خانه انتخاب رشته کنکور زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲

تاریخ انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1402

شرکت کنندگان کنکور سراسری هنر پس از اعلام نتایج کنکور سراسری، در صورتی که موفق به کسب حدنصاب نمره شده باشند، می بایست اقدامات لازم در راستای انتخاب رشته کنکور را در موعد مقرر به انجام برسانند. سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله پس از اعلام نتایج اولیه این آزمون، یک دفترچه راهنما با عنوان دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری را از طریق سایت اختصاصی خود به آدرس sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می دهد که در آن تمامی جزئیات و نکات مربوط به فرآیند انتخاب رشته هر یک از گروه های آزمایشی از جمله هنر درج شده است.

دفترچه انتخاب رشته کنکور دی و تیر ماه هنر در تاریخ 28 مردادماه از طریق sanjesh.org منتشر شده است.

زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1402

دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر و چهار گروه آزمایشی دیگر، هر ساله معمولا در فاصله زمانی چند هفته ای از طریق سایت اختصاصی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. این دفترچه در زمان انتخاب رشته کنکور برای هر دو کنکور دی و تیر ماه، 28 مردادماه 1402 از طریق sanjesh.org منتشر شده است.

صفر تا 100 انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر 1402

هنگامی که نتایج اولیه کنکور سراسری اعلام شود، متقاضیان می توانند در موعد مقرر با مراجعه به سایت انتخاب رشته کنکور سراسری به نشانی sanjesh.org و مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته، از شرایط و ضوابط کلی پذیرش دانشجو، توضیحات کارنامه کنکور، نحوه گزینش دانشجو و انتخاب رشته، شرایط و ضوابط پذیرش هر دانشگاه و همچنین لیست کد رشته محل های ارائه شده مطلع شوند که لینک دانلود آن برای کنکور سال گذشته در جدول زیر نیز قرار داده شده است. توجه داشته باشید که در صورت انتشار این دفترچه برای کنکور دی و تیر ماه 1402 مقاله بروز خواهد شد.

 

یکی از نکاتی که درباره کنکور هنر باید بدانید این است که برخی رشته های این زیرگروه دارای آزمون عملی می باشد. بنابراین در صورت کسب نمره مطلوب در آزمون کتبی و تمایل به تحصیل در این رشته ها می بایست در زمان انتخاب رشته کنکور هنر این کد رشته ها را در فرم انتخاب رشته خود جای دهید. همچنین پرداخت هزینه شرکت در آزمون های مذکور از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود، با ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر  و پس از آن با حضور در محل برگزاری آزمون در صورت داشتن صلاحیت های کافی پذیرش نهایی صورت خواهد گرفت.

 

سوالات متداول

1- دفترچه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می شود؟

زمان انتشار این دفترچه برای کنکور سراسری سال ۱۴۰۲، 28 مردادماه می باشد.

2- دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

شما می توانید این دفترچه را با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و همچنین لینک موجود در این مقاله دانلود نمایید.

3- دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر ۱۴۰۲ حاوی چه اطلاعاتی می باشد؟

در این دفترچه کارنامه کنکور، نحوه گزینش دانشجو و انتخاب رشته، شرایط و ضوابط پذیرش هر دانشگاه و همچنین لیست کد رشته محل های ارائه شده توضیح داده شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور