تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

راهنمای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401
نحوه دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

دانش آموزان جهت تکمیل فرم هدایت تحصیلی پایه نهم، شرکت در آزمون مشاوره ای همگام و همچنین ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 ملزم به داشتن رمز ورود همگام می باشند. همچنین داوطلبان برای ورود به صفحه شخصی خود در سامانه همگام و سایت ثبت آزمون مدارس نمونه دولتی می بایست در مرحله اول، رمز ورود همگام خود را وارد کنند. بنابراین داشتن این رمز یکی از شروط اساسی برای دانش آموزان علاقه مند به شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی می باشد.

توجه داشته باشید که در چند سال اخیر ثبت نام مجازی و از طریق سامانه همگام دانش آموزان در آزمون مدارس نمونه دولتی تنها در مقطع نهم به دهم انجام می پذیرد و پذیرش و ثبت نام نمونه دولتی ششم به صورت حضوری و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان انجام می پذیرد.

رمز ورود همگام آزمون مدارس نمونه دولتی سال تحصیلی 1400 – 1401 تنها به صورت حضوری و از طریق مراجعه به مدارس و یا اداره آموزش و پرورش ناحیه هر استان قابل دریافت می باشد.

نحوه دریافت رمز عبور همگام ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

همان طور که گفته شد، تمامی داوطلبان ورود به مقطع دهم مدارس نمونه دولتی جهت ثبت نام در آزمون ورودی و همچنین تکمیل فرم هدایت تحصیلی، نیازمند ارائه رمز ورود همگام جهت دسترسی به صفحه شخصی خود در هر یک از سامانه های مربوطه می باشند. از همین رو، دانش آموزان می بایست برای دریافت این رمز به صورت حضوری به مدیر مدرسه و یا معاون فناوری و آموزش اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه کنند. لازم به ذکر است که در حال حاضر برای دسترسی به رمز ورود همگام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401 هیچ گونه شیوه غیر حضوری و یا الکترونیکی وجود ندارد.

همچنین در صورتی که دانش آموزان به هر دلیلی رمز ورود همگام خود را فراموش کرده باشند، می بایست صرفا به صورت حضوری جهت دریافت رمز جدید به مدرسه و یا اداره آموزش و پرورش ناحیه استان محل زندگی خود مراجعه نمایند.

راهنمای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

دانش آموزان واجد شرایط ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1400 می توانند پس از دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به صورت اینترنتی از طریق سامانه آموزش و پرورش استان محل سکونت خود، جهت تکمیل روند ثبت نام خود اقدام کنند. شایان ذکر است که سامانه مربوط به ثبت نام هر استان متفاوت می باشد و امکان واریز هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 نیز از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و درگاه پرداخت الکترونیکی هر یک از سامانه های مذکور فراهم می باشد.

همچنین دانش آموزان می توانند قبل از فرا رسیدن زمان برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی 1400، خود را برای رقابت با دیگر داوطلبان آماده نمایند. از جمله عواملی که می تواند در موفقیت دانش آموزان موثر واقع شود، شناخت منابع آزمون نمونه دولتی نهم و برنامه ریزی برای مطالعه آن ها می باشد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مبحث فوق، روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- جهت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به چه اطلاعاتی نیاز دارم؟

دانش آموزان برای نام نویسی در این آزمون به کد ملی و رمز عبور همگام خود نیاز دارند.

2- چگونه می توان رمز ورود همگام برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را دریافت نمود؟

دریافت این رمز تنها به صورت حضوری از طریق مراجعه به مدارس و همچنین اداره آموزش و پرورش ناحیه هر استان می باشد.

3- بازیابی رمز ورود همگام در صورت فراموشی به چه صورت امکان پذیر است؟

در صورتی که دانش آموزان به هر دلیلی رمز ورود همگام خود را فراموش کرده باشند، می توانند به صورت حضوری جهت دریافت رمز جدید به مدرسه و یا اداره آموزش و پرورش ناحیه استان محل زندگی خود مراجعه نمایند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره