خانه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

به هر حال ممکن است داوطلبان پس از تکمیل ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به دلایل متعددی قصد تغییر اطلاعات درج شده را داشته باشند. حال این سوال پیش می آید که آیا امکان ویرایش مندرجات ثبت نامی پس از اینکه متقاضی، نام نویسی خود را به اتمام رساند، وجود دارد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که داوطلبان این امکان را دارند تا در بازه زمانی معین و از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یعنی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org، به ویرایش اطلاعات درج شده بپردازند.

 

✅ لینک مستقیم ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیتی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 حیطه مشاغل کیفیت بخشی از تاریخ ٢۴ اسفندماه ١۴٠٢ به مدت ٧ روز امکان پذیر می باشد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

ثبت نام کنندگان می توانند در بازه های در نظر گرفته شده به عنوان زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اعم از مهلت اولیه، تمدید و مهلت مجدد، به ویرایش اطلاعات خود نیز بپردازند. مهلت ثبت نام و ویرایش آزمون یاد شده، در جدول زیر درج شده است:

زمان بندی ویرایش آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 (آموزگاری، دبیری و هنرآموزی)
زمان ثبت نام و ویرایش اطلاعات9 الی 14 بهمن ماه 1402
تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعاتتا 16 بهمن ماه 1402
تمدید مجدد مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعات….
زمان دریافت کارت ورود به جلسه  و ویرایش اطلاعاتآموزگاری : 15 اسفند 1402
دبیری و هنرآموزی : 25 اردیبهشت 1403
زمان بندی ویرایش آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ (مشاغلکیفیت بخشی)
زمان ثبت نام و ویرایش اطلاعاتاواسط بهمن ماه 1402
تمدید مهلت ثبت نام و ویرایش اطلاعاتپایان روز شنبه ٢٨ بهمن ماه ١۴٠٢
تمدید مجدد مهلت ویرایش اطلاعاتاز تاریخ ٢۴ اسفندماه ١۴٠٢ به مدت ٧ روز
زمان دریافت کارت ورود به جلسه  و ویرایش اطلاعاتهفته دوم اردیبهشت ماه

نکته: به جهت ایجاد فرصت برای شرکت کنندگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از اتمام بازه های درج شده در جدول فوق، امکان تغییر و اصلاح اطلاعات داوطلبان وجود نخواهد داشت. بنابراین شرکت کنندگان می بایست در زمان ثبت نام و ویرایش، دقت لازم را به عمل آورند.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

همانطور که پیش تر نیز اشاره شد، عملیات ویرایش از طریق سایت sanjesh.org صورت می گیرد. اما نحوه اعمال تغییرات چگونه است؟ در ادامه مطلب، مراحل به صورت گام به گام ذکر شده است.

 • وارد سایت sanjesh.org شده و گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را در صفحه انتخاب نمایید.مرحله اول ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • کلیک بر روی لینک فعال نشان داده شده در تصویر
  مرحله دوم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • در نهایت دکمه “ویرایش اطلاعات ثبت نامی” را بفشارید و با درج اطلاعات خود اعم از کد رهگیری ثبت نام وارد صفحه ویرایش اطلاعات شده و تغییرات را اعمال نمایید.مرحله سوم ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پروش
 • ورود به سیستم با یکی از روش های مشخص شده در تصویر
   مرحله دوازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در نهایت پس از ورود به سیستم، می توانید به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود بپردازید و تغییرات اعمال شده را ثبت نهایی نمایید. چنانچه از طریق سایر افراد و یا کافی نت ها اقدام به ویرایش می فرمایید، حتما به صحت اطلاعات توجه داشته باشید؛ زیرا مسئولیت درج اطلاعات نادرست، در هر حال به عهده داوطلب می باشد.

موارد قابل ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

به صورت کلی، داوطلبان امکان ویرایش اطلاعاتی را که در هنگام ثبت نام به اشتباه وارد کرده اند، خواهند داشت. از جمله مهم ترین موارد قابل ویرایش می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • مشخصات فردی و شناسنامه ای متقاضی
 • اطلاعات مربوط به سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • مشخصات مربوط به محل سکونت که در نهایت حوزه امتحانی داوطلب را مشخص می نماید.
 • اطلاعات تحصیلی و سابقه کاری
 • کد عنوان شغل

نکته: در صورتی که پس از ثبت نام از شرکت در آزمون منصرف شده اید، امکان استرداد  هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش که در هنگام نام نویسی پرداخت کرده اید، وجود نخواهد داشت.

ویرایش اطلاعات آزمون مشاغل کیفیت بخشی

سامانه ثبت نام آزمون مشاغل کیفیت بخشی جهت ویرایش اطلاعات داوطلبانی که ثبت نام خود را نهایی نموده اند، از تاریخ پنجشنبه ٢۴ اسفندماه ١۴٠٢ به مدت ٧ روز دردسترس خواهد بود.به همین منظور، توجه به نکات زیر ضروری است:

 • شغل محل های مربوط به یک شغل در نواحی یا مناطق مختلف یک شهر، با هم تجمیع شده و رقابت تمام داوطلبان آن شغل محل ها، تحت یک عنوانانجام خواهد شد.
 • با توجه به نهایی شدن شهرهای محل آزمون، داوطلبان محترم لازم است نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود اقدام نمایند. در صورت عدم مراجعه به سامانه جهت ثبت شهر محل آزمون، مرکز آزمون راسا اقدام به تعیین شهر محل آزمون بر اساس محل سکونت داوطلب خواهد نمود.
 • در مدت زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی، سامانه به صورت کامل در دسترس داوطلبان خواهد بود،لذا داوطلبان میتوانند با مراجعه به سامانه، هر بخشی از اطلاعات را که نیاز به تغییر دارد(به استثناء کدملی)،تصحیح نمایند.

نحوه بازیابی اطلاعات ورود به سیستم ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

همواره توصیه می گردد تا شرکت کنندگان اطلاعاتی مانند شماره پرونده 7 رقمی و کد پیگیری 15 رقمی صادر شده در پایان مراحل ثبت نام را یادداشت و یا ذخیره نمایند، زیرا جهت ویرایش و یا مشاهده نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش، به آن نیاز پیدا خواهید کرد. چنانچه اطلاعات مورد نیاز جهت ورود به سیستم سایت سازمان سنجش را در دست ندارید، می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سامانه، شماره داوطلبی و یا شماره پرونده خود را دریافت نمایید. جهت این فرآیند، می توانید مطابق با راهنمای تصویری زیر عمل کنید:

 • در صفحه اصلی سایت sanjesh.org، گزینه “سامانه پاسخگویی” را برگزینید.

مرحله اول ثبت درخواست اعتراض در سایت سازمان سنجش

 • سپس، گزینه “ورود به سیستم پاسخگویی” را انتخاب نمایید.

مرحله دوم ثبت درخواست اعتراض در سایت سازمان سنجش

 • چنانچه پیش تر عضو این سامانه شده اید از گزینه “ورود به سیستم” استفاده نمایید و در غیر این صورت، “عضویت در سایت” را برگزینید.

مرحله دوم بازیابی شماره پرونده و کد پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • چنانچه عضویت در سامانه را برگزیده باشید، در گام بعدی با فرم ثبت نامی مواجه خواهید شد که می بایست اطلاعات خود را وارد نموده و در نهایت تیک گزینه مشخص شده در تصویر را فعال نموده و بر روی “تایید” کلیک فرمایید.

مرحله سوم بازیابی شماره پرونده و کد پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • پس از ثبت نام، باید مجددا وارد حساب کاربری خود شوید و این بار با کلیک بر روی گزینه “ورود به سیستم”، اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید و “ورود” را بفشارید.

مرحله چهارم بازیابی شماره پرونده و کد پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • پس از ورود به سیستم پاسخگویی، گزینه “درخواست جدید” را بفشارید.

مرحله پنجم ثبت درخواست از طریق سیستم ارسال درخواست سازمان سنجش

 • از قسمت نام آزمون، گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی” را برگزینید و سال آزمون را روی 1403 تنظیم نمایید و بر روی “جستجو” کلیک کنید. از میان گزینه های موجود، مورد مربوط به بازیابی شماره داوطلبی و شماره پرونده را انتخاب نمایید. با انتخاب مورد یاد شده، اطلاعات فردی شما نمایش داده می شود که باید صحت آن را بررسی نموده و بر روی “تایید” کلیک فرمایید.

مرحله پنجم بازیابی شماره پرونده و کد پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در نهایت  درخواست دریافت شماره داوطلبی یا شماره پرونده خود را ثبت نمایید تا توسط سیستم پاسخ داده شود. سپس از قسمت “درخواست ها و پاسخ ها” می توانید اطلاعات مورد نیاز را دریافت نمایید. معمولا پس از ثبت درخواست، بلافاصله امکان مشاهده و دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی وجود خواهد داشت.

مرحله ششم بازیابی شماره پرونده و کد پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

در صورت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت انواع درخواست در سایت سازمان سنجش می توانید به مطلب  نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

نحوه ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

ممکن است از بین داوطلبانی که به منظور شرکت در آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی یا استثنایی دوره 1403 شرکت نموده اند، اطلاعات ذکر شده بر روی کارت جلسه تعدادی از افراد دارای نقص باشد. این دسته از افراد می بایست با توجه به نوع مشکل خود به صورت اینترنتی یا حضوری نسبت به ویرایش موارد مروبطه اقدام کنند. از این رو در قسمت زیر به این دو دسته اشاره شده است.

ویرایش اینترنتی

در صورتی که مشکل و نادرستی اطلاعات کارت شما جز هر کدام از موارد زیر بود، می بایست در زمان مشخص شده به منظور ویرایش اینترنتی به  سایت سازمان سنجش مراجعه فرمایید.

 • نام خانوادگی
 • نام
 • تاریخ تولد
 • شماره شناسنامه
 • کد ملی
 • سهمیه 5 درصد ایثارکران
 • تاریخ فارغ التحصیلی
 • معدل آخرین مدرک تحصیلی
[/tie_list]

نکته: ویرایشی در خصوص سهمیه 25 درصد قابل انجام نخواهد بود.

مراجعه به باجه های رفع نقص به صورت حضوری

متقاضیانی که اطلاعات مربوط به بند های 3، 8 و 9 آن ها که در قسمت زیر ذکر شده، دارای مشکل می باشد بایستی به باجه های رفع نقص مندرج در فایل زیر مراجعه نموده و اصلاحات را به انجام برسانند.

 • جنس
 • معلولیت
 • شدت معلولیت
 • مشکلات کارت شرکت در آزمون (نداشتن عکس و مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس)

نکته: به منظور انجام اصلاحات بر عکس کارت ورد به جلسه آزمون، همراه داشتن 2 قطعه عکس 4 * 3 ، پرینت کارت شرکت در آزمون و کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است.

آدرس باجه رفع نقص کارت آزمون آموزش و پرورش 1403

پس از انتشار لینک فعال می گردد.

 

 

سوالات متداول

1- داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ (مشاغل کیفیت بخشی)، در چه زمانی می توانند به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود بپردازند؟

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403 حیطه مشاغل کیفیت بخشی از تاریخ ٢۴ اسفندماه ١۴٠٢ به مدت ٧ روز امکان پذیر می باشد.

2- نحوه و مراحل ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی آموزش و پرورش به چه صورت است؟

متقاضیان با مراجعه به سایت sanjesh.org و طی کردن مراحل ذکر شده در مقاله فوق می توانند اصلاحات لازم را به ثبت برسانند.

3- آیا در صورت فراموشی شماره پرونده و کد پیگیری آزمون استخدامی آموزش و پرورش، امکان بازیابی آن وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند مطابق به راهنمای موجود در متن مقاله، از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش، به بازیابی اطلاعات یاد شده بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۴۲ نظر
 1. سمیه

  سلام خوبید من تو آزمون کیفیت بخشی قبول ولی آدرس دوستم که کافی نت داشت اشتباه ثبت کرده بنظرتون الان میشه کاریش کرد ممنون میشم راهنماییم کنید

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام, معمولا بعد از ثبت اطلاعات ویرایش اطلاعات امکان پذیر نیست و شما می توانید این مورد را از اداره آموزش و پرورش ناحیه خود پیگیری کنید.

 2. زینب

  سلام وقت شما بخیر.
  در آزمون استخدامی آموزش و پروش، گزینه بومی بودن رو تیک زدم. در آزمون کتبی قبول شدم اما متوجه شدم شامل بومی بودن نمیشم. باید چیکار کنم؟؟

  • ایران مشاوره

   سلام و درود
   نیاز است تا از طریق مراجع ذی صلاح پیگیر رفع این مشکل باشید.

 3. یکتا

  ببخشید یعنی هیچ راهی نیست و من در همون مرحله اول تحویل مدارک حذف میشم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   در صورت فاقد صلاحیت، بله

 4. یکتا

  امکانش هست که دوباره اطلاعات را ویرایش کنم و تیک را بردارم

  • ایران مشاوره

   با سلام و احترام، ویرایش اطلاعات در زمان ثبت نام و انتشار کارت ورود به جلسه امکان پذیر است.

 5. یکتا

  سلام اگر موقع ثبت نام مشاغل کیفیت بخشی کد سابقه کار را تیک زده باشیم ولی مدرکی برای ارائه نداشته باشیم تکلیف چیست؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، شانس قبولی شما در مرحله مصاحبه کاهش پیدا میکند.

 6. مرضیه

  سلام،سهمیه ی ۲۵درصد بنده در کارت اعمال نشده،در قسمت ویرایش اینترنتی فقط سهمیه ی پنج درصد وجود داره،نظرتون چیه؟چه کار میشه کرد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود
   می توانید با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت در جهت ویرایش اطلاعات اقدام نمایید.

 7. میترا شکیبی

  سلام من کد رشته انتخابی اولویت اول اشتباه زدم نمیشه ویرایش کنم هنوز که آزمون ندادم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، از سیستم پاسخگویی گویی سایت سنجش پیگیری کنید.

 8. علی

  سلام متاسفانه امروز متوجه شدم که کافینت کد شهری من رو اشتباه زده مثلا دبیری شهرستان سراب رو شهرستان هریس زده برای رفع این اشتباه بایدکجا مراجعه کنم یا اشکالی در آزمون به وجود میاره لطفا راهنمایی کنید

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، این مورد رو از طریق پشتیبانی سایت سنجش پیگیری کرده و در موئد مقرر حتما ویرایش نمایید.

 9. رضا

  سلام
  من کد رشته رو اشتباه زدم و دعوت به مصاحبه شدم آیا امکانش تغییرش نیست؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، خیر متاسفانه امکان پذیر نیست.

 10. سارا

  سلام من بومیه قزوین هستم امکانش حوزه امتحانیم در یه استان دیگه باشه مشکلی پیش نمیاد امتیاز بومی بهم تعلق میگیره؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، در صورت انتخاب مراکز استان ها مشکلی نخواهید داشت.

 11. زهرا

  با سلام
  کافی نت اطلاعات محل ازمون رو اشتباه زده چکار میتونم انجام بدم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز
   شما میتوانید اطلاعات فردی خود را ویرایش کنید و ثبت نهایی را انتخاب کنید.

 12. Negin rafiee

  سلام خسته نباشید کافینت موقع ثبت نام اشتباهی من رو متاهل زده و من مجردم ایا امکان ویرایش وجود داره برای استخدامی اموزش پرورش شرکت کردم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود
   خیر با توجه به این نکته بهاحتمال زیاد قبولی شما لغو می شود.

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره