تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک سپه

زمان استخدام بانک سپه

تاریخ آزمون استخدامی بانک سپه 99
زمان استخدام بانک سپه 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک سپه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

امروزه عده کثیری از کارجویان علاقه مند به اشتغال در نظام بانکی می باشند و بدون اغراق، این شغل یکی از شغل‌ های پرطرفدار در کشور ما محسوب می‌شود که مزایایی همچون ساعات کاری مناسب، امنیت شغلی، امکان ارتقای شغلی و دسترسی به انواع تسهیلات بانکی منجر به این محبوبیت شده است. فراخوان جذب نیروی انسانی در اکثر بانک های کشور در فاصله های زمانی نسبتا طولانی صورت می گیرد و هر بانکی بر حسب نیاز خود در دوره های متفاوت، اقدام به استخدام نیروی جدید می نماید. بانک سپه به عنوان نخستین بانک ایرانی با بیش از 90 سال تجربه و یکی از مهم­ ترین نهادهای مالی و اقتصادی کشور هم از این قاعده مستثنی نیست.

بانک ­سپه در دوره اخیر، از طریق آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور به جذب نیروهای متخصص و کارآمد پرداخته است.

 زمان ثبت نام آزمون­ استخدامی بانک سپه 99

در دهه های اخیر، داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک سپه از طریق وب سایت اصلی خود بانک سپه اقدام به ثبت نام در آزمون های استخدامی می نمودند و برگزاری آزمون نیز به عهده خود بانک بود؛ تا جایی که از سال 96 بانک سپه به لیست سازمان ها و ارگان هایی که در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور اعلام نیاز برای جذب نیرو نمودند، پیوست و پس از برگزاری آزمون کتبی، از میان داوطلبانی که حدنصاب علمی لازم را کسب نموده بودند، دعوت به مصاحبه کرده و بدین­ طریق نیروهای متخصص خود را استخدام نمود.

آخرین زمان برگزاری آزمون­ استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی کشور به منظور جذب نیروی انسانی بانک سپه، در همان سال 96 انجام شده است و سازمان برگزار کننده آزمون در آن سال سازمان سنجش بود. اما تاکنون هیچ اطلاعیه ای مبنی برزمان استخدام بانک سپه در سال 99 از هیچ مرجع معتبری در دسترس نیست. به محض دریافت هرگونه اطلاعات از اعلام زمان آزمون توسط وب­سایت اصلی بانک سپه به آدرس banksepah.ir، این مقاله به روز رسانی خواهد شد. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعات از جدیدترین اخبار مربوط به استخدام، وارد کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره شوید.

راهنمای ثبت­ نام آزمون­ های استخدامی بانک سپه 99

از آن­ جایی که آخرین زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک سپه، در قالب آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ 3 شهریور 96 بوده است؛ لذا نحوه ثبت ­نام در آزمون استخدامی ذکر شده در ذیل نیز، بر اساس سال 96 بوده و تاکنون هیچ اطلاعاتی مبنی بر نحوه استخدام بانک سپه در سال 99 در دست نیست. در صورتی که روند برگزاری آزمون استخدامی بانک سپه برای سال 99 دستخوش تغییر شده و اجرای آن مشابه آزمون استخدامی سایر بانک ها، در دست خود بانک قرار بگیرد، اطلاعات مربوطه در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.

در صورتی که دوره اخیر، بانک سپه جزو ارگان های آزمون های استخدامی دستگاه اجرایی کشور باشد و این آزمون نیز توسط سازمان سنجش برگزار شود، سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک سپه­ همان سایت اختصاصی مجری این آزمون به نشانی sanjesh.org خواهد بود. که در نهایت، برای انجام روند نام نویسی می توان به ترتیب زیر عمل نمود:

  • پس از ورود به سایت، از گزینه­ های موجود در سمت راست، لینک فعال “سیستم ثبت نام امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور” را انتخاب کرده و وارد شوید.
  • در این مرحله شما ملزم به پرداخت هزینه ثبت نام خواهید بود. پس از روند پرداخت، کدی تحت عنوان سریال کارت اعتباری برای شما صادر می شود که به منزله صدور کارت اعتباری برای شماست.
  • برای ورود به فرآیند ثبت نام، شماره سریال کارت اعتباری و عبارت امنیتی موجود در صفحه را در کادرهای مربوطه وارد کنید و در انتها، کلید “ورود به سیستم” را بفشارید.
  • در این مرحله، لازم است عکس پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری نمایید.
  • پس از بارگذاری عکس، نسبت به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی اقدام نمایید.
  • در صورت تکمیل فرم، سامانه کد رهگیری در اختیار شما قرار می دهد که شما ملزم به حفظ آن هستید.

بدیهی است که اگر براساس دستورالعمل های ابلاغی، آزمون های استخدامی دوره های بعد مشابه سایر بانک ها  توسط خود بانک سپه صورت بگیرد، در آن صورت سایت استخدام بانک سپه ، سامانه اختصاصی این بانک خواهد بود و فرد متقاضی از طریق ورود به سامانه بانک سپه به آدرس  banksepah.ir، فرآیند ثبت نام را طی خواهد کرد. حتی امکان دارد که آزمون کتبی جهت جذب نیرو انجام نگیرد و با این هدف، تنها به ارسال مدارک و رزومه شخصی اکتفا شود. در این حالت گزینش و دعوت به مصاحبه مبنی بر اطلاعات تکمیلی و سوابق تحصیلی و شغلی فرد خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک سپه با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی