تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97
زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

یکی از آزمون های پرطرفداری که هر ساله تعداد زیادی از داوطلبان را جذب خود می کند کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. داوطلبانی مجاز به ثبت نام در این آزمون هستند که مدرک مقطع کارشناسی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی خود را دریافت نموده باشند. افرادی که علاقمند به تحصیل در رشته های پزشکی می باشند باید از تاریخ 30 بهمن تا 13 اسفند 96 نسبت به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام می نمودند، همچنین با توجه به تقاضای زیاد داوطلبان مهلت مجددی برای داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا اطلاعات ثبت شده ی آن ها نیاز به ویرایش داشته است قرار داده شد که از تاریخ 26 تا 28 فروردین ماه 97 نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در 14 و 15 تیر ماه بوده است که شاهد رقابت تعداد زیادی از داوطلبان در این ماراتن بسیار مهم بوده ایم. از نکاتی که در آزمون امسال مورد توجه قرار گرفته است معدل دوره کارشناسی می باشد که تاثیر 20 درصدی بر نمره داوطلب خواهد داشت. ممکن است سوالاتی در زمینه زمان اعلام نتایج و انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 برای شما مطرح گردد بنابراین لازم دانستیم مطلبی تحت عنوان زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 برای شما داوطلبان گرامی ارائه دهیم توصیه می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

30 درصد از ظرفیت هر رشته محل به شرط کسب حد نصاب با توجه به سهمیه های مشخص شده به ایثارگران و رزمندگان تعلق می گیرد.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در 14 و 15 تیر ماه برگزار شده است. نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 در22 مرداد ماه بر روی سایت سنجش پزشکی قرار گرفته است که داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش پزشکی و وارد نمودن کد پیشگیری و شماره سریال پرونده می توانند نسبت به دریافت کارنامه اولیه خود اقدام نمایند. در صورت تمایل می توانید با مشاوره تحصیلی ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

نحوه مشاهده نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 

برای مشاهده  نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 لازم است در زمان مشخص شده ( 22 مرداد ماه ) در ابتدا وارد سایت www.sanjeshp.ir شده و گزینه کارشناسی ارشد را انتخاب کنید.

  • سپس در زیر منوی باز شده گزینه ” ارشد ” را انتخاب و بر روی آن کلیک کنید.
  • سپس بر روی لینک ” کارنامه علمی ” کلیک نمایید.
  • سپس همچون تصویر زیر ابتدا گزینه ” کارنامه علمی ” را انتخاب کنید و سپس کد رهگیری را در فیلد مربوطه وارد نمایید.
  • پس از وارد کردن کد رهگیری کارنامه شما همچون تصویر زیر قابل مشاهده می گردد.
  • چنانچه برای دریافت نتایج آزمون خود دچار مشکل شدید می توانید با  مشاوره تحصیلی تلفنی ما در مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان و نحوه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

داوطلبان بعد از دریافت نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وارد حساس ترین مرحله که همان انتخاب رشته می باشد می شوند. زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 از تاریخ 97/5/14 آغاز و تا 97/5/17 ادامه خواهد داشت. برای یک انتخاب رشته مناسب لازم است ابتدا دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد را مطالعه نموده تا از تمام جزئیات کد رشته محل ها آگاهی کامل پیدا کنید سپس بایستی یک قلم کاغذ برداشته و به سه قسمت خوش بینانه، واقع بینانه و بدبینانه تقسیم کنید. در گام بعد لازم است کد رشته محل هایی را انتخاب کنید که احتمال پذیرش شما در آن بر اساس رتبه و تراز کسب شدیتان کم می باشد ولی شما علاقمند به تحصیل در آن می باشید ( کد رشته های خوش بینانه ). انتخاب های دوم خود را کد رشته هایی قرار دهید که بر اساس رتبه شما احتمال دارد که در آن ها پذیرفته شوید ( واقع بینانه ). در آخر کد رشته هایی را انتخاب کنید که احتمال پذیرش شما در آن بسیار زیاد باشد ولی شما علاقمند به تحصیل در کد رشته های خوش بینانه و واقع بینانه هستید. به دلیل حساسیت این مرحله بعد از انتخاب کد رشته های خود از دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 آن را به مشاوران با تجربه و یا افرادی که تخصص این کار را دارند نشان داده و نظر آن ها را جویا شوید و اگر تغییراتی لازم است انجام داده و بعد در سایت سازمان سنجش پزشکی به ثبت برسانید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

بعد از دریافت نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و انجام انتخاب رشته داوطلبان بی صبرانه منتظر دریافت اعلام نتایج نهایی می باشند که مشخص شود داوطلب در کدام دانشگاه و کدام رشته پذیرفته شده است. زمان دریافت اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 به احتمال زیاد در 10 شهریور 97 خواهد بود چنانچه در دانشگاهی مجاز به تحصیل شده باشید باید به سایت دانشگاه مذکور مراجعه نموده و در موعد مقرر با ارائه مدارک مورد نیاز نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید. شما داوطلبان می توانید برای اطلاعات بیشتر در تمام زمینه های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت عضو  کانال تلگرام کارشناسی ارشد ، ایران مشاوره شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک نظر

  1. سلام .چرا زمان انتخاب رشته ارشد بعداشت یهو شد ساعت ۴ بعدازظهر؟؟؟ به نظرتون تمدید میشه تا انتخاب رشته کنم؟؟؟؟

دریافت مشاوره