تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401

زمان و راهنمای دریافت نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401
زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401

پس از اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد 1401 در یک بازه زمانی چند روزه به داوطلبان فرصت داده می شود که در صورت تمایل در انتخاب رشته دانشگاه آزاد شرکت کنند. پس از ثبت کد رشته محل های انتخابی و اتمام فرآیند انتخاب رشته، داوطلبان مشتاقانه در انتظار دریافت نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 1401 هستند. این نتایج در موعد مقرر از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه مذکور منتشر می گردد و داوطلبان با دریافت کارنامه خود می توانند از رشته محل قبولی خود باخبر شوند.

نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال جاری در دهه اول شهریور ماه 1401 از طریق سایت مرکز سنجش دانشگاه آزاد منتشر خواهد شد.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401

در سال گذشته نتیجه نهایی کنکور دانشگاه آزاد در سوم مهر ماه منتشر شد اما هنوز زمان اعلام نتایج نهایی این دانشگاه برای سال 1401 اعلام نشده است. می توان طبق روند سال گذشته انتظار داشت که کارنامه نهایی دانشگاه آزاد در اوایل مهر ماه و از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به آدرس الکترونیکی azmoon.org در اختیار داوطلبان قرار گیرد.داوطلبان می توانند با عضویت در کانال تلگرام کنکور ایران مشاوره و یا از طریق همین مقاله از انتشار هر گونه اخباری در رابطه با زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401 مطلع شوند.

در سال گذشته همزمان با اعلام نتایج نهایی کنکور لینک مشاهده نتایج نهایی چهار رشته پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال شد. از همین رو انتظار داریم که در سال جاری نیز همین روند تکرار شده که در این صورت متقاضیان می بایست جهت اطلاع از پذیرش نهایی خود به سایت sanjesh.org مراجعه نمایند.

نحوه مشاهده نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401

برای دریافت نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 1401 بایستی به سامانه اعلام نتایج این دانشگاه وارد شوید که برای این کار به شناسه کاربری دانشگاه آزاد نیاز دارید (این شناسه به صورت کد دسترسی انتخاب رشته برای داوطلبان تعریف شده است.) همچنین می توانید طبق مراحل زیر به نتیجه انتخاب رشته داشگاه آزاد خود دست پیدا کنند. چنانچه در حین دریافت نتایج با مشکل مواجه شدید، می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل کرده و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

  1. ابتدا به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و سپس بر روی گزینه “اعلام نتیجه آزمون سراسری 1401 دانشگاه آزاد اسلامی” کلیک کنید.
  2. در این مرحله می بایست جهت دریافت نتایج خود اطلاعات خواسته شده “کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد و کد ملی” را در کادرهای مشخص شده وارد نمایید.

توجه داشته باشید در صورتی که داوطلب تحصیل در هر یک از رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و دامپزشکی دانشگاه آزاد می باشید، می بایست به منظور دریافت کارنامه نهایی خود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی الکترونیکی sanjesh.org مراجعه نموده و با کلیک بر روی لینک “نتایج نهایی آزمون سراسری و پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی سال 1401″، نتایج خود را پس از ثبت اطلاعات مورد نیاز مشاهده نمایید.

داوطلبانی که در هیچ یک از رشته محل های مورد علاقه خود پذیرفته نشده اند، می توانند راه های دیگری را برای محک زدن شانس پذیرش خود و ادامه تحصیل انتخاب کنند. یکی از این مسیرها، فرآیند تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد می باشد که در صورت برگزاری آن برای سال جاری، علاقه مندان می توانند به دریافت دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور دانشگاه آزاد 1401 اقدام نموده و پس از اطلاع از تمامی شرایط و جزئیات اقدام به ثبت نام کنند.

 

سوالات متداول

1- نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401 چه زمانی اعلام می شود؟

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401 نیمه دوم شهریور ماه سال جاری می باشد.

2- برای مشاهده نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401 از چه طریقی باید اقدام نمایم؟

برای مشاهده نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401 می توانید به سامانه سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایید.

3- برای دریافت نتایج نهایی کنکور دانشگاه آزاد 1401 و ورود به سایت دانشگاه آزاد به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟

اطلاعات مورد نیاز برای ورود به پورتال کاربری در سایت دانشگاه آزاد، کدملی و کد دسترسی 7 رقمی انتخاب رشته آزاد متقاضی می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۳ نظر

  1. پس از اعلام نتایج نهایی دانشگاه ازاد اگه فردی پذیرفته شد ایا ازمون میگیرن؟؟یا ادامه تحصیل میدهد؟؟

    • با سلام، پس از اعلام نتایج در صورتی که در دانشگاه آزاد قبولی بیاورید فقط برای ثبت نام حضوری به دانشگاه مراجعه می کنید و احتیاجی به شرکت در کنکور مجدد نمی باشد.

  2. سلام.با تراز حدودا ٩٠٠٠ به همراه سهمیه ۵ درصدی ایثارگران ،چقدر شانس قبولی پزشکی ودندانپزشکی واحد خودگردان کیش (دانشگاه ازاد) رو دارم؟

دریافت مشاوره