تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / انتخاب رشته کنکور / زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401

تاریخ انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401
زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401

شرکت کنندگان کنکور هنر پس از اعلام نتایج کنکور سراسری، در صورتی که موفق به کسب حدنصاب نمره شده باشند، می بایست اقدامات لازم در راستای انتخاب رشته کنکور را در موعد مقرر به انجام برسانند. سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله پس از اعلام نتایج اولیه این آزمون، یک دفترچه راهنما با عنوان دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را از طریق سایت اختصاصی خود به آدرس sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می دهد که در آن تمامی جزئیات و نکات مربوط به فرآیند انتخاب رشته هر یک از گروه های آزمایشی از جمله هنر درج شده است.

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

دفترچه انتخاب رشته گروه آزمایشی هنر به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و چهار گروه آزمایشی دیگر، هر ساله معمولا در فاصله زمانی یک ماه پس از برگزاری آزمون سراسری از طریق سایت اختصاصی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. برای کنکور سراسری 1401 هم به صورت حدودی زمان انتخاب رشته پس از زمان اعلام نتایج کنکور سراسری 1401 بوده و مطابق مندرجات دفترچه ثبت نام، نیمه اول مرداد ماه خواهد بود.

البته از آن جایی که هم اکنون تاریخ معینی برای این فرآیند مشخص نیست، شما می توانید برای اطلاع از زمان دقیق انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور هنر، ما را در کانال تلگرام انتخاب رشته ایران مشاوره همراهی نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401

هنگامی که نتایج اولیه کنکور سراسری اعلام شود، متقاضیان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت انتخاب رشته کنکور سراسری به نشانی sanjesh.org و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته، از شرایط و ضوابط کلی پذیرش دانشجو، توضیحات کارنامه کنکور، نحوه گزینش دانشجو و انتخاب رشته، شرایط و ضوابط پذیرش هر دانشگاه و همچنین لیست کد رشته محل های ارائه شده مطلع شوند.

توجه داشته باشید که پس از انتشار، علاوه بر سایت گفته شده می توانید این دفترچه را به محض انتشار از لینک موجود در جدول زیر نیز دانلود نمایید. البته برای آشنایی شما با این روند دفترچه سال 1400 نیز در این جدول قرار داده شده است.

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 
دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401

(به محض انتشار، این لینک فعال خواهد شد.)

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1400

(جهت دریافت فایل، روی لینک کلیک کنید.)

یکی از نکاتی که درباره کنکور هنر باید بدانید این است که برخی رشته های این زیرگروه دارای آزمون عملی می باشد. بنابراین در صورت کسب نمره مطلوب در آزمون کتبی و تمایل به تحصیل در این رشته ها می بایست در زمان انتخاب رشته کنکور هنر این کد رشته ها را در فرم انتخاب رشته خود جای دهید. همچنین پرداخت هزینه شرکت در آزمون های مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود، با ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر  و پس از آن با حضور در محل برگزاری آزمون در صورت داشتن صلاحیت های کافی پذیرش نهایی صورت خواهد گرفت.

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته کنکور 1401 چه زمانی منتشر می شود؟

انتظار می رود که مطابق با روند آزمون دوره گذشته، این دفترچه حدود یک ماه پس از برگزاری کنکور هنر یعنی نیمه اول مرداد ماه در اختیار داوطلبان قرار بگیرد.

2- دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401 از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

شما می توانید این دفترچه را با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و همچنین لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1401 حاوی چه اطلاعاتی می باشد؟

در این دفترچه کارنامه کنکور، نحوه گزینش دانشجو و انتخاب رشته، شرایط و ضوابط پذیرش هر دانشگاه و همچنین لیست کد رشته محل های ارائه شده توضیح داده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کنکور