تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / دانشگاه آزاد / شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد

شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد

ضوابط نقل و انتقالات و میهمانی آزاد 98
شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

طبق روال هرساله دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند در هر ترم فقط یک مرتبه برای ثبت درخواست خود مبنی بر انتقالی یا میهمانی به دانشگاه های دیگر اقدام نمایند. ثبت نام برای نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد در نیمسال دوم تحصیلی از تاریخ 15 الی 30 آذر ماه می باشد ، همچنین زمان ثبت نام برای نیمسال اول تحصیلی از تاریخ 18 خرداد ماه الی 18 تیرماه می باشد که این تاریخ برای نیمسال اول تحصیلی 98 تمدید شده و داوطلبان می توانند از تاریخ 2 لغایت 8 مرداد ماه نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند. این ثبت نام از طریق سامانه منادا (www.monada.iau.ir) انجام می شود. ضمنا واحد‌های دانشگاهی مبدا و مقصد باید روند اجرایی پاسخگویی را پس از دریافت درخواست دانشجو از طریق سامانه ، حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت انجام دهند. این نکته را فراموش نکنید که به دلیل محدودیت ظرفیت میهمانی و انتقال ، اولویت با دانشجویانی خواهد بود که در روزهای ابتدایی ثبت نام ، درخواست خود را ثبت کرده اند ، بنابراین بهتر است ثبت درخواست خود را به تعویق نیندازید.

ثبت درخواست میهمانی و انتقال دارای هزینه بررسی مدارک می باشد و پس از ثبت درخواست و یا مخالفت با درخواست ، هزینه بررسی برگردانده نخواهد شد.

شرایط عمومی نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد 98

 • نداشتن منع ادامه تحصیل به دلیل شرایط آموزشی ، انضباطی و نظام‌ وظیفه.
 • دانشجویان متقاضی باید حداقل یک نیمسال در واحد مبدأ ثبت‌ نام نموده باشند (به‌ استثنای واجدین شرایط میهمانی یا انتقال از بدو پذیرش)
 • انتقال صرفا برای پذیرفته‌شدگان با آزمون و با توجه به ضوابط امکان‌پذیر است. (دانشجویان بدون آزمون صرفا امکان ثبت درخواست به صورت میهمانی دارند)
 • انتقال و میهمانی دانشجویان دوره‌های خودگردان فقط به واحدهای مجری دوره‌های خودگردان امکان‌پذیر است.
 • انتقال تنها در صورت وجود مقطع رشته/ گرایش و سال قبولی در واحد مقصد امکان‌پذیر است.
 • انتقال در هر یک از مقاطع تحصیلی در نیمسال آخر تحصیل ممنوع می باشد.
 • در صورت داشتن مجوز میهمانی ، اخذ پایان‌نامه تنها با موافقت واحدهای مبدا و مقصد امکان‌پذیر است.
 • انتقال و میهمانی در مقطع دکتری تخصصی ممنوع می‌باشد.
 • انتقال مجدد در هر مقطع تحصیلی ممنوع می‌باشد.
 • انتقال و میهمانی از واحد الکترونیکی (با توجه به غیرحضوری بودن تحصیل) به سایر واحدها ممنوع می‌باشد.
 • انتقال و میهمانی از واحدهای بین‌الملل تنها به واحدهای بین‌المللی امکان‌پذیر است.
 • انتقال و میهمانی از واحدهای برون‌مرزی به سایر واحدهای دانشگاهی در داخل کشور ممنوع است.
 • انتقال و میهمانی دانشجویان پژوهش محور ممنوع می‌باشد.
 • انتقال و میهمانی کارکنان و اعضای هیات علمی واحدهای دانشگاهی به محل خدمت ممنوع می‌باشد.
 • درخواست نقل‌ و انتقال دانشجویان اتباع غیر ایرانی از طریق واحد دانشگاهی مبدا و اداره کل امور بین‌الملل و کمیسیون نقل‌ وانتقال دانشجویی دانشگاه قابل‌ بررسی می‌باشد.
 • ثبت درخواست میهمانی – انتقال دارای هزینه بررسی مدارک می باشد و پس از ثبت درخواست و یا مخالفت با درخواست ، هزینه بررسی برگردانده نخواهد شد.

تذکر مهم : پس از اتمام زمان ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی ، امکان ویرایش تبصره و ضابطه انتخابی وجود ندارد. لذا قبل از انتخاب ضابطه مورد نظر شرایط موجود در شیوه نامه را به دقت مطالعه نمایید.

شرایط اختصاصی نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد 98

شرایط انتقال یا میهمانی بر اساس ازدواج و متارکه :

امکان انتقال دانشجویان دختر که پس از ثبت نام در دانشگاه ازدواج دائم کرده اند ، به شهر محل زندگی همسر یا نزدیک ترین واحد دانشگاهی به محل زندگی که رشته در آن دایر باشد امکان پذیر است ، اما انتقال یا میهمانی دانشجویان آقا به محل سکونت یا اشتغال امکان پذیر است. همچنین انتقال یا میهمانی دانشجویان متاهل زن که پس از ثبت نام در دانشگاه متارکه کرده اند به شهر محل زندگی خانواده انجام پذیر است.

شرایط انتقال یا میهمانی دانشجویان بیمار و معلول:

دانشجویانی که پس از ثبت نام در دانشگاه مبتلا به نوعی بیماری از جمله ضایعات پیشرفته ، معلولیت جسمی و … شده اند ، انتقال و یا میهمانی آنها منوط به تایید مراجع ذی صلاح (حسب مورد : پزشک معتمد واحد یا مرکز دانشگاهی ، انجمن های بیماران خاص و کمیسیون های پزشکی) و با رعایت مقررات دانشگاه امکان پذیر است ، اما انتقالی یا میهمانی دانشجویانی که قبل از ثبت نام در دانشگاه دچار نوعی بیماری از جمله ضایعات پیشرفته ، معلولیت جسمی و … بوده اند ، منوط به تایید مراجع ذی صلاح (حسب مورد : پزشک معتمد واحد یا مرکز دانشگاهی ، انجمن های بیماران خاص و کمیسیون های پزشکی) و با رعایت مقررات دانشگاه امکان پذیر است.

شرایط  انتقال یا میهمانی بر اساس سرپرستی:

انتقال یا میهمانی دانشجویانی که پس از ثبت نام در دانشگاه ، حکم سرپرستی بستگان درجه یک خود ( پدر ، مادر ، خواهر ، برادر و فرزند) را از مراجع ذی صلاح قضایی اخذ کرده اند ، به محل زندگی خانواده امکان پذیر است. همچنین میهمانی دانشجویانی که قبل از ثبت نام در دانشگاه ، حکم سرپرستی بستگان درجه یک خود را ( پدر ، مادر ، خواهر ، برادر و فرزند ) اخذ کرده اند ، به محل زندگی خانواده و با رعایت مقررات دانشگاه انجام پذیر است.

شرایط  میهمانی بر اساس چند دانشجویی:

اگر در یک خانواده بیشتر از یک دانشجو به طور همزمان در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل باشند ، میهمانی یک نفر یا بیشتر از آنان به سایر واحدهای گروه هم ترازی با موافقت واحد مبدا و مقصد انجام پذیر است.

شرایط انتقال یا میهمانی بر اساس جدول هم ترازی:

 1. انتقال یا میهمانی دانشجویان به واحدهای هم تراز و پائین تر از جدول هم ترازی با موافقت واحد مبدا و مقصد و تایید سازمان مرکزی و با رعایت مقررات دانشگاه امکان پذیر است.
 2. میهمانی از یک گروه جدول هم ترازی تا دو گروه بالاتر جدول هم ترازی با موافقت واحد مبدا و مقصد و تایید سازمان مرکزی امکان پذیر است.
 3. میهمانی دانشجویان واحدهای برون مرزی دانشگاه آزاد به واحدهای داخل کشور دانشگاه آزاد پس از تایید واحد مبدا معاونت بین الملل دانشگاه و سازمان مرکزی مطابق شهریه واحدهای برون مرزی امکان پذیر است.
 4. میهمانی دانشجویان دانشگاه های دولتی به دانشگاه آزاد و بالعکس منوط به موافقت دانشگاه مبداء، و مقصد ، کمیسیون موارد خاص آموزشی و تایید کمیسیون موارد خاص نقل و انتقال دانشجویی است.
 5. میهمانی دانشجویان واحدهای بین الملل به دانشگاه آزاد با موافقت واحد مبدا و مقصد و تایید سازمان مرکزی مطابق شهریه واحدهای بین المللی امکان پذیر است.

شرایط  انتقال یا میهمانی بر اساس فوت والدین، همسر و فرزند:

انتقال یا میهمانی دانشجویان مجردی که پس از ثبت نام در آزمون دانشگاه پدر یا مادر و یا دانشجویان متاهلی که همسر یا فرزند خود را از دست داده اند با رعایت مقررات دانشگاه امکان پذیر است.

شرایط انتقالی یا میهمانی همسر و فرزندان کارکنان دانشگاه آزاد:

انتقال یا میهمانی همسر و فرزندان کارکنان تمام وقت رسمی و قراردادی دانشگاه آزاد به محل سکونت خانواده (مطابق حکم کارگزینی) در صورت کسب حداقل 90% نمره قبولی آخرین نفر پذیرفته شده در واحد مقصد امکان پذیر می باشد. مجوز دو ترم میهمانی به شرط پیشرفت تحصیلی در واحد مقصد صادر و در صورت احراز شرایط (گذراندن حداقل 12 واحد درسی در هر ترم میهمانی برای مقاطع کاردانی ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و دکترای حرفه ای با کسب معدل کل 14 و گذراندن حداقل 8 واحد درسی در مقطع کارشناسی ارشد با کسب معدل کل 15) پس از دو ترم میهمانی مجوز انتقال صادر خواهد شد، در غیر این صورت دانشجو برای ادامه تحصیل از طریق واحد مقصد به واحد قبولی اولیه معرفی خواهد شد.

شرایط انتقال یا میهمانی همسر و فرزندان اعضای هیات علمی (شاغل و بازنشسته):

 • انتقال یا میهمانی فرزندان و همسر اعضای هیات علمی تمام وقت رسمی و پیمانی دانشگاه آزاد با مرتبه علمی مربی و بالاتر در صورت احراز شرایط (کسب حداقل 90 درصد نمره قبولی آخرین نفر پذیرفته شده در واحد مقصد) و دایر بودن رشته – گرایش و مقطع تحصیلی به شهر محل خدمت عضو هیات علمی ( مطابق حکم کارگزینی ) با رعایت مقررات دانشگاه امکان پذیر است.
 • انتقال یا میهمانی فرزندان اعضای هیات علمی تمام وقت رسمی دانشگاه آزاد با مرتبه علمی مربی و بالاتر که در دانشگاه های دولتی پذیرفته شده اند ، بر اساس دستور العمل اجرایی مورد توافق و با تایید و معرفی نامه معاونت دانشجویی سازمان مرکزی دانشگاه  آزاد و با رعایت مقررات دانشگاه انجام پذیر است.
 • انتقال یا میهمانی فرزندان اعضای هیات علمی تمام وقت رسمی با مرتبه علمی مربی و بالاتر دانشگاه های دولتی که در هر یک از واحدهای دانشگاه آزاد پذیرفته شده اند ، بر اساس دستورالعمل اجرایی مورد توافق ضمن احراز شرایط ( کسب حداقل 90 درصد نمره آخرین نفر پذیرفته شده در مقصد) به شهر محل خدمت عضو هیات علمی ( در صورت دایر بودن رشته ، گرایش و مقطع تحصیلی دانشجو ) انجام پذیر است.

تبصره 1: در صورتی که دانشجوی متقاضی انتقال ، حداقل 90 درصد نمره آخرین نفر پذیرفته شده در واحد مقصد را کسب نکند ، مجوز دو ترم میهمانی به شرط پیشرفت در واحد مقصد صادر و در صورت احراز شرایط ( گذراندن حداقل 12 واحد درسی در هر ترم میهمانی برای مقاطع کاردانی ، کارشناسی پیوسته ، ناپیوسته و دکترای حرفه ای با کسب معدل کل 14 و گذراندن حداقل 8 واحد درسی در مقطع کارشناسی ارشد با کسب معدل کل 15 ) پس از دو ترم میهمانی مجوز انتقال صادر خواهد شد ، در غیر این صورت دانشجو برای ادامه تحصیل از طریق واحد مقصد به واحد قبولی اولیه معرفی خواهد شد.

تبصره 2: در صورتی که رشته دانشجو در شهر محل اشتغال دائم به کار هیات علمی شاغل ( نه محل ماموریت یا سکونت ) دایر نباشد انتقال یا میهمانی دانشجو به نزدیک ترین واحد دانشگاهی هم جوار در صورت احراز شرایط امکان پذیر است.

شرایط میهمانی ورزشکاران و قهرمانی ملی:

میهمانی (یک ترم) ورزشکارانی که در عضویت تیم ملی فدراسیون های ورزشی بوده و فدراسیون مربوطه به وجود ورزشکار جهت شرکت در اردوهای تیم ملی نیاز دارد ، با ارائه حکم قهرمانی کشوری یا بین المللی ( آسیایی و جهانی ) و معرفی نامه از سوی فدراسیون های مربوطه و تایید معاونت ورزشی دانشگاه امکان پذیر است.

موارد خاص:

در مواردی که دانشجوی متقاضی انتقال یا میهمانی واجد هیچ یک از شرایط آیین نامه نباشد درخواست میهمانی دانشجو پس از ثبت در سامانه به همراه مدارک و مستندات ارسالی از طرف دانشجو در کمیسیون نقل و انتقال موارد خاص دانشجویی مطرح و اعلام نظر می شود.

     مدارک لازم برای ثبت درخواست نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد
انتقال یا میهمانی بر اساس ازدواج و متارکه شناسنامه زوجین (صفحات 1 و 2) (ازدواج و متارکه)
3 ، 4 و 5) (ازدواج) 2- سند ازدواج (صفحات 2
صفحات دوم تا پنجم طلاق نامه (متارکه)
4 -صفحه اول شناسنامه کودک
انتقال یا میهمانی بر اساس خانواده شاهد و ایثارگران فرزند و همسر شهید: کارت یا معرفی نامه از بنیاد شهید یا جانبازان ، تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه

دانشجو و شهید.

آزاده ، فرزند یا همسر آزاده: کارت یا معرفی نامه از اداره ایثارگری و جانبازی ، تصویر صفحات اول و دوم

شناسنامه دانشجو آزاده.

 جانباز 10 % و بالاتر: کارت با معرفی نامه از اداره ایثارگری و جانبازی

رزمندگان دارای شش ماه و بیشتر: کارت و معرفی نامه از یگان مربوطه

میهمانی دانشجویان باردار ، بیمار و معلول تصویر صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو
– مدارک پزشکی بیماری مربوطه
میهمانی بر اساس چند دانشجویی  گواهی اشتغال به تحصیل دانشجو یا دانشجویانی که در واحدهای دیگر دانشگاه آزاد اسلامی مشغول به
تحصیل می باشند؛ ممهور به مهر اصلی واحد دانشگاهی مربوطه
صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجویان ، والدین ، همسر
میهمانی بر اساس فوت والدین ، همسر و فرزند گواهی فوت صادره از اداره ثبت احوال
صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و والدین و یا فرزند و همسر متوفی حسب مورد
انتقال یا میهمانی همسر و فرزندان کارکنان و اعضای هیأت علمی تمام وقت (شاغل و
بازنشسته و متوفی) و نیمه وقت دانشگاه آزاد اسلامی 
صرفا احراز شرایط کافیست.
انتقال یا میهمانی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ارائه معرفی نامه از محل خدمت مبنی بر تمام وقت و رسمی بودن کارمند و عضو هیات علمی و اعلام رضایت از
عملکرد و موافقت واحد با ادامه تحصیل وی
آخرین حکم کارگزینی کارمند و یا هیات علمی
صفحات اول و دوم شناسنامه دانشجو و والدین
صفحات عقدنامه در صورت دانشجو بودن همسر
انتقال یا تغییر رشته فرزندان اعضای هیأت علمی شاغل و بازنشسته و متوفی دانشگاه ها  معرفی نامه رسمی عضو هیأت علمی از دانشگاه محل خدمت که دارای مهر و امضای معاونت آموزشی باشد.
حکم کارگزینی سال جاری ممهور به مهر هیأت ممیزه دانشگاه یا وزارتخانه مربوطه حسب مورد
تصاویر صفحات اول و دوم شناسنامه عضو هیأت علمی و پذیرفته شده
کارنامه قبولی داوطلب در آزمون دانشگاه
میهمانی ورزشکاران و قهرمانان ملی حکم قهرمانی کشوری یا بین المللی
معرفی نامه از سوی فدراسیون مربوطه
میهمانی دانشجو به استناد ماده 71 قانون خدمات کشوری  ارائه معرفی نامه که به تائید بالاترین مقام سازمان مربوطه رسیده باشد
صفحات 1 و 2 شناسنامه دانشجو و وزراء یا نمایندگان مجلس یا معاونین رئیس جمهور یا استانداران یا سفرا
انتقال پذیرفته شدگان فارغ التحصیل دبیرستان های سازمان سما کارنامه قبولی داوطلب در آزمون دانشگاه
کارنامه چهار سال آخر تحصیلی در دبیرستان که به تایید محل تحصیل رسیده باشد.

شهریه دانشجویان میهمان در سال تحصیلی 98 – 99

واحدهای دانشگاهی می بایست قبل از آغاز نیمسال تحصیلی ، نسبت به تسویه‌ حساب فی‌ مابین اقدام نمایند. در این رابطه شایان ذکر است که میهمانی دائم ، شامل هزینه جبرانی نخواهد بود و با توجه به شیوه پرداخت شهریه دانشجویان در رشته های خودگردان ، برای دانشجویان میهمان 50 درصد شهریه سالیانه به واحد مقصد و 50 درصد دیگر باید به حساب واحد مبدا واریز گردد. دانشجویان متقاضی میهمانی که در واحد مقصد صرفا تمدید پایان‌ نامه و یا امتحان جامع دارند، باید تمام شهریه خود را به واحد مقصد پرداخت کرده و سهمی از شهریه ثابت به واحد مبدأ تعلق نخواهد گرفت. برای اطلاع از شرایط نقل و انتقال و میهمانی دانشجویان پزشکی و شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد می توانید با مشاوران ما در مرکز  ایران مشاوره تماس بگیرید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط نقل و انتقالات و میهمانی دانشگاه آزاد با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۹۱ نظر

 1. Avatar

  سلام خسته نباشید.ایا برای مهمانی دانشگاه ازاد باید معافیت تحصیلی مجدد گرفت؟من قصد شرکت در کنکور رو دارم و اگر دوباره معافیت بگیرم دیگه نمیتونم شرکت کنم.

 2. Avatar

  سلام من میخام برای نیم سال اول مهمانی بگیرم بعد سوالم اینکه زمانی که مهمانی بگیرم ترم تابستانه هم میتونم بگیرم یانه بعد با مهمانی حساب میشه یا جدا

 3. Avatar

  با سلام
  من دانشجوی مهمان موقت از دانشگاه آزاد بوشهر به آزاد شیراز هستم
  با تبصره ایثارگری (سابقه جبهه پدرم)
  آیا راهی وجود دارد که هزینه ی اضافی مهمانی رو از من نگیرن؟
  سپاس

 4. Avatar

  سلام من دانشجوی پرستاری یزدم امکان انتقالی به مشهد دارم؟

 5. Avatar

  سلام من دانشجوی نیم سال دوم بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامشهر مهندسی کامپیوتر هستم آیا می توانم به دانشگاه آزاد تهران غرب انتقالی یا مهمان بگیرم؟ یا دوباره کنکور بدم و دانشگاه آزاد تهران غرب بزنم می توانم همان ادامه رشته مهندسی کامپیوتر بروم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   معمولا امکان انتقالی و یا مهمان برای دانشجویانی که بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد می شوند وجود ندارد. لذا، شما می توانید در کنکور سراسری شرکت کرده و در صورت قبولی در رشته و دانشگاه مد نظر از دانشگاه فعلی خود انصراف داده و با موافقت دانشگاه تطبیق واحد بزنید.

 6. Avatar

  ایا امکان مهمانی موقت از دانشگاه ازاد بدونه ازمون به دانشگاه های با ازمون ازاد تهران یا کرج وجود دارد؟ یا ترم تابستان گرفته شود اگر پدرم عضو هییت علمی باشد.

  • ایران مشاوره

   با سلام
   معمولا امکان مهمانی دائم و یا موقت برای دانشجویانی که بدون آزمون ثبت نام کرده و مشغول تحصیل در دانشگاه های آزاد، پیام نور و یا غیر انتفاعی هستند وجود نخواهد داشت.

 7. Avatar

  سلام وقت بخیر
  لطفا این سوال منو پاسخ بدین خیلی برام مهمه
  من داشجو ی پزشکی پردیس شهرستان هستم میخواستم بدونم امکانش هست به دانشگاه ازاد مازاد محل سکونت انتقالی بگیرم؟ایا دانشگاه ازاد چنین شرایطی رو قبول میکنه؟
  ممنونم

 8. Avatar

  باسلام
  من دانشجوی پزشکی پردیس شهرستان هستم میخواستم ببینم امکانش هست که به داشگاه ازاد تهران یا ازاد مازاد تهران منتقل بشم؟

 9. Avatar

  سلام میخواستم بدونم که امکان انتقال از دانشگاه غیر انتفاعی به ازاد وجود داره؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   معمولا در صورت موافقت دانشگاه های مبدا و مقصد امکان انتقالی از دانشگاه غیر انتفاعی به آزاد وجود خواهد داشت.

 10. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من درخواست انتقالی دائم دادم از طریق جدول همترازی و مقصد هم موافقت کرده،الان میخواستم بدونم بعد تموم شدن امتحان ها میتونن خانواده م بیان دنبالم و همه چی تموم شده س؟چون مسافت خیلی زیاده
  و اینکه معدل و نمرات مهمه؟میشه درسیو اگه قبول نشدی تو دانشگاه مقصد پاسش کنی؟

 11. Avatar

  سلام.من ارشد عمران سازه هستم و در سایت منادا درخواست یک ترم مهمان به دانشگاه ازاد واحد شاهرود و دادم که از رودهن پایینتره در جدول. و دلایلم سرطان مادرم و ذکر کردم وعکس جواب ازمایش و نوع بیماری روپیوست کردم. ایا به نظرتون سازمان قبول میکنه؟ قرار بود دیروز جواب بدن که هنوز تو سایت میزنه در حال بررسی. راهنمایی کنید.مرسی.

 12. Avatar

  سلام من ارشد عمران سازه رودهن هستم و درخواست یک ترم مهمان به دانشگاه ازاد شاهرود و دادم و ک از رودهن پایین تره. مادر سرطان داره. و مدارک ان را در موقع ثبت نام منادا فرستادم و در درخواست کتبی ذکر کردم. ایا از سازمان قبول میکنند؟

 13. Avatar

  سلام میخاستم بدونم کسی که در خواست داده تو سایت برای مهمانی در یک دانشگاه میتونه یک درس خودش رو باز مهمانی بگیره به یک دانشگاه دیگه به غیر از مبدا و مقصد؟ و یه سوال دیگه دانشجوی مهمان باید ترم آخر بره دانشگاه خودش؟

 14. Avatar

  با سلام ببخشید من از دانشگاوه آزاد فلاورجان به خوراسگون هر ترم مهمانی میگیرم دو تا سوال دارم یک اینکه ترم آخر حتما باید در واحد مبدا بگذرانم؟ و دوم اینکه میتونم یک درس رو توی دانشگاه دیگری جز این دو دانشگاه بگیرم میخام یه درس توی دانشگاه آزاد دنجف آباد اخذ کنم؟

 15. Avatar

  سلام برای انتقالی بر اساس جدول هم ترازی توی شیوه نامه نقل انتقالات مدارک لازم را ننوشته ولی توی سایت منادا هم فرم میخواد هم مدارک لازم اینارو از کجا باید بیاریم ؟،،

 16. Avatar

  سلام بنده درسایت منادا وارد شده و پول را واریزکزدم ولی بعدازپرداخت درسایت فراموش کردم ثبت نهایی بزنم و رفتم ببینم موافقت شده میبینم چیزی نمیاد نوشته درزمانش مراجعه کنید ایا تمدیدمیکنن که من برم ثبت نهاییوبزنم؟

 17. Avatar

  سلام من ثبت نام کردم و پول روهم ریختم اما فراموش کردم ثبت نهاییوبزنم الان میرم سایت نوشته زمان انتقالی واردشوید الان چ کنم ثبت نام نشدم؟

 18. Avatar

  سلام من عمران پردیس ترم یکم.حالا برای بقیه ی ترم ها می خواستم برم تهران شمال.انتقالی که فکر نمی کنم بشه چون دانشگاه ها همتراز نیستن.می خواستم ببینم راهی هست.می تونم به عنوان مهمان برم؟

  • ایران مشاوره
   ایران مشاوره

   با سلام
   شما می توانید از طریق سایت منادا برای درخواست مهمان به واحد دانشگاهی تهران شمال با ارائه دلایل خود و بعد مسافت اقدام نمایید.

 19. Avatar

  سلام
  من پرستاری تهران قبول شده بودم اما ثبت نام نکردم، آیا می توانم جهت تغییر رشته و پذیرش مجدد اقدام کنم؟

نمایش دیدگاه های بیشتر
بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره