تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه پیام نور / سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

سایت نام نویسی بدون کنکور دانشگاه پیام نور 98

    سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه های پیام نور ضمن ارائه رشته هایی که تحت عنوان “رشته های با آزمون” نامیده می شوند و علاوه بر سوابق تحصیلی دانشجو ، رتبه کسب شده در کنکور سراسری را نیز برای پذیرش دانشجو ، مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهند ، به ارائه رشته های بدون کنکور در مقطع کارشناسی نیز می پردازند که ملاک پذیرش دانشجو در این روش ، صرفا سوابق تحصیلی دانشجو می باشد. دانشگاه های پیام نور با روش آموزش به صورت فراگیر ، شرایط تحصیل را برای بسیاری از داوطلبان ، آسان نموده و نظر داوطلبان زیادی را برای تحصیل در این دانشگاه ها ، به خود جلب نموده است. لذا متقاضیان می توانند در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و ضمن مطالعه دقیق شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور ، از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایند.

لازم است بدانید که ثبت نام در دانشگاه های پیام نور از طریق سایت رسمی سازمان سنجش انجام می شود ولی داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت رسمی دانشگاه پیام نور به نشانی pnu.ac.ir نیز تمامی اخبار و اطلاعیه های مورد نظر خود را دریافت نمایند.

متقاضیان شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه های پیام نور ، می بایست در موعد مقرر و با مراجعه به سایت sanjesh.org ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پیام نور 98

شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه های پیام نور این امکان را به دانشجویان می دهد که بتوانند علاوه بر تحصیل ، همزمان به اشتغال نیز بپردازند چرا که حضور در کلاس های درسی ، الزامی نبوده و دانشجو می تواند در منزل ، واحد های درسی را مطالعه و در زمان های تعیین شده برای امتحانات میان ترم و پایان ترم ، امتحانات مربوطه را پشت سر گذاشته و واحد های درسی خود را پاس نماید که علاوه بر اشراف داوطلبان بر این موضوع ، همچنین میزان مبلغ مصوب برای شهریه دانشگاه پیام نور نیز که نسبت به سایر دانشگاه ها کمتر می باشد ، از دلایل استقبال چشمگیر داوطلبان برای تحصیل در این دانشگاه ها به شمار می آید که در این چند سال اخیر ، بحث داغ “پذیرش صرفا بر اساس سواق تحصیلی” نیز بر اشتیاق هر چه بیشتر داوطلبان افزوده است چرا که برای ورود به دانشگاه ها ، دیگر نیازی به شرکت و پذیرفته شدن در کنکور سراسری نیست و ملاک پذیرش دانشجو ، فقط سوابق تحصیلی او خواهد بود.

دانشگاه های پیام نور در مقطع کارشناسی در دو نوبت اول و دوم ، برای ورودی مهر و بهمن ماه ، اقدام به پذیرش دانشجو می نماید که متقاضیان می توانند در زمان مقرر برای نام نویسی ، از طریق مراجعه به سایت مربوطه ، ثبت نام خود را انجام دهند و نسبت به تهیه پرینت اطلاعات ثبت نامی خود ، پس از پرداخت هزینه مربوط به نام نویسی ، که حاوی شماره پرونده 7 رقمی و کد رهگیری 16 رقمی می باشد ، اقدام نمایند ، چرا که برای مراحل بعدی نیز به آن ها نیاز خواهند داشت. پس از ثبت نام ، متقاضیان می بایست تنها یک کد رشته از میان رشته های مورد علاقه خود را با توجه به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور و کد رشته محل های تحصیلی مربوطه ، انتخاب و در فرم تقاضانامه ثبت نام خود درج نمایند.

متقاضیان علاقه مند به تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه های پیام نور می توانند با توجه به اینکه قصد ثبت نام در کدام یک از ورودی های مهر و یا بهمن ماه دانشگاه های پیام نور را دارند ، در زمان مقرر که معمولا در بازه زمانی چند ماهه پیش از آغاز هر یک از ورودی ها می باشد و با توجه به دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، نسبت به نام نویسی خود ، از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره