تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / انتخاب رشته کنکور / زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

تاریخ انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400
زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

شرکت کنندگان کنکور هنر پس از اعلام نتایج کنکور سراسری، در صورتی که موفق به کسب حدنصاب نمره شده باشند، می بایست اقدامات لازم در راستای انتخاب رشته کنکور را در موعد مقرر به انجام برسانند. سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله پس از اعلام نتایج اولیه این آزمون، یک دفترچه راهنما با عنوان دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را از طریق سایت اختصاصی خود به آدرس sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می دهد که در آن تمامی جزئیات و نکات مربوط به فرآیند انتخاب رشته هر یک از گروه های آزمایشی از جمله هنر درج شده است.

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

(به محض انتشار، این لینک فعال خواهد شد.)

دفترچه انتخاب رشته گروه آزمایشی هنر به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر1400

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و چهار گروه آزمایشی دیگر، هر ساله معمولا در فاصله زمانی یک ماه پس از برگزاری آزمون سراسری از طریق سایت اختصاصی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. با توجه به این که سال گذشته به علت شرایط بحرانی پیش آمده در کشور و تعویق کنکور سراسری، این آزمون اول شهریور ماه 99 برگزار شد و یک روز پس از اعلام نتایج آن در اواخر شهریور ماه، دفترچه انتخاب رشته در اختیار متقاضیان قرار گرفت، انتظار می رود این روند برای کنکور سراسری 1400 نیز تکرار شود.

از آن جایی که هم اکنون از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 1400 و به دنبال آن از زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 اطلاعات دقیقی در دست نیست، نمی توان در رابطه با تاریخ انتشار دفترچه انتخاب رشته گروه آزمایشی هنر اظهار نظر کرد. اما پیش بینی می شود که همانند سال 99، لینک دانلود دفترچه مذکور، یک ماه بعد از برگزاری آزمون سراسری و یک روز پس از اعلام نتایج اولیه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال شود. همچنین می توانید برای اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر، ما را در کانال تلگرام انتخاب رشته ایران مشاوره همراهی نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

هنگامی که نتایج اولیه کنکور سراسری اعلام شود، متقاضیان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت انتخاب رشته کنکور سراسری به نشانی sanjesh.org و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته، از شرایط و ضوابط کلی پذیرش دانشجو، توضیحات کارنامه کنکور، نحوه گزینش دانشجو و انتخاب رشته، شرایط و ضوابط پذیرش هر دانشگاه و همچنین لیست کد رشته محل های ارائه شده مطلع شوند. توجه داشته باشید که علاوه بر سایت مذکور می توانید این دفترچه را به محض انتشار از لینک موجود در جدول زیر نیز دانلود نمایید.

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

(به محض انتشار، این لینک فعال خواهد شد.)

یکی از نکاتی که درباره کنکور هنر باید بدانید این است که برخی رشته های این زیرگروه دارای آزمون عملی می باشد. بنابراین در صورت کسب نمره مطلوب در آزمون کتبی و تمایل به تحصیل در این رشته ها می بایست در زمان انتخاب رشته کنکور هنر این کد رشته ها را در فرم انتخاب رشته خود جای دهید. همچنین پرداخت هزینه شرکت در آزمون های مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود، با ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر  و پس از آن با حضور در محل برگزاری آزمون در صورت داشتن صلاحیت های کافی پذیرش نهایی صورت خواهد گرفت.

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته کنکور 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

انتظار می رود که مطابق با روند آزمون دوره گذشته، این دفترچه حدود یک ماه پس از برگزاری کنکور هنر در اختیار داوطلبان قرار بگیرد.

2- دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400 از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

شما می توانید این دفترچه را با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- دفترچه انتخاب رشته کنکورهنر حاوی چه اطلاعاتی می باشد؟

در این دفترچه کارنامه کنکور، نحوه گزینش دانشجو و انتخاب رشته، شرایط و ضوابط پذیرش هر دانشگاه و همچنین لیست کد رشته محل های ارائه شده توضیح داده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره تخمین رتبه