خانه کارشناسی ارشد کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی هر ساله توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به صورت هماهنگ در کشور برگزار می گردد. داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 اقدام نموده اند، برای شرکت در آزمون، ملزم به داشتن کارت ورود به جلسه و همچنین کارت شناسایی معتبر می باشند.

کارت ورود به جلسه این آزمون معمولا چند روز پیش از برگزاری، بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد که داوطلبان می توانند با درج اطلاعات خواسته شده در سامانه، کارت خود را مشاهده و پرینت نمایند. جهت اطلاع از جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پزشکی سال 1402 در ادامه با ما همراه باشید.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402، نیازمند به درج کد رهگیری ثبت نام در سامانه خواهید بود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

شرکت کنندگان جهت حضور در جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، بایستی علاوه بر برگه راهنمای ورود به آزمون، کارت شناسایی معتبر نیز داشته باشند، در غیر این صورت، فرد اجازه حضور در جلسه را نخوهد داشت. داوطلبانی که نسبت به شرکت در این آزمون مبادرت نموده اند، می توانند در زمان تعیین شده توسط مرکز سنجش پزشکی، با مراجعه به سایت sanjeshp.ir، کارت خود را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است تاکنون هیچ اطلاعیه ای در خصوص زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 منتشر نشده است اما با توجه به زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 در 4 الی 5 خردادماه، احتمال می رود لینک دریافت آن دو الی سه روز قبل از برگزاری این آزمون فعال شود که در اسرع وقت از طریق این مقاله و کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

نسخه pdf کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 در موعد مقرر به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد نمودن کد رهگیری خود که قبلا در پایان ثبت نام از سامانه دریافت نموده اند، کارت خود را مطابق با مراحل ذیل مشاهده و دریافت کنند.

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

 • انتخاب عبارت “فرم خود اظهاری/کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل” مطابق با تصویر زیرمرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت
 • مجددا کلیک بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل”مرحله سوم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت
 • وارد کردن کد رهگیری ثبت نام در کادر ظاهر شده  و سپس فشردن کلید مشاهده
  مرحله چهارم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند، در صورت کامل بودن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. این کارت شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد و نام رشته محل امتحانی، نوع سهمیه، عکس داوطلبی، آدرس حوزه امتحانی و برخی از مشخصات تحصیلی می باشد.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402

داوطلبان باید در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402، تمامی اطلاعات مندرج بر روی آن را به دقت بررسی کنند و در صورت وجود هر گونه مغایرت نسبت به رفع آن اقدام نمایند. وزارت بهداشت برای رفع نقص کارت این دسته از داوطلبان تمهیداتی در نظر می گیرد تا داوطلبان بتوانند اطلاعاتی که به اشتباه در کارت درج شده است را ویرایش کنند. اما یکی از نکات بسیار مهم که در زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، می بایست به آن دقت کنید این است که تغییر اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام، رشته امتحانی یا مجموعه امتحانی و محل آزمون در هیچ یک از مراحل دیگر وجود نخواهد داشت و هرگونه تصحیح اطلاعات به جز کدملی، فقط در زمان فعال شدن لینک ثبت نام امکان پذیر است.

حال سوال این جاست که ویرایش کدام اطلاعات در زمان دریافت کارت ورود به جلسه امکان پذیر است؟

برای پاسخ به این پرسش می توان گفت که در طول مدت دریافت کارت ورود به جلسه، تصحیح سهمیه یا انتخاب گزینه سهمیه و ویرایش معدل در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور امکان پذیر است.

ویرایش معدل در زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی، بایستی میانگین نمرات دروس گذرانده شده خود را در فرم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد درج نمایند. داوطلبانی که در زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 فرم ثبت نامی خود را اصلاح نکرده اند، برای آخرین بار در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرصت خواهند داشت که معدل خود را ویرایش نمایند. لازم به ذکر است تکمیل مجدد فرم مخصوص معدل که در انتهای دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت قرار دارد، ضروری می باشد.

مهم: توجه داشته باشید مغایرت معدل داوطلبان کارشناسی ارشد باعث لغو قبولی وی خواهد شد.

نکات مهم هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

در صورتی که قصد دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 را دارید، توصیه می کنیم به موارد زیر توجه داشته باشید.

 •  دریافت کارت کنکور ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان می بایست به سایت مربوطه مراجعه کنند.
 • در اولین فرصت جهت اخذ کارت ورود به جلسه خویش به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir اقدام کرده تا با مشکل مواجه نشوید و در صورت نیاز بتوانید به ویرایش اطلاعات درج شده بر روی کارت خود بپردازید.
 • داشتن کد رهگیری هنگام دریافت کارت ورود به جلسه الزامی است.
 •  ویرایش رشته و حوزه امتحانی در زمان دریافت کارت ورود ب جلسه امکان پذیر نمی باشد.
 • عدم همراه داشتن کارت ورود به جلسه در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402، به منزله غیبت می باشد.
 • چک شدن کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و تطابق اطلاعات مندرج با فرم ثبت نامی
 • در صورت فراموشی کد رهگیری می بایست به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش پزشکی مراجعه نموده تا بتوانید مجددا مراحل گفته شده را طی کرده و کارت خویش را اخذ نمایید.

 

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 چه زمانی منتشر می شود؟

تاکنون هیچ اطلاعیه ای در خصوص زمان دریافت این کارت منتشر نشده است.

2- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را چگونه می توان دریافت کرد؟

این کارت را می توان از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir دریافت کرد.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وجود دارد؟

بله. ویرایش بعضی از اطلاعات ثبت نامی به صورت اینترنتی و بعضی به صورت حضوری (با مراجعه به باجه های رفع نقص) امکان پذیر است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ نظر

 1. سلام من کارت ورود به جسله کنکور ارشد وزارت بهداشت رو گم کردم الان هم رفتم کافی نت مهلت تمام شده چکار کنم

 2. سلام وعرض ادب رشته من چهره پردازی سینما
  ایا میتونم ارشد روانشناسی بالینی امتحان بدم کنکور
  سپاسگذارم از راهنماییتون

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد