تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400-1401

مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400-1401

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400-1401
مهلت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400-1401

مدارس نمونه دولتی در مقایسه با سایر مدارس کشور می توانند به موجب ارائه خدمات آموزشی مناسب، از جمله اولین انتخاب های والدین جهت ادامه تحصیل فرزندانشان باشند. همچنین به دلیل شهریه مدارس نمونه دولتی که می توان گفت در قیاس با سایر مدارس غیرانتفاعی کمتر است، دانش آموزان می توانند با پرداخت مبلغ نسبتا مناسب در طول سال، از تمامی امکانات و خدمات آموزشی استفاده نمایند. این مدارس برای جذب دانش آموزان و پذیرش در مقاطع مختلف، آزمون ورودی بر پا می کنند.

لازم است بدانید که در چند سال اخیر آزمون مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان ورودی پایه هفتم لغو شده است و داوطلبانی که درخواست پذیرش در این پایه را دارند، تنها با بررسی سوابق تحصیلی می توانند در این مدارس تحصیل کنند. اما متقاضیان برای ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 می توانند با در نظر گرفتن شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی در زمان مشخص که توسط اداره کل وزارت آموزش و پرورش تعیین می شود، به صورت اینترنتی اقدامات لازم را انجام دهند.

نام نویسی آزمون پایه دهم مدارس نمونه دولتی برای هر استان به صورت جداگانه از طریق سامانه ثبت نام مختص مدارس استان محل سکونت داوطلبان انجام پذیر است.

زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

ثبت نام مدارس نمونه دولتی در سطح کشور به صورت مجزا برای هر استان انجام می شود. بنابراین دانش آموزانی که علاقه مند به ادامه تحصیل در پایه دهم این مدارس می باشند، می بایست در زمان مقرر از طریق سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی استان محل زندگی خود مراحل نام نویسی را جهت شرکت در این آزمون انجام دهند. با توجه به این که در حال حاضر تاریخ دقیقی جهت ثبت نام آزمون مذکور اعلام نشده است، نمی توان در مورد زمان آن اظهار نظر نمود. اما به دلیل آن که این روند برای آزمون دوره گذشته در بازه زمانی 12 لغایت 31 خرداد ماه انجام شد، انتظار می روند برای آزمون سال تحصیلی 1400 – 1401 نیز شاهد ثبت نام علاقه مندان در مدت زمان مشابه باشیم.

بهتر است بدانید که هر ساله وزارت آموزش و پرورش پس از اتمام مهلت نام نویسی تاریخی را برای تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در نظر می گیرد که اگر دانش آموزی از انجام فرآیند ثبت نام جا مانده است، فرصتی مجدد برای تکمیل فرم نام نویسی خود داشته باشد. همچنین شما می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار در این خصوص ما را در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره همراهی نمایید.

نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

همان طور که اشاره شد، نام نویسی برای شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم برای هر استان به صورت جداگانه است. از همین رو، هر دانش آموز می بایست در زمان تعیین شده با مراجعه به سامانه مربوط به استان محل زندگی خود مراحل ثبت نام را به صورت اینترنتی تکمیل نماید. مراحل انجام این ثبت نام و همچنین لینک مستقیم ورود به سامانه های هر استان، در ادامه مقاله در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

  • وارد سامانه مربوط به استان محل سکونت مراجعه کنید.
  • سپس در کادرهای خالی کد ملی و رمز ورود همگام را وارد نمایید.
  • برای این که بتوانید درخواست خود را ثبت کنید می بایست ابتدا هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم پویا می باشند، پرداخت کنید.
  • پس از واریز هزینه ثبت نام، عکس پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری نمایید.
  • در انتها نیز اطلاعات مورد نیاز را جهت تکمیل فرم تقاضانامه در سامانه وارد کنید.
سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم 99 – 1400
استان آدرس سامانه
آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir
آذربایجان غربی snj.awaedu.ir
اردبیل ilam.natije.ir
اصفهان sanjesh.isfedu.ir
البرز azmoon.albmedu.ir
ایلام ilam.natije.ir
بوشهر sanjesh.buedu.ir
تهران azmoon.tehranedu.ir
تهران (شهرستان ها) sanjesh.teo.ir
چهارمحال و بختیاری sanjesh.chbedu.ir
خراسان جنوبی azmoon.skedu.ir
خراسان رضوی 10.69.78.13
خراسان شمالی azmoon.nkhedu.ir
خوزستان azmoon.khouzedu.ir
زنجان sabtenam.zanjanedu.ir
سمنان iranschl.ir
سیستان و بلوچستان 78.38.114.105
فارس sanjesh.farsedu.ir
قزوین nemooneh.qazvinedu.ir
قم qom.natije.ir
کردستان 10.249.7.204
کرمان sanjesh.kermanedu.ir
کرمانشاه azmoonkedu.ir
کهگیلویه و بویراحمد azmoon.kbedu.ir
گلستان nemooneh.goledu.ir
گیلان sanjesh.giledu.ir
لرستان lorestan.natije.ir
مازندران 217.219.172.53
مرکزی markazi.natije.ir
هرمزگان 10.187.50.22
همدان hamedan.natije.ir
یزد result.yazdedu.ir

لازم به ذکر است که داوطلبان برای کسب اطلاعات کامل از نحوه، شرایط و مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می توانند قبل از شروع زمان نام نویسی آزمون به سایت اداره آموزش و پرورش استان محل زندگی خود مراجعه نموده و دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم که شامل تمامی این اطلاعات می شود را دانلود و مطالعه نمایند. همچنین به یاد داشته باشید که برای شرکت در آزمون می بایست حتما کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی نهم به دهم می توانید بر روی لینک مربوط به آن کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- تاریخ ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم در سال تحصیلی 1400 - 1401 در چه زمانی انجام می شود؟

با توجه به این که در حال حاضر تاریخ مشخصی برای آن اعلام نشده است، می توانید اخبار مربوط به زمان دقیق ثبت نام را از طریق کانال تلگرام ایران مشاوره پیگیری نمایید.

2- سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم کدام است؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان محل سکونت خود، اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

3- آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه نهم به دهم وجود دارد؟

بله، معمولا هر ساله مهلت مجددی در اختیار داوطلبان جهت ثبت نام در آزمون در نظر گرفته می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره