چهارشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / امریه سربازی / راهنمای دریافت امریه وزارت نیرو 98

راهنمای دریافت امریه وزارت نیرو 98

نحوه دریافت امریه وزارت نیرو 98
راهنمای دریافت امریه وزارت نیرو 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راهنمای دریافت امریه وزارت نیرو 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

مشمولان خدمت سربازی در نیروهای مسلح ( ارتش، سپاه یا نیروی انتظامی ) خدمت می کنند. طبق قوانین و شرایط خاصی برخی سازمان ها و ارگان های دولتی نیز می توانند از مشمولان خدمت سربازی استفاده کنند. اکثر مشمولان نیز که بنا بر دلایلی نمی توانند و یا نمی خواهند به خدمت سربازی بروند تمایل به دریافت امریه سازمان ها و ارگان های دولتی دارند ولی همانطور که گفته شد دریافت امریه سربازی دارای شرایط خاصی مبی باشد که به دلیل تقاضای زیاد مشمولان و تماس های مکرری که با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره برقرار می کنند تصمیم گرفتیم این مقاله را به موضوع راهنمای دریافت امریه وزارت نیرو 97 اختصاص دهیم. بنابراین چنانچه شما نیز متقاضی دریافت امریه وزارت نیرو هستید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

امریه سربازی به مشمولانی تعلق می گیرد که دارای غیبت اعزام به خدمت نباشد.

شرایط عمومی دریافت امریه سربازی 97

مشمولان متقاضی دریافت امریه سربازی، می بایست دارای یکسری شرایط باشند چرا که امریه سربازی به همه ی مشمولان وظیفه تعلق نمی گیرد. افراد متقاضی می بایست دارای یکسری از شرایط زیر باشند.

شرایط عمومی دریافت امریه سربازی

1- متقاضی گرفتن امریه باید متاهل باشد. 2- معاف از رزم باشد. 3- تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی باشد. 4- از بستگان درجه یک خانواده شهدا، جانبازان و یا آزادگان

شرایط اختصاصی گرفتن امریه وزارت نیرو 97

مشمولانی که تمایل دارند با دریافت امریه وزارت نیرو، مدت زمان خدمت سربازی خود را در این وزارتخانه بگذرانند می بایست دارای شرایط مندرج در جدول ذیل باشند.

شرایط اختصاصی گرفتن امریه وزارت نیرو 97
1 – داشتن معدل 15 و بالاتر 2- چنانچه داوطلب ساکن استانی که پذیرش نیرو دارد، باشد از امتیاز بیشتری نسبت به بقیه برخوردار خواهد بود. 3- حداقل 2 تا 3 ماه قبل از تاریخ اعزام برای دریافت امریه اقدام نمایید. 4- در برخی از سازمان ها داوطلبان دارای بیش از 3 ماه کسری خدمت را به عنوان امریه نمی پذیرند ولی برخی کسری بیش از 3 ماه را نیز می پذیرند.

” جهت اطلاع از شرایط دریافت امریه آموزش و پرورش 97 بر روی لینک راهنمای دریافت امریه آموزش و پرورش 97 کلیک کنید. “

 

مدارک مورد نیاز جهت دریافت امریه وزارت نیرو 97

یکی از سوالاتی که بیشتر متقاضیان در تماس با مشاوران مرکز ایران مشاوره مطرح می کنند در رابطه با مدارک مورد نیاز جهت دریافت امریه وزارت نیرو می باشد به همین دلیل در این قسمت مدارک مورد نیاز جهت دریافت امریه وزارت نیرو 97 را ذکر کرده ایم:

 • کپی برابر اصل برگه اعزام به خدمت
 • در صورت نخبه بودن متقاضی، مدارک لازم جهت اثبات نخبه بودن
 • کپی برابر اصل مدرک تحصیلی به همراه گواهی معدل
 • فرم تکمیل شده پیوست
 • اعلام نیاز شرکت
 • تاییدیه شرکت مادر تخصصی

رشته های لازم جهت پذیرش در امریه وزارت نیرو

این وزارتخانه متقاضیان دارای مدرک کارشناسی و بالاتر را جهت گذراندن خدمت سربازی در این وزارتخانه می پذیرند. رشته های مورد نیاز این وزارتخانه به شرح ذیل می باشد:

تاسیسات آبیاری و زهکشی – مهندسی برق – مهندسی مکانیک – مهندسی معدن – مهندسی صنایع – شیمی – آب شناسی – هیدرولیک – آب و فاضلاب – مهندسی عمران – مدیریت – اقتصاد

نکات مهم در رابطه با امریه وزارت نیرو

 • تعیین محل خدمت با سازمان مربوطه است. البته در صورتی که از محل مورد نظر نامه ای جهت نیاز آن سازمان ارائه دهید ممکن است با نظر شما موافقت شود ولی گرفتن انتقالی پس از تعیین محل خدمت بسیار سخت خواهد بود.
 • ساعت کاری در محل امریه همانند ساعت کاری سایر کارمندان آن اداره خواهد بود.
 • اعتبار دانشگاه و محل تحصیل تاثیری در پذیرش متقاضیان دریافت امریه ندارد.
 • مدت زمان امریه جزو سوابق استخدامی شما محسوب خواهد شد.
 • سازمان امریه پذیر هیچگونه تعهدی در قبال استخدام شما پس از پایان زمان امریه نخواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره راهنمای دریافت امریه وزارت نیرو 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

 1. Avatar

  سلام من بین چند راهی گیر کردم خواهش میکنم کمکم کنید.من رشتم مهندسیه مکانیکه و امسال کنکور دارم ولی نمیخوام کنکور بدم.به نظر شما کدوم راه بهتره اینکه امریه متناسب با رشتمو بگیرم و بعدش چند سالی کار کنم و بعد از مستقل شدم ادامه تحصیل بدم (یا تو رشته خودم یا مثلا مدیریت بخونم دانشگهاشم برام فرقی نمیکنه و اینکه درخودم هم میبینم که بعد از فاصله افتادن از تحصیل میتونم ادامه تحصیل بدم)یا اینکه ارشد بخونم و همزمان تو یه شرکت به عنوان کارآموز با حقوق کم کار کنم؟

دریافت مشاوره