تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مدارس / بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400

بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400

بارم بندی امتحانات پایه دهم علوم تجربی 99 - 1400
بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400

آگاهی از بارم بندی و نمره هر درس در ایام امتحانات به دانش آموز کمک می کند تا بتواند در فرآیند برنامه ریزی درسی، چینش اهداف تحصیلی و اولویت بندی ها موفق تر عمل کند و نتیجه بهتری از مطالعات خود بگیرد. به این ترتیب که اطلاع از بارم هر مبحث و میزان تاثیر آن در نمره نهایی، یک نظم فکری مشخص را جهت جلوگیری از اتلاف وقت در ذهن و عملکرد دانش آموز ایجاد می کند. علاوه بر این، آگاهی از نحوه بارم بندی امتحانات هر پایه می تواند به معلمان نیز در زمینه طراحی هدفمند و اصولی سوالات امتحانی کمک کند.

با توجه به شرایط بیماری کرونا در کشور، بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400 بر اساس تقسیم بندی وضعیت کرونایی شهرها در سه حالت عادی، زرد و قرمز تنظیم شده است.

بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400

پایه دهم یکی از مهم ترین پایه های تحصیلی دوره متوسطه دوم است که اهمیت دروس آن بر هیچ کس پوشیده نیست. درس هایی که در این پایه ارائه می شوند، تاثیر به سزایی در زمینه سازی یادگیری موفق درس های پایه یازدهم و دوازدهم دارند. یکی از توصیه های مهم مشاوران تحصیلی به خصوص در مقطع متوسطه دوم، مطالعه دروس بر اساس ضریب یا بارم بندی مباحث آن ها در امتحانات می باشد، زیرا اهمیت مباحث مربوط به هر درس و تاثیر آن در نمره نهایی دانش آموز یکسان نیست.

با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا در کشور، بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی سال تحصیلی 99 – 1400 بر اساس تقسیم بندی وضعیت کرونایی شهرها در سه وضعیت عادی، زرد و قرمز تنظیم و ارائه شد. فایل بارم بنید مربوطه از طریق سایت aee.medu.ir قابل مشاهده می باشد که ما دروس مختص به پایه دهم تجربی را از آن استخراج کرده و لینک دریافت آن را در جدول زیر قرار داده ایم.

بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400
دانلود دفترچه بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400 شهرهای عادی

(جهت دریافت فایل بر روی لینک کلیک کنید)

دانلود دفترچه بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400 شهرهای زرد

(جهت دریافت فایل بر روی لینک کلیک کنید)

دانلود دفترچه بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 – 1400 شهرهای قرمز

(جهت دریافت فایل بر روی لینک کلیک کنید)

 

 

سوالات متداول 

1- توجه به بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 - 1400 چه مزیتی دارد؟

آگاهی از بارم بندی و نمره هر درس در ایام امتحانات به دانش آموز کمک می کند تا بتواند در فرآیند برنامه ریزی درسی، چینش اهداف تحصیلی و اولویت بندی ها موفق تر عمل کند و نتیجه بهتری از مطالعات خود بگیرد.

2- بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 - 1400 بر چه اساسی تنظیم شده است؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 - 1400 بر اساس تقسیم بندی شرایط کرونایی شهرها در سه وضعیت عادی، زرد و قرمز تنظیم شده است.

3- فایل بارم بندی امتحانات پایه دهم تجربی 99 - 1400 را از چه سایتی می توان دریافت کرد؟

این فایل از طریق سایت aee.medu.ir و همچنین لینک موجود در این مقاله قابل مشاهده و دانلود می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج مدارس