چهارشنبه , ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه پیام نور / ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مدیریت دولتی

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مدیریت دولتی

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور مدیریت دولتی 98
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مدیریت دولتی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مدیریت دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از متداول ترین راه های ورود به مقطع کارشناسی ارشد ، ثبت نام در کنکوری می باشد که هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار می گردد. داوطلبانی که به هر علت موفق به شرکت در این آزمون و یا کسب نمره لازم جهت قبولی در رشته محل های مورد علاقه خود نمی شوند اصلا نگران نباشند ، زیرا دانشگاه پیام نور فرصتی را جهت نام نویسی مقطع کارشناسی ارشد ، تحت عنوان ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور برای داوطلبان قرار می دهد و متقاضیان می توانند در بازه زمانی مقرر نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نامی این آزمون هر ساله از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود و داوطلبانی که دارای شرایط لازم هستند ، جهت کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص این آزمون می بایست دفترچه آن را به طور کامل مطالعه کنند و هم چنین با تهیه منابع آزمون خود را برای شرکت در این آزمون آماده نمایند.

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور معمولا در اواخر مهر ماه و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش صورت می گیرد.

راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در رشته مدیریت دولتی 98

همان طور که گفته شد جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد طرح فراگیر دانشگاه پیام نور ، داوطلبان نیازی به شرکت در جلسه کنکور ندارند ، اما به این معنی نیست که داوطلبان بدون شرکت در آزمون می توانند وارد دانشگاه شوند! بلکه این افراد جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور می بایست در آزمونی که در دی ماه توسط این دانشگاه برگزار می گردد شرکت نمایند. در واقع این آزمون از منابع و کتب درسی ترم اول این مقطع طراحی می شود و داوطلبانی که موفق به کسب نمره حد نصاب در این آزمون شوند می توانند تحصیل خود را از ترم دوم آغاز نمایند. در ادامه این مطلب نکاتی را در خصوص زمان و نحوه ثبت نام در رشته مدیریت دولتی بیان خواهیم نمود.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور برای سال تحصیلی 98 – 99 ، از 29 مهر ماه آغاز شده و در تاریخ 8 آبان ماه به پایان می رسد. داوطلبانی که شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور را دارا می باشند ، پس از انتشار دفترچه ثبت نامی این آزمون ، می توانند در تاریخ مقرر ، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند. پس از پایان مهلت نام نویسی این احتمال وجود دارد که فرصت مجددی برای جاماندگان از ثبت نام در نظر گرفته شود ، برای آگاهی از این که آیا مهلت ثبت نام تمدید خواهد شد یا خیر و هم چنین سایر جزئیات مربوط به آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، می توانید عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره شوید و از زمان ثبت نام و به روزترین اخبار پیرامون این آزمون مطلع شوید.

نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

شما عزیزان جهت نام نویسی در این آزمون می توانید مطابق راهنمای زیر عمل کنید.

 • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید.
 • از سمت راست سایت گزینه ” پیام نور “ را انتخاب کنید.
 • در صفحه گشوده شده بر روی لینک فعال ” دفترچه راهنمای ثبت نام پذیرش دوره های فراگیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور “ کلیک نمایید.
 • پس از دریافت دفترچه نسبت به مطالعه کامل آن اقدام نمایید تا از شرایط و جزئیات ثبت نام این آزمون اطلاعات لازم را کسب کنید.
 • اولین مرحله نام نویسی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام ، واریز هزینه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور می باشد. جهت پرداخت این هزینه لازم است روی لینک فعال ” خرید کارت اعتباری “ کلیک نموده و هزینه ثبت نام را با یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید.
 • پس از پرداخت هزینه ثبت نام آزمون ، روی لینک ” ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور “ کلیک نمایید.
 • در فرم تقاضانامه ثبت نام ، اطلاعات شخصی و تحصیلی خود را وارد نمایید. هم چنین جهت تکمیل ثبت نام نیازمند اسکن عکس سه در چهار با فرمت jpg می باشید.
 • پس از تکمیل ثبت نام لازم است تا شماره پرونده و کد رهگیری را دریافت نمایید و تا پایان مراحل ثبت نام این دوره نزد خود نگه دارید.

گرایش های رشته مدیریت دولتی در ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت دولتی را دارند ، می توانند در یکی از 7 گرایش این رشته که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور عنوان شده است ثبت نام نمایند.

گرایش های ارائه شده این رشته عبارت اند از:

 • مدیریت دولتی گرایش بودجه و مالیه عمومی
 • مدیریت دولتی گرایش توسعه منابع انسانی
 • مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی
 • مدیریت دولتی گرایش طراحی سازمان های دولتی
 • مدیریت دولتی گرایش مدیریت پیشرفت و توسعه شهری و روستایی
 • مدیریت دولتی گرایش مدیریت تحول
 • مدیریت دولتی گرایش رفتار سازمانی

در ادامه مطلب دانشگاه های ارائه دهنده این گرایش ها و ظرفیت هر دانشگاه را عنوان کرده ایم و شما عزیزان می توانید با استفاده از راهنمای ثبت نام که پیش تر به آن اشاره کردیم ، در یکی از گرایش های مورد علاقه خود ثبت نام نمایید.

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

ثبت نام در هر آزمونی مستلزم دارا بودن شرایط خاصی می باشد. قطعا ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور نیز از این قاعده مستثنی نیست و یک سری شرایط عمومی و اختصاصی برای آن در نظر گرفته شده است. شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 به طور کامل در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ، بیان شده است. ما نیز در ادامه به این شرایط می پردازیم.

شرایط عمومی

 • اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان مطرح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن عناد با جمهوری اسلامی

مصادیق عناد با جمهوری اسلامی ایران موارد زیر می باشند :

– مبارزه مسلحانه با جمهوری اسلامی ایران

– داشتن وابستگی تشکیلاتی به گروهک های محارب ، پرداخت کمک های نقدی به این گروهک ها و هواداری تشکیلاتی یا عضویت در آن ها

– تبلیغ ماتریالیسم و ادیان ساختگی

 • عدم برخورداری از فساد اخلاقی (شامل اعتیاد به مواد مخدر و شهرت به فحشا و …)
 • برخورداری از سلامت و توانایی جسمانی متناسب با رشته انتخابی

علاوه بر شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در قسمت بالا ، ممکن است شرایط خاصی برای برخی از رشته ها در نظر گرفته شود که در این صورت این شرایط در زیر جدول مربوط به هر رشته مشخص خواهد شد.

مدارک ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

در صورتی که قصد نام نویسی در دوره دانش پذیری مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را دارید ، نیازمند در دست داشتن اطلاعات و مدارکی جهت ثبت نام اینترنتی خود می باشید که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

 • فایل عکس اسکن شده (داوطلب جهت تکمیل مراحل ثبت نام می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر ، در سامانه ثبت نامی سازمان سنجش بارگذاری نماید.)

– این عکس می بایست در ابعاد 220×300 پیکسل باشد.

– عکس بانوان باید با حجاب کامل بوده و صورت آن ها نیز به طور کامل مشخص باشد.

 • جهت تکمیل ثبت نام نیازی به اسکن سایر مدارک نمی باشد ، اما داوطلبان جهت تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام لازم است تا مدارکی مانند شناسنامه ، کارت ملی و مدارک تحصیلی خود را به همراه داشته باشند تا هنگام نام نویسی به مشکل برنخورند.

شهریه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 99

بر خلاف تصوری که برخی از داوطلبان دارند ، شهریه مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور برای داوطلبانی که از طریق آزمون سراسری و یا دوره دانش پذیری فراگیر پیام نور پذیرفته شده اند ، هیچ گونه تفاوتی ندارد و همه این دانشجویان با توجه به رشته خود ملزم به پرداخت شهریه مشخصی می باشند.

شهریه این دانشگاه همانند سایر دانشگاه ها ، به دو قسمت شهریه ثابت و متغیر تقسیم می شود. معمولا شهریه ثابت برای هر ورودی تا پایان دوران تحصیل ثابت خواهد ماند ، در صورتی که شهریه متغیر هر ساله دستخوش تغییراتی می شود و معمولا با افزایشی 10 الی 15 درصدی همراه است.

علاوه بر نکات بالا ، نکته مهمی که در تعیین شهریه هر ترم داوطلبان موثر خواهد بود ، تعداد و نوع واحدهای درسی است که در آن نیمسال تحصیلی اخذ می نمایند ؛ به این صورت که دروس نظری شهریه کمتری نسبت به دروس عملی دارند. هم چنین پایان نامه نیز شهریه بالاتری نسبت به این دروس دارد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که رشته های فنی مهندسی ، شهریه بالاتری نسبت به رشته های گروه علوم پایه و علوم انسانی خواهند داشت.

مقدار این شهریه برای سال تحصیلی 98 – 99 به صورت زیر می باشد.

میزان شهریه ثابت و متغیر برای کلیه رشته ها
شهریه ثابتشهریه متغیر دروس نظری به ازای هر واحد درسیشهریه متغیر دروس عملی کم هزینه به ازای هر واحد درسیشهریه متغیر دروس عملی پر هزینه و پایان نامه به ازای هر واحد درسی
11/408/837 ریال1/122/033 ریال3/323/507 ریال5/192/231 ریال

نکاتی در خصوص ثبت نام و تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مدیریت دولتی

 • داوطلبان در هنگام ثبت نام می توانند صرفا یک کد رشته امتحانی را در 20 محل انتخاب نمایند.
 • متقاضیانی که دانشجوی سال آخر مقطع کارشناسی می باشند ، می بایست حداکثر تا تاریخ 30 بهمن ماه 98 فارغ التحصیل شوند.
 • لازم است بدانید که معدل مقطع کارشناسی نیز در پذیرش شما موثر خواهد بود ، به این صورت که نمره آزمون به میزان 80 درصد و معدل دوره کارشناسی نیز به میزان 20 درصد در پذیرش نهایی داوطلب تاثیر گذار خواهد بود.
 • دانشجویان سال آخر می بایست میانگین نمرات واحدهای درسی گذرانده شده خود را حداکثر تا 30 بهمن در تقاضانامه ثبت نام درج نمایند.
 • فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز می بایست میانگین معدل کاردانی و کارشناسی خود را در فرم ثبت نام وارد نمایند.
 • داوطلب در صورت کسب موفقیت در آزمون پایان دوره دانش پذیری ، تبدیل وضعیت داده و می تواند تحصیل خود را در رشته مورد نظر ادامه دهد.
 • دانشجویی که در دوره دانش پذیری نمرات زیر 12 به دست آورده و قبول اعلام شده است ، لازم است دروس مورد نیاز را در طول تحصیل با رعایت پیش نیاز اخذ نموده و با کسب نمره حداقل 12 بگذرانند. (این دروس شامل مقررات معادلسازی نمی گردند.)
 • مطابق دفترچه راهنمای پذیرش ، هرگونه انتقال ، تغییر رشته و گرایش ، در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه ها ممنوع می باشد. البته دانشگاه پیام نور هرساله فرصتی را جهت ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور قرار می دهد و دانشجویان در صورتی که واجد شرایط باشند می توانند از این فرصت استفاده نمایند.

هم چنین اگر قصد ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد این رشته را دارید بهتر است از دانشگاه های ارائه دهنده این رشته و تعداد ظرفیت آن ها نیز مطلع باشید تا در هنگام ثبت نام با آگاهی بیشتری نام نویسی خود را انجام دهید. به همین جهت تصمیم گرفتیم تا در انتها به این موضوع بپردازیم.

در سال 98 ، پذیرش مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در گرایش های مختلف رشته مدیریت دولتی ، در واحدهای دانشگاهی زیر انجام می پذیرد و مشخصات دانشگاه های پذیرنده این رشته مطابق جدول زیر می باشد:

عنوان رشته / گرایش امتحانیاستانواحد دانشگاهی ارائه دهندهشیوه پذیرشظرفیت
مدیریت دولتی / بودجه و مالیه عمومیآذربایجان غربیمرکز خویآموزشی – پژوهشی15
اصفهانمرکز شاهین شهرآموزشی – پژوهشی15
البرزمرکز ماهدشتآموزشی – پژوهشی15
تهرانمرکز تهران غربآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز سمنانآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز گرمسارآموزشی – پژوهشی15
فارسمرکز شیرازآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز سیرجانآموزشی – پژوهشی15
گیلانمرکز رشتآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز اراکآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز خمینآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز دلیجانآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز ساوهآموزشی – پژوهشی15
همدانمرکز ملایرآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز تفتآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز مهریزآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز یزدآموزشی – پژوهشی15
مدیریت دولتی / توسعه منابع انسانیآذربایجان شرقیمرکز مراغهآموزشی – پژوهشی15
آذربایجان غربیمرکز خویآموزشی – پژوهشی15
اصفهانمرکز شاهین شهرآموزشی – پژوهشی15
اصفهانمرکز نطنزآموزشی – پژوهشی15
البرزمرکز ماهدشتآموزشی – پژوهشی15
تهرانمرکز تهران غربآموزشی – پژوهشی15
تهرانمرکز ورامینآموزشی – پژوهشی15
خراسان جنوبیمرکز بیرجندآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز سمنانآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز گرمسارآموزشی – پژوهشی15
فارسمرکز شیرازآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز سیرجانآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز کرمانآموزشی – پژوهشی15
گیلانمرکز رشتآموزشی – پژوهشی15
مازندرانمرکز آملآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز اراکآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز خمینآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز دلیجانآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز ساوهآموزشی – پژوهشی15
هرمزگانمرکز بین الملل کیشآموزشی – پژوهشی15
همدانمرکز ملایرآموزشی – پژوهشی15
همدانمرکز همدانآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز تفتآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز مهریزآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز یزدآموزشی – پژوهشی15
مدیریت دولتی / خط مشی گذاری عمومیآذربایجان غربیمرکز خویآموزشی – پژوهشی15
اصفهانمرکز شاهین شهرآموزشی – پژوهشی15
البرزمرکز ماهدشتآموزشی – پژوهشی15
تهرانمرکز تهران غربآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز سمنانآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز گرمسارآموزشی – پژوهشی15
فارسمرکز شیرازآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز سیرجانآموزشی – پژوهشی15
گیلانمرکز رشتآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز اراکآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز خمینآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز دلیجانآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز ساوهآموزشی – پژوهشی15
همدانمرکز ملایرآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز تفتآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز مهریزآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز یزدآموزشی – پژوهشی15
مدیریت دولتی / طراحی سازمان های دولتیآذربایجان غربیمرکز خویآموزشی – پژوهشی15
اصفهانمرکز شاهین شهرآموزشی – پژوهشی15
البرزمرکز ماهدشتآموزشی – پژوهشی15
تهرانمرکز تهران غربآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز سمنانآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز گرمسارآموزشی – پژوهشی15
فارسمرکز شیرازآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز سیرجانآموزشی – پژوهشی15
گیلانمرکز رشتآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز اراکآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز خمینآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز دلیجانآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز ساوهآموزشی – پژوهشی15
همدانمرکز ملایرآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز تفتآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز مهریزآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز یزدآموزشی – پژوهشی15
مدیریت دولتی / مدیریت پیشرفت و توسعه شهری و روستاییآذربایجان غربیمرکز خویآموزشی – پژوهشی15
اصفهانمرکز شاهین شهرآموزشی – پژوهشی15
البرزمرکز ماهدشتآموزشی – پژوهشی15
تهرانمرکز تهران غربآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز سمنانآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز گرمسارآموزشی – پژوهشی15
فارسمرکز شیرازآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز سیرجانآموزشی – پژوهشی15
گیلانمرکز رشتآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز اراکآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز خمینآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز دلیجانآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز ساوهآموزشی – پژوهشی15
همدانمرکز ملایرآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز تفتآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز مهریزآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز یزدآموزشی – پژوهشی15
مدیریت دولتی / مدیریت تحولآذربایجان غربیمرکز خویآموزشی – پژوهشی15
اصفهانمرکز شاهین شهرآموزشی – پژوهشی15
البرزمرکز ماهدشتآموزشی – پژوهشی15
تهرانمرکز تهران غربآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز سمنانآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز گرمسارآموزشی – پژوهشی15
فارسمرکز شیرازآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز سیرجانآموزشی – پژوهشی15
گیلانمرکز رشتآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز اراکآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز خمینآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز دلیجانآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز ساوهآموزشی – پژوهشی15
همدانمرکز ملایرآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز تفتآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز مهریزآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز یزدآموزشی – پژوهشی15
مدیریت دولتی/ مدیریت رفتار سازمانیآذربایجان غربیمرکز خویآموزشی – پژوهشی15
اصفهانمرکز شاهین شهرآموزشی – پژوهشی15
البرزمرکز ماهدشتآموزشی – پژوهشی15
تهرانمرکز تهران غربآموزشی – پژوهشی15
خراسان جنوبیمرکز بیرجندآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز سمنانآموزشی – پژوهشی15
سمنانمرکز گرمسارآموزشی – پژوهشی15
فارسمرکز شیرازآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز سیرجانآموزشی – پژوهشی15
کرمانمرکز کرمانآموزشی – پژوهشی15
گیلانمرکز رشتآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز اراکآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز خمینآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز دلیجانآموزشی – پژوهشی15
مرکزیمرکز ساوهآموزشی – پژوهشی15
همدانمرکز ملایرآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز تفتآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز مهریزآموزشی – پژوهشی15
یزدمرکز یزدآموزشی – پژوهشی15

در صورتی که شما نیز قصد نام نویسی در رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را دارید ، می بایست ابتدا در زمان انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید. پس از نام نویسی و شرکت در آزمون می توانید نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را حدودا در اوایل بهمن ماه مشاهده کنید. شما عزیزان در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید روی لینک مطالب مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور رشته مدیریت دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره