تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400
زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

هرساله دیوان محاسبات کشور از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش، نیروی مورد نیاز خود را به صورت پیمانی استخدام می کند. ثبت نام این آزمون اینترنتی بوده و از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش انجام می پذیرد. لازم است داوطلبان پیش از واریز هزینه ثبت نام و تکمیل فرم تقاضانامه، اطلاعیه ثبت نام آزمون مذکور را جهت آگاهی از شرایط آن، از سایت سازمان سنجش دریافت و با دقت مطالعه کنند. چنانچه متقاضیان به هر دلیلی موفق به نام نویسی خود در مهلت تعیین شده نشوند، امکان شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

همانطور که گفته شد، تمامی مراحل ثبت نام آزمون دیوان محاسبات کشور اینترنتی صورت می گیرند و داوطلبان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. بنابراین متقاضیانی که به شرکت در این آزمون استخدامی برای سال 1400 تمایل دارند، می بایست از روز دوشنبه مورخ 1 بهمن لغایت شنبه 16 بهمن ماه، فرم الکترونیکی نام نویسی موجود در سایت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور را تکمیل نمایند.

لازم است بدانید، در حال حاضر هیچ گونه اخباری در خصوص تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور در دسترس نمی باشد اما شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، از جدیدترین اخبار در این خصوص مطلع گردید.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400

همان طور که بیان شد، ثبت نام به منظور شرکت در آزمون استخدامی دیوان محسبات کشور به صورت اینترنتی، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می گیرد اما شاید برای بسیاری از متقاضیان، نحوه انجام روند مربوطه اندکی مبهم باشد. به همین منظور مراحل اجرای این فرآیند به ترتیب در قسمت زیر بیان شده است.

  • به منظور ثبت نام ابتدا وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شوید و بر روی گزینه “سایر آزمون های استخدامی” کلیک کنید.
  • لینک “سیستم ثبت ‌نام آزمون استخدام پیمانی دیوان محاسبات کشور سال 1400” را انتخاب نمایید.
  • پس از واریز هزینه آزمون و خرید کارت اعتباری، سامانه شماره سریال کارت اعتباری در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن می توانید وارد سیستم ثبت نام شوید.
  • پس از ورود به صفحه نام نویسی می بایست عکس پرسنلی خود را مطابق با مشخصات مندرج در آگهی اسکن و در قسمت مربوطه بارگذاری نمایید. در نهایت با تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی موجود در سایت، یک کد پیگیری دریافت می کنید که لازم است آن را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید.

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400 در چه تاریخی قابل انجام است؟

داوطلبان می توانند فرآیند نام نویسی خود را از تاریخ 11 الی 16 بهمن ماه 1400 به انجام برسانند.

2- ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 1400 به چه صورت امکان پذیر است؟

روند مربوطه بامراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل انجام است.

3- آیا زمان ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور مورد تمدید قرار می گیرد؟

در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی