دوشنبه , ۲۰ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه آزاد / کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد

کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد

انتشار کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد 99
کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

چند سالی است که کنکور دانشگاه سراسری و آزاد با یکدیگر ادغام شده و این آزمون هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار می شود. ناگفته نماند که پس از اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش ، انتخاب رشته دانشگاه های سراسری و انتخاب رشته آزاد به صورت مجزا انجام می شود. شرکت کنندگان آزمون سراسری پس از اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 99 و انتخاب رشته ، منتظر دریافت نتایج نهایی و کارنامه خود می باشند.

کارنامه نهایی دانشگاه آزاد در تاریخ مقرر که از سوی سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام خواهد شد ، از طریق سایت سازمان مذکور قابل دسترس می باشد.

زمان انتشار کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد 99

هدف از انتشار این کارنامه ، آگاهی داوطلبان از آخرین رشته قبولی در هر رشته محل است تا بتوانند آن را با رتبه ای که کسب کرده اند مقایسه کنند. زمان دقیق انتشار کارنامه نهایی دانشگاه آزاد هنوز از سوی سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد منتشر نشده است. شرکت کنندگان می توانند پس از اعلام زمان انتشار کارنامه مذکور ، نسبت به مشاهده آن از طریق سایت azmoon.org اقدام نمایند. شما کاربران گرامی می توانید با عضویت در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوید.

نحوه مشاهده کارنامه نهایی دانشگاه آزاد 99

داوطلبان می توانند پس از انتشار کارنامه نهایی از سوی سازمان سنجش ، نسبت به مشاهده آن از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

مراحل مشاهده و دریافت کارنامه نهایی دانشگاه آزاد به صورت زیر می باشد.

  • ابتدا وارد سایت azmoon.org شوید و گزینه “نتایج انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاه آزاد” را انتخاب کنید.

مرحله اول مشاهده کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد

  • در این صفحه “کد دسترسی انتخاب رشته” و “کد ملی” خود را وارد کنید.

مرحله دوم مشاهده کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد

  • پس از وارد نمودن اطلاعات خواسته شده ، شما می توانید کارنامه نهایی خود را مشاهده و دریافت نمایید.

اطلاعات مندرج در کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد 99

کارنامه نهایی داوطلبان علاوه بر مشخصات فردی ، حاوی شرایط قبولی آنان نیز می باشد. هر کارنامه دارای 5 ستون است که بخش اول آن انتخاب های داوطلب را به ترتیب نشان می هد. در ستون های بعدی اطلاعاتی از قبیل عنوان و کد رشته انتخابی داوطلب ، نمره کل ، رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در کد رشته موردنظر و ستون آخر هم مربوط به شرایط قبولی شرکت کنندگان می باشد.

در صورتی که تراز داوطلب به تراز آخرین نفر قبولی نزدیک باشد ، عبارت “ذخیره” در ستون نتیجه و در قسمت رشته محل ، رشته و دانشگاه قبولی ذخیره درج می شوند. این دسته از داوطلبان با توجه به ظرفیت دانشگاه آزاد و در شرایطی که هر یک از افراد پذیرفته شده در دانشگاه مذکور به هر دلیلی نسبت به ثبت نام خود اقدام نکنند ، می توانند در دانشگاه مورد نظر پذیرش شوند.

دانشگاه آزاد علاوه بر کنکور سراسری ، برای برخی رشته های خود ، در دو نیمسال مهر و بهمن دانشجو می پذیرد. افرادی که در هیچ یک از انتخاب های خود در دانشگاه آزاد قبول نشده اند می توانند با توجه به رشته های بدون کنکور آزاد و در زمان مقرر ، نسبت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 99 اقدام نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کارنامه نهایی کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره