تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / مدارس / دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی 98
دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

المپیادهای علمی دانش آموزی هرساله توسط باشگاه دانش پژوهان جوان که تحت نظر وزارت آموزش و پرورش می باشد برگزار می شود. تنها دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم مجاز هستند تا در المپیادهای علمی دانش آموزی شرکت کنند. متقاضیان این آزمون پیش از انجام ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی لازم است تا از قوانین ، شرایط و سایر نکات لازم برای شرکت در این آزمون آگاهی کسب کنند. به همین جهت مرکز سنجش آموزش و پرورش با همکاری دیگر حوزه های مرتبط ، هم زمان با شروع ثبت نام دفترچه ای را منتشر می کنند و در آن به بیان شرایط ، نحوه برگزاری و سایر اطلاعاتی که متقاضیان المپیادهای علمی دانش آموزی لازم است بدانند می پردازد.

در ادامه مطلب دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی را برای دانلود داوطلبان عزیز قرار داده ایم. متقاضیان پس از مطالعه کامل آن می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام در المپیادهای علمی همه رشته ها و برای هر دو پایه دهم و یازدهم ، در یک دفترچه قرار داده شده است.

دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی 98

دانش آموزان علاقمند به شرکت در این رقابت علمی پیش از نام نویسی و پرداخت وجه ثبت نام ، باید از شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی اطلاعات کامل داشته باشند و در صورتی که واجد شرایط بودند ، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. اطلاعات مورد نیاز جهت شرکت در هر یک از رشته ها ، از طریق دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. این دفترچه با عنوان ” دستورالعمل آزمون المپیادهای علمی سال تحصیلی 98 – 99 “ معمولا اواخر آذر ماه توسط مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان ، مرکز سنجش آموزش و پرورش و سایر حوزه های مرتبط ستادی تهیه می شود و از طریق سامانه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی سال تحصیلی 98 – 99 به آدرس oly.medu.ir قابل دریافت خواهد بود. جهت راحتی شما عزیزان ، دفترچه ثبت نام آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی را در ادامه قرار می دهیم ، برای دریافت آن کافیست روی لینک زیر کلیک کنید.

دفترچه ثبت نام آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی سال 98 – 99

(به محض انتشار دفترچه ، لینک فوق فعال خواهد شد. )

دفترچه ثبت نام آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی سال 97 – 98

به جهت اینکه زمان ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی سال 98 – 99 هنوز آغاز نشده ، دفترچه ای نیز برای آن منتشر نشده است ، به همین دلیل تا زمان انتشار دفترچه جدید ، داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از دفترچه سال 97 استفاده کنند. (همان طور که گفته شد بلافاصله پس از انتشار دفترچه لینک دریافت آن در همین سایت فعال خواهد شد.)

اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

در دستورالعمل ثبت نام این المپیادها اطلاعاتی بیان شده که دانستن آن ها برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون ضروری است. از جمله مطالب بیان شده در دفترچه می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مراحل برگزاری آزمون که شامل جدولی حاوی اطلاعات زیر می باشد :

  • تاریخ شروع ثبت نام ، زمان برگزاری آزمون و یا آغاز دوره آموزشی ، تاریخ اعلام نتایج و نیز تاریخ اعلام نتایج اعتراضات
  • نوع سوالات و نحوه برگزاری آزمون در هر مرحله
  • تعداد برگزیدگان نهایی در هر رشته
  • جوایز و امتیازات در نظر گرفته شده برای برگزیدگان این مسابقات علمی
  • بیان شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان شرکت در هر یک از رشته های المپیادهای علمی دانش آموزی
  • زمان و نحوه ثبت نام
  • مدارک مورد نیاز جهت انجام نام نویسی
  • زمان برگزاری آزمون به طور مجزا برای رشته های مختلف ، شامل تاریخ و ساعت برگزاری آزمون
  • منابع آزمون هر یک از المپیادها به تفکیک رشته
  • زمان و نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون

موارد بالا از مهم ترین مسائلی هستند که دفترچه ثبت نام به توضیح آن ها پرداخته است ، جهت آگاهی از آن ها می توانید نسبت به دریافت دفترچه از طریق همین سایت اقدام نمایید ، هم چنین درصورت تمایل می توانید جهت کسب آگاهی بیشتر از ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی و همچنین شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی روی لینک آن ها کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره