تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / اخبار تحصیلی / زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه آزاد هر ساله به دو روش اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می کند، روش اول: از طریق برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، روش دوم: از فارع التحصیلان ممتاز و استعدادهای برتر مقطع کارشناسی در صورت داشتن شرایط لازم این دانشگاه به صورت بدون کنکور برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ثبت نام به عمل می آید. یکی از شرایط مهم و اساسی ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 داشتن حداقل معدل 17 برای داوطلبان رشته های علوم انسانی و معدل 16 برای داوطلبان غیر رشته های انسانی، مقطع کارشناسی می باشد و همچنین داوطلب باید در بازه زمانی 4 ساله ( 8 ترم ) تحصیلات کارشناسی خود را به پایان برساند. داوطلبانی که شرایط اصلی را دارا بوده با در نظر گرفتن شرایط دیگر باید از روز چهارشنبه 11 مرداد نسبت به ثبت نام خود اقدام می نمودند. بسیاری از داوطلبان بعد از انجام فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در تماس با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره سوالاتی در زمینه زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 می پرسند، در پاسخ به این سوالات باید بگوییم که نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 به احتمال زیاد دهه سوم شهریور اعلام خواهد شد، همچنین شما می توانید از طریق همین لینک نتایج خود را دریافت کنید.  با عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد پیگیر آخرین اخبار مربوط به زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 باشید.

برای دریافت نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد باید به سایت سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org مراجعه نمایید.

زمان و نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور ارشد آزاد 97

همانطور که گفته شد نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به احتمال زیاد در دهه سوم شهریور ماه بر روی سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد قرار خواهد گرفت. داوطلبانی که حائز شرایط درج شده در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 هستند و در ثبت نام خود را انجام داده اند باید برای دریافت نتایج خود به ترتیب ذیل عمل کنند:

گام نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
1 در ابتدا باید وارد سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org شوید.
2 بعد از وارد شدن به منوی اصلی بر روی لینک فعال شده ” اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 ” کلیک کنید.
3 در این مرحله دو روش برای دریافت نتایج پیش روی شما قرار خواهد گرفت که با استفاده از هر یک از این مراحل نتایج برای شما قابل مشاهده خواهد بود.
4 روش اول: شما داوطلبان می توانید با وارد نمودن کد دسترسی انتخاب رشته ( کد 7 رقمی ) و همچنین شماره شناسنامه نتایج خود را دریافت کنید.

     روش دوم: شما داوطلبان می توانید با وارد نمودن نام و نام خانوادگی ( همراه با پیشوند و پسوند )، شماره شناسنامه و همچنین سال تولد نتایج خود را دریافت کنید.

چنانچه در دریافت نتایج بدون آزمون کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد خود دچار مشکل شدید می توانید با مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تماس حاصل فرمایید.

تاثیر سهمیه در پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

  • 25 درصد ظرفیت هر کد رشته محل به « آزادگان و همسر و فرزندان آنان »، « همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثر » و « جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنان » اختصاص پیدا می کند.

 

  • 5 درصد ظرفیت هر کد رشته محل به « همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه » و « جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آنان »اختصاص پیدا می کند.

 

  1. اگر سهمیه 25 درصدی ایثارگران به وسیله داوطلبان مشمول سهمیه فوق تکمیل نشود، باقی مانده آن ابتدا به مشمولین سهمیه 5 درصدی ایثارگران که شرایط و حدنصاب لازم را داشته باشند اختصاص می یابد، اگر باز هم این ظرفیت خالی بماند، باقی مانده آن به داوطلبان سهمیه آزاد تخصیص می یابد.
  2. طبق قوانین، حد نصاب نمره ایثارگران 70 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر کد رشته محل و حد نصاب نمره رزمندگان 80 درصد نمره آخرین فرد پذیرفته شده در گزینش آزاد در هر کد رشته محل می باشد.
  3. ظرفیت در کد رشته محل هایی به سهمیه های فوق تخصیص می یابد که امکان گرد کردن ریاضی برای آن ها وجود داشته باشد.
  4.  آن دسته از داوطلبانی که از سهمیه رزمندگان و ایثارگران استفاده نموده و در دوره روزانه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته پذیرفته شده باشند، حق استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران و رزمندگان در آزمون های سال های بعد در همان مقطع را نخواهند داشت.
  5. سهمیه های فوق بر اساس قوانین و مقررات موجود بوده و در صورت هر گونه تغییر در این سهمیه ها توسط مراجع ذی صلاح، ضوابط و مقررات اعمالی اطلاع رسانی خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره