تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / سامانه و سایت / ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد | mums.ac.ir

ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد | mums.ac.ir

معرفی سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد
ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد | mums.ac.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه علوم پزشکی مشهد یکی از دانشگاه های دولتی و تحت پوشش وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی است. این دانشگاه دارای هفت دانشکده دندانپزشکی ، داروسازی ، بهداشت ، پزشکی ، پرستاری و مامایی ، علوم پیراپزشکی و دانشکده طب ایرانی و مکمل می باشد و 20 شبکه بهداشتی و درمانی نیز در نقاط مختلف استان خراسان رضوی زیر نظر این دانشگاه فعالیت می کنند. دانشگاه علوم پزشکی مشهد همانند تمامی دانشگاه های کشور سامانه ای را جهت ارائه انواع خدمات و انتشار اطلاعیه های مربوطه ، در اختیار دانشجویان ، اساتید ، کارکنان و دیگر کاربران خود قرار داده است.

سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نشانی mums.ac.ir ، تنها مختص انجام امور دانشجویان نمی باشد.

معرفی سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد

سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نشانی mums.ac.ir با هدف ارائه خدمات الکترونیکی به دانشجویان ، اساتید ، کارکنان و حتی مراجعان عمومی راه اندازی شده است و کاربران می توانند به راحتی با مراجعه به بخش های مختلف در سامانه ، امور مورد نظر خود را به انجام برسانند. لینک تمامی دانشکده های علوم پزشکی مشهد از طریق سایت فوق و از بخش “گروه های آموزشی” در اختیار دانشجویان قرار گرفته است.

در ادامه مقاله قصد داریم شما را با امکانات مختلف سایت این دانشگاه آشنا کنیم. جهت سهولت شما همراهان گرامی در دسترسی به خدمات زیر ، لینک مربوط به هر یک از آن ها را قرار داده ایم ، کافی است بر روی عبارت مورد نظر کلیک کنید تا به بخش مورد نظر در سایت مربوطه منتقل شوید.

دانشجویان

چنانچه به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد و بخش “دانشجویان” مراجعه نمایید ، لیستی از خدمات الکترونیکی را مشاهده می کنید. برخی از این خدمات به شرح زیر می باشند.

سامانه سیپاد

دانشگاه علوم پزشکی مشهد سامانه ای را تحت عنوان “سیپاد” به نشانی ums.mums.ac.ir راه اندازی کرده است که انجام برخی از امور مانند دریافت مدارک فارغ التحصیلی دانشجویان قدیمی ، درخواست انتقالی از سایر دانشگاه ها و موسسات آزمون عالی ، پذیرش و ثبت نام الکترونیکی دانشجویان ورودی جدید و… از طریق این سامانه صورت می گیرند.

اساتید

بخش های دیگری نیز در سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار گرفته اند که مختص استادان دانشگاه طراحی و مهیا شده اند. از جمله این بخش ها عبارت اند از:

کارکنان

علاوه بر دانشجویان و اساتید ، کارکنان دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز می توانند از خدمات سایت مربوطه بهره مند شوند. بخش هایی که جهت استفاده کارکنان طراحی شده اند شامل موارد زیر می باشند.

سایت مذکور همانند دیگر سایت های دانشگاه های علوم پزشکی تنها محدود به خدمات دانشجویی و دانشگاهی نبوده و بسیاری از فعالیت های حوزه سلامت و بهداشت منطقه ، بر عهده دانشگاه می باشد. دانشگاه علوم پزشکی مشهد علاوه بر تمامی خدماتی که پیش از این به آن ها اشاره کردیم ، سامانه ای را با عنوان “سامانه نوبت دهی اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد” راه اندازی کرده است که از طریق سایت اصلی این دانشگاه در دسترس عموم قرار می گیرد. افراد می توانند با مراجعه به این بخش ، نسبت به دریافت نوبت در مراکز درمانی و بیمارستان های مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ورود به سایت دانشگاه علوم پزشکی مشهد | mums.ac.ir با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت – 9099071647
تماس از استان تـهران:
تماس از سایر استان ها:
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره