تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / اعلام نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

اعلام نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده 98
اعلام نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده در طی دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه علمی برگزار می گردد و در نهایت داوطلبانی که در هر دو مرحله آزمون حدنصاب نمره قبولی را کسب کنند ، می توانند مجوز تاسیس مرکز مشاوره خانواده را دریافت نمایند. این مجوز تنها به نام پذیرفته شدگان نهایی آزمون صادر می گردد و امکان انتقال آن به دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی فراهم نمی باشد. تمامی مراحل ثبت نام آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده و اعلام نتایج آن به صورت اینترنتی انجام می شود.

نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده 98

داوطلبان واجد شرایط آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده که در آزمون کتبی شرکت کرده اند بی صبرانه منتظر اعلام نتایج اولیه آن می باشند. نتایج آزمون مذکور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود و شرکت کنندگان می توانند از تاریخ سوم آذر ماه با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت مذکور ، نسبت به مشاهده کارنامه خود اقدام کنند.

نحوه مشاهده نتایج آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده 98

نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می گردد. شما می توانید به منظور مشاهده نتاج آزمون به ترتیب زیر عمل کنید.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی سمت راست گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.

مرحله اول مشاهده نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

  • در این صفحه بر روی لینک فعال “سیستم کارنامه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده” کلیک کنید.

مرحله دوم مشاهده نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

  • در این مرحله می توانید به دو روش کارنامه خود را دریافت کنید. مطابق تصویر زیر روش اول شامل شماره پرونده و شماره شناسنامه و روش دوم شامل شماره داوطلبی در کنار دیگر مشخصات شناسنامه ای می باشد. با وارد کردن هر یک از اطلاعات مذکور و عبارت امنیتی در کادرهای مربوطه ، نتایج آزمون قابل مشاهده است.

مرحله سوم مشاهده نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده

همان طور که اشاره شد آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده در طی دو مرحله برگزار می گردد و نتایج اولیه ، تنها مربوط به آزمون کتبی می باشد. پذیرفته شدگان این مرحله به تعداد دو برابر ظرفیت به مصاحبه آزمون پروانه مشاوره خانواده 98 دعوت می شوند و نتایج نهایی شامل داوطلبانی است که این مرحله را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند. مصاحبه شفاهی آزمون مذکور تنها شامل سوالات تخصصی نمی باشد بلکه شرایط روانی داوطلبان نیز توسط کمیته مصاحبه بررسی می گردد.

توجه داشته باشید پذیرش در آزمون کتبی و دعوت به مصاحبه به منزله قبولی و اخذ پروانه مشاوره خانواده نمی باشد و چنانچه پذیرفته شدگان نتوانند نمره قبولی را در مصاحبه علمی کسب نمایند و یا سلامت روانی آنان برای متخصصان امور روانشناسی و روانپزشکی محرز نگردد ، داوطلب مردود تلقی شده و نتیجه اعلام شده نیز قابل اعتراض نمی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج اولیه آزمون اخذ پروانه مشاوره خانواده با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی