تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت 99
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی سال 99، هر ساله توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به صورت هماهنگ در کشور برگزار می گردد. داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نموده اند، برای حضور در جلسه آزمون ملزم به همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت شناسایی معتبر می باشند.

کارت های شرکت در آزمون معمولا چند روز پیش از برگزاری آزمون، بر روی سایت مربوطه قرار می گیرند که داوطلبان می توانند با درج اطلاعات خواسته شده در سامانه، کارت خود را مشاهده و پرینت نمایند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نیازمند به درج کد رهگیری ثبت نام در سامانه خواهید بود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

با توجه به زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در 23 و 24 مرداد ماه 99، داوطلبانی که نسبت به شرکت در این آزمون مبادرت نموده اند، می توانستند از روز یکشنبه 19 تا سه شنبه 21 مرداد ماه 99 با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir، کارت خود را دریافت نمایند؛ برای افرادی که موفق به دریافت کارت ورود به جلسه خود در موعد مقرر، نشدند نیز، تا ساعت 13 روز چهارشنبه 22 مرداد ماه 99 مهلت مجدد در نظر گرفته شد.

با توجه به این که در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا، تقویم برگزاری آزمون ها مکررا توسط وزارت بهداشت دستخوش تغییرات شده است، به همین دلیل توصیه می کنیم با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد، آخرین اخبار مرکز سنجش آموزش پزشکی را در اسرع وقت دریافت نمایید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99 در موعد مقرر به صورت اینترنتی منتشر و بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار می گیرد. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد نمودن کد رهگیری خود که در پایان ثبت نام از سامانه دریافت نموده اند، کارت خود را مشاهده و دریافت نمایند.

در این قسمت برای سهولت دسترسی داوطلبان به کارت شرکت در آزمون، راهنمای تصویری و گام به گام دریافت آن را ارائه نموده ایم.

1. ورود به سایت سازمان سنجش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir

2. کلیک بر روی گزینه « کارشناسی ارشد » از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

3. کلیک بر روی عبارت «کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل»

مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

4. مجددا بر روی عبارت «کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل» کلیک نمایید.

مرحله سوم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

5. وارد کردن کد رهگیری ثبت نام در کادر ظاهر شده

مرحله چهارم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

6. در صورتی که کد رهگیری ثبت نام خود را فراموش کرده اید، می توانید با کلیک بر روی گزینه فراموشی کد رهگیری (در مرحله قبل)، آن را بازیابی کنید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی، بایستی میانگین نمرات دروس گذرانده شده خود را در فرم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد درج نمایند. داوطلبانی که در زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، فرم ثبت نامی خود را اصلاح نکرده اند، برای آخرین بار در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرصت خواهند داشت معدل خود را ویرایش نمایند. لازم به ذکر است که تکمیل مجدد فرم مخصوص معدل که در انتهای دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت قرار دارد، ضروری می باشد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 99

برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند در صورت کامل بودن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. این کارت شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد و نام رشته محل امتحانی، نوع سهمیه، عکس داوطلبی، آدرس حوزه امتحانی و برخی از مشخصات تحصیلی می باشد. داوطلبان باید در هنگام دریافت کارت تمامی اطلاعات مندرج بر روی آن را به دقت بررسی کنند و در صورت وجود هر گونه مغایرت نسبت به رفع آن اقدام نمایند. وزارت بهداشت درمان آموزش برای رفع نقص کارت این دسته از داوطلبان تمهیداتی در نظر می گیرد تا داوطلبان بتوانند اطلاعاتی که به اشتباه در کارت درج شده است را ویرایش کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد