به روش اینترنتی انجام می شود.

مصاحبه علمی و تخصصی

در این بخش هدف، مورد محک قرار دادن سطح علمی شرکت کننده در حوزه مباحث نظام بانکداری و همچنین اطلاعات عمومی است. سوالات این بخش مربوط به رشته تحصیلی و عنوان شغلی انتخابی داوطلبان می باشد. بنابراین لازم است داوطلب هم در زمینه شغلی و هم در خصوص رشته تحصیلی خود مطالعات کافی را انجام دهد و تا حدودی به اصطلاحات جامعه بانکی مسلط باشد.

مصاحبه عقیدتی و سیاسی

پرسش های مربوط به احکام و سیاست روز جامعه در این قسمت از مصاحبه مطرح می گردد که پاسخ دهی به این سوالات امتیاز زیادی برای داوطلب رقم خواهد زد. حوزه سوالات مطرح شده پیرامون مسائلی از قبیل نمازجمعه، احکام روزه و… می باشد. همچنین سوالاتی در حوزه مباحث بانکداری اسلامی و قوانین مربوط به آن از متقاضیان پرسیده خواهد شد. به عنوان مثال: حکم ربا چیست؟ و …

علاوه بر این مراحل در اکثر مصاحبه ها از متقاضی معاینات و آزمایشات پزشکی نیزبه عمل می آورند تا بهره مندی از سلامت جسمانی و عدم اعتیاد آن ها به مواد مخدر مشخص شود.

 

بهتر است داوطلب با آرامش و اعتماد به نفس در جلسه مصاحبه حضور پیدا کند و با صداقت به سوالات پاسخ دهد. اما برای ارائه پاسخ های مناسب و به جا لازم است پیش از حضور در جلسه مصاحبه، متقاضی نسبت به کسب اطلاعات لازم در خصوص سوالات و روند انجام مصاحبه اقدام نماید. معمولا نتایج استخدام بانک شهر پس از تکمیل این مرحله از مراحل استخدام بر روی سایت استخدام بانک شهر قرار خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی