شنبه , ۴ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / انتخاب رشته / ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98
ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

انتخاب رشته یکی از پر سر و صداترین و حساس ترین مراحل شرکت در کنکور دانشگاه آزاد می باشد که یک انتخاب نادرست ممکن است تمام زحمات شما برای پذیرش در یک رشته و دانشگاه پرمتقاضی از دست برود ، بنابراین در انتخاب کد رشته های خود نهایت دقت را داشته باشید و حتی الامکان از افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید. ممکن است برخی داوطلبان پس از شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد و انجام بررسی های مجدد ، متوجه شوند که کد رشته های خود را نادرست ثبت نموده اند و یا درخواست تغییر کد رشته های خود را داشته باشند. با توجه به درخواست های بسیار زیاد داوطلبان امکان ویرایش و اضافه نمودن کد رشته ها برای تمامی داوطلبان 5 گروه آزمایشی (انسانی ، ریاضی ، تجربی ، هنر و زبان) وجود خواهد داشت.

در زمان ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، امکان تغییر اولویت نیز برای داوطلبان مسیر خواهد بود.

زمان ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

داوطلبانی که کنکور سراسری و دانشگاه آزاد شرکت نموده اند و تقاضای تحصیل در دانشگاه آزاد را دارند می بایست ابتدا دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد خود را با دقت مطالعه نموده سپس با مراجعه به سایت azmoon.org و پرداخت هزینه به مبلغ 38 هزار تومان نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند. ممکن است برخی از متقاضیان پس از ثبت کد رشته های خود ، مجددا کد رشته های خود را بررسی کنند و متوجه اشکالات و نواقصی در آن شوند و یا بخواهند کد رشته هایی را به آن اضافه کنند ، این سوال را با خود مطرح کنند که آیا امکان ویرایش انتخاب رشته وجود خواهد داشت یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که با توجه به درخواست های پی در پی داوطلبان ، امکان ویراش کد رشته ها برای داوطلبان امکان پذیر می باشد. متقاضیان می توانند از اواخر مرداد ماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نسبت به اصلاح انتخاب های خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که کلیه افرادی که در جلسه کنکور حضور یافته اند ، پس از اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ، می توانند با توجه به تراز و رتبه کسب شده خود 100 کد رشته از رشته های ارائه شده این دانشگاه در انتخاب های خود لحاظ کنند.

نحوه ویرایش انتخاب رشته کنکور آزاد 98

بسیاری از افراد با نحوه ویرایش انتخاب رشته آشنا نیستند ، در این بند از مطلب شما را با نحوه ویرایش آن آشنا خواهیم نمود ، پیشنهاد ما این است که این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

  1. در ابتدا وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org شده و بر روی گزینه “ثبت نام و انتخاب رشته کنکور سراسری سال 98” کنید.
  2. در مرحله بعد می بایست کد ملی و شناسه دسترسی که در کارنامه اولیه درج شده است را وارد نمایید.
  3. با درج اطلاعات خواسته شده (اطلاعات عمومی داوطلب) . از منوی بالا ، سمت راست صفحه بر روی گزینه دوم “ویرایش انتخاب رشته” کلیک کنید.
  4. پس از اعمال تغییرات مورد نظر در نهایت ثبت نهایی را انجام دهید تا ویرایش شما با موفقیت به اتمام برسد.

دانشگاه آزاد رشته های خود را به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهد. داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده اند پس از دریافت نتایج کنکور دانشگاه آزاد و مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد می بایست نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. در این بین ممکن است برخی از کد رشته ها نادرست ثبت شده و یا داوطلب بخواهد کد رشته ای را به انتخاب های خود اضافه کند. فرد می تواند اواخر مرداد یا اوایل شهریور با مراجعه به سایت azmoon.org تغییرات لازم را اعمال کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویرایش انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره