تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99
زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هرساله دیوان محاسبات کشور از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی و گزینش ، نیروی مورد نیاز خود را به صورت پیمانی استخدام می کند. ثبت نام این آزمون اینترنتی بوده و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش انجام می پذیرد. لازم است داوطلبان پیش از واریز هزینه ثبت نام و تکمیل فرم تقاضانامه ، اطلاعیه ثبت نام آزمون مذکور را جهت آگاهی از شرایط آن ، از سایت سازمان سنجش دریافت و با دقت مطالعه کنند. چنانچه متقاضیان به هر دلیلی موفق به نام نویسی خود در مهلت تعیین شده نشوند ، امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

همانطور که گفته شد ، تمامی مراحل ثبت نام آزمون دیوان محاسبات کشور اینترنتی صورت می گیرند و داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. هنوز تاریخ دقیق برگزاری این آزمون در سال 99 از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است و به محض اعلام آن ، اخبار مربوطه از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد. ثبت نام آزمون دیوان محاسبات کشور در سال 98 از هفتم مهر آغاز و تا اواسط مهر ماه ادامه داشت و در نهایت در اول آذر ماه ، آزمون کتبی آن برگزار شد. انتظار می رود در سال 99 هم در بازه زمانی مشابه ، شاهد ثبت نام و برگزاری آزمون مذکور باشیم.

به منظور ثبت نام ابتدا وارد سایت مربوطه می شوید و پس از واریز هزینه آزمون و خرید کارت اعتباری ، سامانه شماره سریال کارت اعتباری در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید وارد سیستم ثبت نام شوید. پس از ورود به صفحه نام نویسی می بایست عکس پرسنلی خود را مطابق با مشخصات مندرج در آگهی اسکن و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایید. در نهایت با تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی موجود در سایت ، یک کد پیگیری دریافت می کنید که لازم است آن را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید.

نکات ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 99

  • رشته تحصیلی مقطع لیسانس و فوق لیسانس افراد می بایست یکی بوده و یا یکی از رشته های ذکر شده شغل های مندرج در آگهی باشد.
  • ثبت نام این آزمون تنها به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر می باشد.
  • افراد شرکت کننده در زمان برگزاری آزمون نباید دانشجو باشند.
  • معدل لیسانس و فوق لیسانس داوطلبان می بایست بالاتر از 14 باشد.
  • محدودیت سنی برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی حداکثر 28 سال تمام و برای داوطلبان دارای مدرک کارشناسی ارشد حداکثر 33 سال تمام می باشد.
  • با توجه به مدت زمان خدمت سربازی و یا سابقه کاری مرتبط در دیوان محاسبات کشور ، به میزان حداکثر سن اضافه می شود.
  • مدارک تحصیلی بالاتر ، پایین تر ، رشته های غیر مرتبط و معادل بررسی نخواهند شد.
  • داوطلبان شرکت در این آزمون نباید هیچ گونه تعهدی مبنی بر کار در سازمان ها ، موسسات دولتی و یا نهاد های انقلابی داشته باشند.

هر ساله افراد زیادی از طریق همین آزمون های استخدامی در سازمان های مختلف استخدام می شوند. آزمون دیوان محاسبات کشور تنها یکی از این آزمون های استخدامی می باشد که از این طریق به جذب نیروی انسانی کارآمد مورد نیاز خود می پردازد. اگر تمایل دارید در دیگر آزمون های استخدامی شرکت کنید ، پیشنهاد می کنیم به لینک های ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، زمان ثبت نام آزمون بخش خصوصی 99 ، زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و… مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی