9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 1401

مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 1401

زمان مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 1401
مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 1401

بسیاری از افراد تمایل زیادی برای استخدام در بانک دارند که این تمایل ناشی از وجود امتیازات و برتری های اشتغال در این زمینه می باشد. بنابراین جویندگان کار می بایست در مورد چگونگی پذیرش در نظام بانکی کشور اطلاعات لازم را کسب نمایند تا پس از انجام اقدامات لازم، بتوانند در این حوزه مشغول به کار شوند. با توجه به این که جذب نیروی انسانی برای بانک ها به دو روش برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه حضوری یا صرفا مصاحبه حضوری انجام می شود، لازم است علاقه مندان در صورتی که حدنصاب نمره قبولی را کسب کرده باشند یا رزومه آن ها تایید شده باشد، خود را برای مصاحبه حضوری آماده نمایند. به همین منظور توصیه می شود متقاضیان دانش و اطلاعات خود را در ارتباط با مباحث مورد مصاحبه افزایش دهند تا با آمادگی بیشتری مراحل استخدام خود را طی کنند.

دعوت به مصاحبه به روش الکترونیکی و از طریق سایت رسمی بانک شهر اطلاع رسانی خواهد شد و لازم است شرکت کنندگان از انجام پیگیری به صورت تلفنی یا حضوری خودداری نمایند.

زمان مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 1401

پس از اعلام نتایج اولیه، از پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی و داوطلبانی که روزمه و مدارک آن ها تایید شده است، دعوت به عمل می آید تا متقاضیان با حضور در محل مصاحبه مورد گزینش قرار بگیرند. از زمانی که نتایج آزمون مشخص می گردد تا زمانی که مدارک و رزومه شرکت کنندگان بررسی می شود، بانک هیچ گونه تعهدی نسبت به استخدام قطعی داوطلبان نخواهد داشت.  زمان مصاحبه بانک شهر در سال 1401، از تاریخ 6 لغایت 22 تیر ماه می باشد. همچنین شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره در جریان اخبار دقیق استخدام بانک مذکور قرار بگیرید.

نحوه انجام مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر 1401

همزمان با مشخص شدن زمان و مکان دقیق انجام مصاحبه، اخبار مربوط به آن از طریق سایت بانک شهر به نشانی shahr-bank.ir اطلاع رسانی خواهد شد و پذیرفته شدگانی که به مصاحبه دعوت شده اند، باید در تاریخ تعیین شده در محل مصاحبه حاضر شوند و به سوالات مطرح شده پاسخ دهند. همچنین متقاضیان باید اصل مدارک خود را به همراه داشته باشند تا صحت اظهارات آن ها هنگام نام نویسی اثبات شود. معمولا مصاحبه بانک ها دارای چند مرحله است که استخدام نهایی داوطلبان، به شرط کسب امتیاز قابل قبول در همه این مراحل امکان پذیرخواهد بود. مراحل مصاحبه بانک شهر  شامل 4 مرحله  و در طی 4 ساعت، با ابزارهای مختلف مصاحبه، تست های روانشناسی و آزمون شخصیت توسط ارزیابان انجام می گیرد.

علاوه بر این مراحل در اکثر مصاحبه ها از متقاضی معاینات و آزمایشات پزشکی نیزبه عمل می آورند تا بهره مندی از سلامت جسمانی و عدم اعتیاد آن ها به مواد مخدر مشخص شود.

نکات مهم

  • قبولی در آزمون کتبی هیچگونه حق استخدامی برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد و تنها در صورتی این امر ممکن است که داوطلب تمامی مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارد.
  • پس از فرایند مصاحبه، داوطلبان به مرحله سوم راه یافته و بعد از کسب امتیاز مورد نظر طی مراحل اداری استخدام خواهند شد.
  • بهتر است داوطلب با آرامش و اعتماد به نفس در جلسه مصاحبه حضور پیدا کند و با صداقت به سوالات پاسخ دهد. اما برای ارائه پاسخ های مناسب و به جا لازم است پیش از حضور در جلسه مصاحبه، متقاضی نسبت به کسب اطلاعات لازم در خصوص سوالات و روند انجام مصاحبه اقدام نماید.
  • معمولا نتایج استخدام بانک شهر 1401 پس از تکمیل این مرحله از مراحل استخدام بر روی سایت استخدام بانک شهر قرار خواهد گرفت.

سوالات متداول

1- زمان مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر ۱۴۰۱ در چه تاریخی است؟

این مصاحبه از تاریخ 6 لغایت 22 تیر ماه سال ۱۴۰۱ انجام می شود.

2- مصاحبه آزمون استخدامی بانک شهر ۱۴۰۱ چند مرحله دارد؟

این فرآیند ظی 4 مرحله و به مدت 4 ساعت خواهد بود.

3- ایا قبولی در مصاحبه به منزله استخدام قطعی می باشد؟

خیر، پذیرفته شدگان این مرحله به مرحله سوم راه یافته و پس از قبولی در آن به استخدام بانک درخواهند آمد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی