سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / تیزهوشان / ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 - 98
ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

هدف از برگزاری آزمون تیزهوشان شناسایی دانش آموزان با استعداد و باهوش که قابلیت تحصیل در این مدارس را دارند می باشد. استعداد درخشان به دانش آموزانی گفته می شود که ضریب هوشی بالاتری نسبت به دیگر دانش آموزان عادی داشته باشد و با کسب نمره قبولی خیلی خوب می توانند در آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98  شرکت کنند. معمولا تمامی خانواده ها تمایل دارند که فرزندانشان آینده روشنی داشته باشند و بهترین راه را برای فرزندانشان انتخاب کنند.بنابراین در ابتدا باید والدین از میزان توانایی فرزندان خود در این آزمون آگاه شوند و پس از آن اقدام به ثبت نام کنند. شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان و زمان ثبت نام مهم ترین سوالاتی می باشد که ذهن کلیه والدین را مشغول به خود کرده است. بنابراین مشاوران مرکز ایران مشاوره برای پاسخگویی به سوالات شما مقاله ای در این زمینه فراهم کرده است که در ادامه مطلب به بررسی آن می پردازیم.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم طبق روال هر ساله در زمان مشخصی برگزار می شود. زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 از اواخر بهمن ماه شروع و تا اسفند ماه ادامه می یابد. تمامی داوطلبان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم باید وارد سامانه استعداد های درخشان شده و پس از وارد کردن اطلاعات اولیه ثبت نام ،سامانه یک کد رهگیری به شما می دهد که باید آن را نزد خود نگه دارید.به داوطلبانی که در وارد کردن اطلاعات اشتباه کرده باشند در فروردین ماه یک فرصت دوباره برای ویرایش اطلاعات خود داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس تیزهوشان می توانید بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید. 

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 

برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی شرایطی وجود دارد که دانش آموزان در صورت دارا بودن این شرایط امکان ثبت نام در آزمون تیزهوشان را خواهند داشت.

  • داشتن تابعیت ایرانی ( البته داوطلبانی که تابعیت ایرانی ندارند با شرایط خاص مربوطه می توانند در این آزمون شرکت کنند)
  • کسب مقیاس خیلی خوب در تمام دروس و یا کسب نمره خوب تنها در یک درس مشکلی برای ثبت نام دانش آموز در این آزمون نخواهد داشت.
  • نکته مهم : مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و مسئولیت درست بودن ثبت نام در فرم به عهده داوطلب می باشد و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ، حتی در صورت شرکت و قبولی در آزمون ، قبولی داوطلب لغو خواهد شد.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ششم 97 – 98 در اردیبهشت ماه 97 خواهد بود. همینطور اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 98 – 97 معمولا یک ماه پس از برگزاری آزمون به صورت اینترنتی به داوطلبان اعلام خواهد شد. داوطلبان باید با درج کد ملی و رمز ورود به پنل کاربری خود وارد سامانه شده و نتایج خود را مشاهده کنند. آزمون به صورت تستی و چهار گزینه ای به منظور ارزیابی توانایی دانش آموزان طراحی می شود که به ازای هر پاسخ صحیح، 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط، 1 امتیاز منفی برای داوطلب در نظر گرفته می شود. برای اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ، کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 98 – 97 می توانید مقاله ها را مطالعه کنید و یا  در صورت تمایل برای راهنمای بیشتر در خصوص ثبت نام تیزهوشان با مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس بگیرید.

منابع کمک آموزشی آزمون تیزهوشان ششم  

  • کتاب مسابقات ریاضی ششم دبستان از انتشارات مبتکران
  • کتاب علوم ششم ابتدیی از انتشارات خیلی سبز
  • کتاب تیزهوشان فارسی ششم ابتدایی از انتشارات نشر الگو
  • کتاب مسابقات عربی، قرآن و پیام های آسمان از انتشارات مبتکران
  • کتاب تیزهوشان دروس عمومی ششم ابتدایی از انتشارات نشر الگو
  • کتاب هوش و استعداد تحلیلی ویژه تیزهوشان از انتشارات فرزانگان.
  • در صورت تمایل برای آگاهی بیشتر می توانید مقاله هایی در مورد منابع آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی ، منابع آزمون تیزهوشان نهم مطالعه کنید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ششم ابتدایی 97 – 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

[/box]

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شهر تم