تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

مهلت نام نویسی آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 - 1401
مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

همواره والدین در تلاش اند فرزند خود را در مدارسی نام نویسی کنند که از سطح علمی و امکانات آموزشی بلاتری نسبت به سایر مدارس برخوردار باشند تا این امر بتواند در مسیر کشف استعداد و بهبود خلاقیت فرزندشان مثمر ثمر واقع گردد. به همین منظور، مدارس نمونه دولتی که تحت نظارت وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت می کنند، با برگزاری آزمون فرصت تحصیل در این مدارس برتر که لازمه آن دارا بودن شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد را در اختیار علاقه مندان قرار می دهند.

لازم به ذکر است که آن دسته از داوطلبان واجد شرایط که قصد دارند در مقطع ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی ثبت نام کنند، می توانند در بازه زمانی مقرر صرفا با سوابق تحصیلی و بدون شرکت در آزمون در این مدارس تحصیل نمایند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی 1400 – 1401 به صورت حضوری و صرفا با بررسی سوابق سوابق تحصیلی داوطلبان انجام می گردد.

 مهلت و نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401

مدارس نمونه دولتی هر ساله برای پذیرش دانش آموزان واجد شرایط در مقطع دهم از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی هر یک از استان های کشور اقدام به پذیرش داوطلبان می نمایند و این در صورتی است که نام نویسی متقاضیان تحصیل در پایه هفتم این مدارس، صرفا با مراجعه به مدرسه مورد نظر امکان پذیر می باشد.

علی رغم این که در سال های گذشته ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 1400 – 1401 برگزار می شد، اخیرا این مدارس نسبت به پذیرش دانش آموزان در مقطع ششم ابتدایی به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی اقدام می نمایند. لذا برای داوطلبان پایه ششم هیچ دفترچه ثبت نامی منتشر نخواهد شد و دانش آموزان می بایست با فراهم نمودن مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و مراجعه حضوری به مدرسه مورد نظر از شرایط و ضوابط ثبت نام مطلع شده و سپس فرآیند نام نویسی خود را تکمیل نمایند.

توجه داشته باشید که ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم قبل از آغاز سال تحصیلی و معمولا از اواخر اردیبهشت ماه شروع شده و تا اوایل تیر ماه نیز ادامه خواهد داشت. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره از اخبار مرتبط با مبحث فوق در اسرع وقت، مطلع شوید.

بنا بر آنچه در این مقاله ذکر شد، دانش آموزانی که قصد ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 در پایه ششم را را دارند، می بایست برای بالا بردن شانس پذیرش خود در این مدارس، سوابق تحصیلی و نمرات خود را بهبود بخشند. همچنین لازم است بدانید تحصیل در مدارس مذکور مستلزم پرداخت شهریه می باشد که برای اطلاع از جزئیات مربوط به شهریه مدارس نمونه دولتی می توانید روی لینک مربوط به آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- مهلت ثبت نام آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی 1400 - 1401 از چه زمانی آغاز می گردد؟

فرآیند نام نویسی این مدارس معمولا از اواخر اردیبهشت ماه شروع شده و تا اوایل تیر ماه نیز ادامه خواهد داشت.

2- ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی 1400 - 1401 به چه صورت انجام می شود؟

با توجه به این که پذیرش دانش آموزان در سال های اخیر بر اساس سوابق تحصیلی صورت گرفته است، بنابراین ثبت نام آن ها نیز به صورت حضوری و با مراجعه به مدرسه مورد نظر انجام می گیرد.

3- آیا برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی 1400 - 1401 دفترچه ای منتشر خواهد شد؟

خیر. به دلیل اینکه ثبت نام این مدارس در پایه ششم به صورت حضوری است، داوطلبان می بایست جهت اطلاع از شرایط نام نویسی به مدرسه مراجعه نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره