تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401
کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته های گروه پزشکی هر ساله توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور به صورت هماهنگ در کشور برگزار می گردد. داوطلبانی که در زمان مقرر نسبت به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت خود اقدام نموده اند، برای شرکت در آزمون ملزم به داشتن کارت ورود به جلسه و همچنین کارت شناسایی معتبر می باشند.

کارت ورود به جلسه این آزمون معمولا چند روز پیش از برگزاری، بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور قرار می گیرد که داوطلبان می توانند با درج اطلاعات خواسته شده در سامانه، کارت خود را مشاهده و پرینت نمایند. جهت اطلاع از جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد پزشکی سال 1401 در ادامه با ما همراه باشید.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، نیازمند به درج کد رهگیری ثبت نام در سامانه خواهید بود.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

همان گونه که اشاره شد، شرکت کنندگان جهت حضور در جلسه بایستی علاوه بر برگه راهنمای ورود به آزمون، کارت شناسایی معتبر نیز داشته باشند، در غیر این صورت، فرد اجازه حضور در جلسه را نخوهد داشت. با توجه به زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401، داوطلبانی که نسبت به شرکت در این آزمون مبادرت نموده اند، می توانند از روز یکشنبه مورخ 1 خرداد ماه 1401 با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir، کارت خود را دریافت نمایند.

در صورتی که در سال جاری به دلیل شیوع ویروس کرونا، تقویم برگزاری آزمون ها مکررا توسط وزارت بهداشت دستخوش تغییرات شود، اخبار لازم در اسرع وقت از طریق این مقاله و کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

نسخه pdf کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در موعد مقرر به صورت اینترنتی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود. داوطلبان می توانند با مراجعه به این سایت و وارد نمودن کد رهگیری خود که قبلا در پایان ثبت نام از سامانه دریافت نموده اند، کارت خود را مطابق با مراحل ذیل مشاهده و دریافت کنند.

مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

 • انتخاب عبارت “فرم خود اظهاری/کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل” مطابق با تصویر زیرمرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت
 • مجددا کلیک بر روی گزینه “کارت ورود به جلسه آزمون – ویرایش معدل”مرحله سوم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت
 • وارد کردن کد رهگیری ثبت نام در کادر ظاهر شده  و سپس فشردن کلید مشاهده
  مرحله چهارم دریافت کارت ورود به جلسه ارشد وزارت بهداشت

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

دانشجویان سال آخر مقطع کارشناسی، بایستی میانگین نمرات دروس گذرانده شده خود را در فرم ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد درج نمایند. داوطلبانی که در زمان مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 فرم ثبت نامی خود را اصلاح نکرده اند، برای آخرین بار در زمان دریافت کارت ورود به جلسه فرصت خواهند داشت معدل خود را ویرایش نمایند. لازم به ذکر است که تکمیل مجدد فرم مخصوص معدل که در انتهای دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت قرار دارد، ضروری می باشد.

برای تمامی داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند، در صورت کامل بودن مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. این کارت شامل اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، کد و نام رشته محل امتحانی، نوع سهمیه، عکس داوطلبی، آدرس حوزه امتحانی و برخی از مشخصات تحصیلی می باشد.

داوطلبان باید در هنگام دریافت کارت تمامی اطلاعات مندرج بر روی آن را به دقت بررسی کنند و در صورت وجود هر گونه مغایرت نسبت به رفع آن اقدام نمایند. وزارت بهداشت برای رفع نقص کارت این دسته از داوطلبان تمهیداتی در نظر می گیرد تا داوطلبان بتوانند اطلاعاتی که به اشتباه در کارت درج شده است را ویرایش کنند. در صورت انتشار هر گونه اطلاعیه ای در خصوص حوزه های رفع نقص کارت ورود به جلسه ارشد علوم پزشکی، آدرس مربوطه از طریق این مقاله در اختیار شما کاربران قرار خواهد گرفت.

 

سوالات متداول

1- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

کارت ورود به جلسه این آزمون از روز یکشنبه مورخ 1 اردیبهشت ماه 1401 منتشر می گردد.

2- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 را چگونه می توان دریافت کرد؟

این کارت را می توان از طریق مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir دریافت کرد.

3- چگونه می توان جهت رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 خود اقدام نمود؟

متاسفانه تاکنون اطلاعیه در خصوص رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت برای 1401 منتشر نشده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۴ نظر

 1. سلام من کارت ورود به جسله کنکور ارشد وزارت بهداشت رو گم کردم الان هم رفتم کافی نت مهلت تمام شده چکار کنم

 2. سلام وعرض ادب رشته من چهره پردازی سینما
  ایا میتونم ارشد روانشناسی بالینی امتحان بدم کنکور
  سپاسگذارم از راهنماییتون

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد