تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / مدارس / شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی

شرایط ثبت نام المپیادهای دانش آموزی 98 - 99
شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی 98 – 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله دانش آموزان زیادی از دوره متوسطه دوم راغب هستند تا در المپیاد های علمی دانش آموزی شرکت کنند. این المپیادها در واقع مسابقه های علمی هستند که به صورت تیمی یا انفرادی برگزار می شوند. متقاضیان جهت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی لازم است آگاهی لازم را درباره شرایط ویژه هر یک از رشته های آزمون المپیاد داشته باشند. یکی از شرایط عمومی این است که شرکت کنندگان در این ماراتن حتما می بایست مشغول به تحصیل در پایه دهم یا یازدهم باشند. در ادامه مطلب به طور کامل شرایط عمومی و اختصاصی این آزمون را بیان می کنیم.

شرط معدل جهت شرکت و ثبت نام در هیچ یک از رشته های آزمون المپیاد دانش آموزی سال جاری اعمال نمی گردد.

شرایط ثبت نام در المپیادهای علمی دانش آموزی 98 – 99

شرایط عمومی ثبت نام در المپیادهای دانش آموزی

 • دانش آموزان در سال تحصیلی 98 – 99 مشغول به تحصیل در پایه های دهم یا یازدهم دوره دوم متوسطه باشند.
 • دانش آموزان واجد شرایط عمومی و اختصاصی ، می توانند در بیش از یک آزمون المپیاد شرکت نمایند.
 • حضور دانش آموزان پایه دهم در آزمون المپیاد رشته های ادبی و فیزیک به صورت آزمایشی می باشد و امکان ورود به دوره آموزشی تابستان را نخواهند داشت.
 • تمامی دانش آموزان پایه دهم که در آزمون المپیاد سال گذشته شرکت کرده اند و دارای مدال برنز رشته کامپیوتر و یا نقره و برنز سایر رشته ها هستند ، جهت شرکت در آزمون المپیادهای سال جاری می بایست مجددا نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند ، تمامی مراحل را از ابتدا طی کنند و برای صعود به مرحله بالاتر تمام تلاش خود را در راستای کسب موفقیت به کار گیرند.
 • برگزیدگان آزمون المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی و دارندگان مدال طلا ، نقره و برنز سایر رشته ها در آزمون المپیاد سال گذشته که قصد ثبت‌ نام المپیاد سلول‌ های بنیادی و پزشکی بازساختی سال جاری را دارند ، ملزم به حضور در تمامی مراحل مختلف آزمون المپیاد می باشند. بدیهی است که این دانش آموزان تنها با کسب قبولی ، می توانند به مرحله بالاتر راه یابند.
 • علاقه مندان به ثبت نام آزمون المپیاد کامپیوتر و فیزیک باید بدانند که بین مرحله دوم و دوره آموزشی تابستان یک مرحله سومی برای آن ها در نظر گرفته است که به صورت آزمون عملی برگزار می شود. برگزیدگان مرحله سوم این المپیاد وارد دوره آموزشی تابستان خواهند شد.

شرایط اختصاصی ثبت نام در المپیادهای دانش آموزی

المپیاد جغرافیا

 • تنها دانش آموزان رشته ادبیات و علوم انسانی حق شرکت در آزمون این المپیاد را دارند.
 • برگزیدگان آزمون المپیاد جغرافیا از هیچ امتیاز ویژه ای در کنکور سراسری برخوردار نیستند و مانند تمامی داوطلبان عادی در این آزمون شرکت می کنند.
 • نفرات برتر آزمون المپیاد جغرافیا در سال گذشته می توانند در آزمون المپیاد سال جاری نیز شرکت کنند اما باید تمامی مراحل را از ابتدا سپری نمایند و در صورت موفقیت ، به مرحله بعد راه یابند.

المپیاد ریاضی

 • از میان دانش آموزان هر دو پایه که در مرحله اول این آزمون المپیاد شرکت می کنند ، 600 نفر به مرحله دوم راه می یابند. هم چنین به 900 نفر از دانش آموزان پایه دهم نیز این امکان داده می شود که به صورت آزمایشی در آزمون تشریحی مرحله دوم المپیاد ریاضی شرکت نمایند و خود را برای المپیاد سال آینده ، آماده سازند. ناگفته نماند که این افراد ، حق شرکت در دوره آموزشی تابستان را نخواهند داشت.
 • دانش آموزانی که مدال طلای بین المللی المپیاد ریاضی را دریافت کنند ، می توانند در رشته های گروه پزشکی به ادامه تحصیل بپردازند.
 • دانش آموزانی که به موجب موفقیت در آزمون المپیاد ریاضی بتوانند مدال طلا کسب کنند ، از شرکت در آزمون سراسری زیرگروه مربوطه معاف خواهند شد.

المپیاد ادبی

 • برگزیدگان این المپیاد ، از شرکت در آزمون سراسری زیرگروه مربوطه معاف می گردند و می توانند در رشته و دانشگاه مورد نظرشان مشغول به تحصیل شوند.
 • پذیرفته شدگان آزمون المپیاد ادبی می توانند در کنار رشته های گروه علوم انسانی ، رشته های گروه آزمایشی هنر را نیز انتخاب کنند.

المپیاد کامپیوتر

 • داوطلبانی که بتوانند مدال طلای بین المللی المپیاد کامپیوتر را کسب کنند ، امکان ادامه تحصیل در رشته های گروه پزشکی را خواهند داشت.
 • دانش آموزان پایه دهم که مدال نقره کشوری المپیاد کامپیوتر را از سال گذشته دارند ، می توانند بدون شرکت در مرحله اول و دوم این المپیاد در سال جاری ، مستقیما وارد دوره آموزشی تابستان شوند ؛ مشروط بر ارائه برگ خلاصه وضعیت و گواهی اشتغال به تحصیل که مورد تایید مدرسه و اداره کل آموزش و پرورش باشد.
 • برگزیدگان المپیاد دانش آموزی کامپیوتر ، می توانند بدون شرکت در کنکور سراسری زیرگروه مربوطه ، در رشته و دانشگاه مورد نظر خود به تحصیل بپردازند.

المپیاد فیزیک

 • ادامه تحصیل در رشته های گروه پزشکی برای دارندگان مدال طلای بین المللی المپیاد فیزیک ، امکان پذیر است.
 • افرادی که موفق به کسب مدال طلای آزمون المپیاد فیزیک شوند ، از شرکت در کنکور سراسری زیرگروه مربوطه معاف خواهند شد.

المپیاد نجوم و اخترفیزیک

 • داوطلبانی که مدال طلای آزمون المپیاد نجوم و اخترفیزیک را کسب کنند ، از شرکت در آزمون سراسری زیرگروه مربوطه معاف می شوند.

المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی

 • برگزیدگانی که موفق به قبولی در رشته های دانشگاهی مرتبط با سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی شوند ، از کمک هزینه های پژوهشی بهره مند می شوند.

المپیاد شیمی

آزمون المپیاد شیمی 98 - 99
المپیاد شیمی 98 – 99
 • نفرات برتر این آزمون المپیاد ، از تسهیلات ورود بدون کنکور به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود برخوردارند.
 • دانش آموزان پایه دهم ، می توانند در مرحله اول و دوم آزمون المپیاد شیمی شرکت کنند ؛ اما تنها یک بار اجازه حضور در دوره آموزشی تابستان و مراحل پس از آن را دارند.
 • دانش آموز پایه دهمی که پس از پذیرش جهت شرکت در دوره آموزشی تابستان آزمون المپیاد شیمی ، انصراف دهد ، امتیازی برای سال بعد او در نظر گرفته نخواهد شد و می بایست مجددا تمام مراحل آزمون را طی کند.

المپیاد زیست شناسی

 • نفرات برتر آزمون المپیاد زیست شناسی ، می توانند بدون شرکت در آزمون سراسری تحصیلات دانشگاهی خود را در کد رشته محل مورد علاقه آغاز کنند.

المپیاد علوم زمین

 • شرکت در آزمون المپیاد دانش آموزی رشته علوم زمین برای دانش آموزان واجد شرایط رشته های ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی و فنی حرفه ای امکان پذیر است.

المپیاد تفکر و کارآفرینی

 • برگزیدگان آزمون المپیاد تفکر و کارآفرینی دارای امتیاز خاصی در کنکور سراسری نخواهند بود.

المپیاد پژوهشی

 • برگزیدگان این آزمون المپیاد ، از امتیاز ویژه ای در کنکور سراسری بهره مند نخواهند شد و مانند تمامی داوطلبان عادی در جلسه آزمون حضور می یابند.
 • دانش آموزانی که به صورت گروهی در آزمون المپیاد پژوهشی ثبت نام می کنند ، باید از نظر جنسیت و پایه تحصیلی یکسان باشند.
 • تعداد اعضای هر گروه در المپیاد دانش آموزی پژوهشی ، نباید بیش از 2 نفر باشد.
 • در آزمون المپیاد پژوهشی ، هر دانش آموز حق ارائه فقط یک طرح را دارد.
 • در المپیاد دانش آموزی پژوهشی ، قالب و نوع فایل طرح های ارسالی باید با فرمت تعیین شده از سوی سامانه مطابقت داشته باشد. در غیر این صورت ، طرح مورد نظر ، بررسی نمی شود.

المپیاد علوم و فناوری نانو

 • دانش آموزان تمام رشته های تحصیلی در پایه های نهم تا دوازدهم ، می توانند در این آزمون شرکت کنند.
 • شرکت کنندگان در آزمون المپیاد علوم و فناوری نانو نباید سابقه ترک و یا وقفه تحصیلی داشته باشند.
 • داوطلبان جهت شرکت در آزمون المپیاد علوم و فناوری نانو ، باید تابعیت ایرانی داشته باشند. (دارندگان کد ملی ایران)

بد نیست بدانید که متولی برگزاری مراحل مختلف این المپیادها باشگاه دانش پژوهان جوان (زیر مجموعه وزارت آموزش و پرورش و بخشی از معاونت استعدادهای درخشان) می باشد. هدف از برگزاری المپیادهای دانش آموزی ، رشد علمی نوجوانان و آشنایی کشورها با علوم روز دنیا است. دانش آموزان داخل یا خارج از کشور که قصد ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی را دارند ، می بایست از تاریخ 30 آذر ماه لغایت 4 دی ماه به سایت ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی مراجعه نمایند و اقدامات لازم را انجام دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر ، می توانید روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵۸ نظر

 1. Avatar

  سلام می خواستم بدونم دانش اموزان رشته تجربی حق شرکت در المپیاد کامپیوتر رو دارن یانه

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با دستورالعمل نام نویسی المپیادهای دانش آموزی ۱۳۹۹-۱۳۹۸، دانش آموزان پایه دهم و یازدهم تمامی رشته های تحصیلی مجاز به شرکت در این آزمون می باشند.

 2. Avatar

  سلام وقت بخیر.ببخشید من دانش آموز سال دوازدهم تجربی هستم.هیچی راهی نداره تو آزمون های المپیاد شیمی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   متاسفانه مهلت ثبت نام آزمون المپیاد به پایان رسیده و آزمون در رشته های مختلف در حال برگزاری می باشد . آزمون المپیاد شیمی در تاریخ ۹۸/۱۱/۱۲ برگزار شده است. البته لازم به ذکر است دانش آموزان پایه دهم و یازدهم مجاز به شرکت در این آزمون بوده اند.

 3. Avatar

  سلام. میخواستم بدونم منابع مطالعاتی المپیاد کامپیوتر چه چیزهایی است؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، مطابق با دستور العمل المپیاد های دانش آموزی سال ۱۳۹۸ ، منابع مرحله اول المپیاد کامپیوتر شامل کتاب ریاضی پایه دهم رشته ریاضی و فیزیک ، ترکیبیات تالیف علیرضا علیپور انتشارات فاطمی و آشنایی با الگوریتم ها تالیف یحیی تابش از انتشارات فاطمی می باشد . همچنین پیشنهاد می شود با مراجعه به منابع آزمون المپیاد کامپیوتر اطلاعات تکمیلی را به دست آورید .

 4. Avatar

  من المپیاد زیست شناسی شرکت کردم‌.دوشنبه هم برگزار میشه.
  میخاستم بپرسم چه کتابایی رو باید بخونم؟؟؟ نیازه که برم کلاس؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، با توجه به زمان محدودی که برای مطالعه دارا می باشید ، با مطالعه بخش های مختلف سلولی ، گیاهی ،جانوری می توانید برای آزمون آماده شوید . پیشنهاد می شود با حل نمونه سوالات سال های گذشته ، تسلط خود را بر مباحث بالا ببرید . همچنین می توانید با مطالعه منابع آزمون المپیاد زیست شناسی اطلاعات مربوطه را به دست آورید .

 5. Avatar

  سلام . من تو المپیاد شمی و زیست شرکت کردم امامیخوام از المپیاد انصراف بدم باید چیگار کنم؟؟/ میشه اصن؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   چنانچه تمایل به انصراف داشته باشید ، می توانید در جلسه آزمون حاضر نشوید ؛ لذا عدم حضور شما به منزله انصراف تلقی می شود.

 6. Avatar

  سلام المپیاد برا هفتم برای امسال برگزار نمیشه؟

 7. Avatar

  سلام ثبت نام المپیاد تمام شده!؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با اطلاعیه سامانه ثبت نام المپیادهای دانش آموزی ، داوطلبان می بایست تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۸ در سامانه نام نویسی انجام می دادند.

 8. Avatar

  با سلام
  من برای کامپیوتر میخوام ثبت نام کنم .
  سوالی داشتم ، اگه امسال ( پایه دهم ) رد بشم ، میتونم دوباره سال اینده ( یازدهم ) مجددا شرکت کنم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با دستورالعمل المپیادهای دانش آموزی ، شما منعی جهت شرکت مجدد در آزمون را نخواهید داشت.

 9. Avatar

  الان راهی وجود ندارد دانش آموزان دوازدهم تجربی هم تو المپیاد ریاضی شرکت کنند

  • ایران مشاوره

   با سلام ، خیر متاسفانه مطابق با مفاد دستورالعمل ثبت نام المپیاد دانش آموزی سال ۱۳۹۸ ، تنها دانش آموزان پایه دهم و یازدهم در صورت داشتن شرایط ، مجاز به ثبت نام و شرکت در المپیاد دانش آموزی می باشند . شما می توانید برای دریافت اطلاعات مربوطه به مشاوره ثبت نام المپیاد دانش آموزی مراجعه نمایید .

 10. Avatar

  ببخشید به دلیل سرباز زدن دانشگاه ها برای ثبت نام بدون کنکور ایا این المپیاد سهمیه کنکور یا معافیت سربازی دارد

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   دانشگاه های سراسری و آزاد و موسسات آموزش عالی در برخی از رشته ها بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش انجام می دهند. در صورتی که بتوانید مدال طلای رشته های مشخص شده در دستورالعمل المپیاد دانش آموزی سال جاری را کسب کنید از شرکت در کنکور معاف می باشید ؛ همچنین دارندگان مدال طلا ، نقره و برنز می توانند از تسهیلات نظام وظیفه در صورت تایید ارگان مربوطه استفاده نمایند.

 11. Avatar

  سلام و وقت بخیر .دانش اموزی که پایه دهم هست و در المپیاد زیست شرکت کند ، اگر جزو نفرات برتر ازمون المیاد زیست شناسی بشود ، میتواند بدون کنکور وارد دانشگاه مورد نظرش بشود؟ یا این شرط فقط برای دانش اموزان یازدهم است؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   دارندگان مدال طلای المپیاد زیست شناسی از شرکت در کنکور معاف می باشند و می توانند در رشته انتخابی ادامه تحصیل دهند.

 12. Avatar

  بچه های رشته تجربی هم میتونند توی المپیاد ریاضی شرکت کنند یا فقط به صورت آزمایشی درمرحله اول؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم تحصیلی تمامی رشته ها ، مجاز به شرکت و ثبت نام در المپیاد ریاضی می باشند . و می توانند در صورت کسب نمره و رتبه لازم در مرحله اول به مرحله دوم و بالاتر نیز راه یابند . همچنین شما می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به مشاوره ثبت نام المپیاد دانش آموزی مراجعه نمایید .

 13. Avatar

  سلام خسته نباشید ببخشید منبع سوالات المپیاد علوم زمین از کجاست
  من برای شرکت باید چه چیز هایی رو مطالعه کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با دستورالعمل المپیاد دانش آموزی۱۳۹۹-۱۳۹۸ ، منابع المپیاد علوم زمین در مرحله اول به شرح زیر می باشد:
   کتاب های علوم تجربی پایه های هفتم ، هشتم و نهم (دوره اول متوسطه) ، کتاب های آزمایشگاه علوم تجربی پایه های دهم و یازدهم (قسمت زمین شناسی) ، کتاب انسان و محیط زیست پایه یازدهم ، کتاب زمین شناسی پایه یازدهم.

 14. Avatar

  سلام منابعی ک باید برای المپیاد شیمی استفاده کنیم چه چیزهایی هستند؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   باتوجه به دستورالعمل المپیاد دانش آموزی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ ؛ منابع المپیاد شیمی در مرحله اول ، کتاب های شیمی سال های دهم ، یازدهم و دوازدهم دوره دوم متوسطه می باشد.

 15. Avatar

  سلام اسم کتاب هایی که باید برا المپیاد بخریم میشه بگید

 16. Avatar

  من سوال داشتم المپیاد زیست باید کل سه پایه رو خواند یا باید کتاب های مخصوص المپیاد رو خواند

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با دستورالعمل المپیادهای دانش آموزی۱۳۹۹-۱۳۹۸ ؛ منابع آزمون مرحله اول المپیاد زیست شناسی ، کتاب های زیست شناسی دبیرستان است ، و همچنین می بایست شناخت کافی از مطالب کتاب های فیزیک و شیمی نیز داشته باشید.لازم به ذکر است مطالعه و استفاده از کتاب های کمک آموزشی می تواند در میزان تسلط بیشتر شما بر دروس مذکور موثر باشد.

 17. Avatar

  سلام می خواستم بدونم ثبت نام المپیاد تمدید میشه یا نه؟

 18. Avatar

  ثبت نام کامپیوتر،فیزیک،ریاضی،شیمی کی شروع میشه ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، ثبت نام المپیاد های دانش آموزی سال ۱۳۹۸ در تمامی رشته ها از تاریخ ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ آغاز شده و تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۶ از طریق سامانه اینترنتی مربوطه ادامه دارد . شما می توانید با مطالعه ثبت نام المپیادهای علمی دانش آموزی اطلاعات مربوطه را به دست آورید .

 19. Avatar

  سلام .
  خود دانش آموز می تونه رمز همگام رو بگیره؟؟ ، من برای المپیاد خوندم ولی نه رمز همگام دارم و نه ثبت نام کردم !
  ظاهرن المپیاد امسال تمدید نمیشه ، لطفن راهنمایی کنید.

  • ایران مشاوره

   با سلام.
   زمان ثبت نام المپیاد تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۶ دی ماه ۱۳۹۸ تمدید شده است ، شما می توانید رمز همگام را از مدیر مدرسه و یا آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود دریافت کرده و برای ثبت نام اقدام کنید.

 20. Avatar
  امیر جواد امرایی

  سلام برا چی میرم روسایت می نویسه درحال بروزرسانی

 21. Avatar

  سلام وقت بخیر …من ۲۶ سالمه و لیسانس مکانیک هستم .ایا منم میتونم در المپیاد زیست شناسی شرکت کنم؟…

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با دستورالعمل المپیادهای دانش آموزی(۱۳۹۷-۱۳۹۸) ، جهت شرکت در آزمون ، شما می بایست صرفا دانش آموز پایه دهم و یا یازدهم باشید.لازم به ذکر است جهت شرکت در المپیاد دانشجویی نیز می بایست در حال تحصیل باشید.

 22. Avatar

  سلام اونایی که المپیاد جغرافی رفتن چجوریه؟از کی شروع میشه و باید ازمون بدی یا شفاهی هست ازمونش؟و سوالاش فارسی هست یا به انگلیسی؟

  • ایران مشاوره

   با سلام ، ثبت نام مرحله اول المپیاد دانش آموزی جغرافیا معمولا از اواخر آذر ماه شروع شده و برگزاری آزمون معمولا در هفته اول بهمن ماه می باشد . منابع آزمون مرحله اول ار کتاب های مرتبط متوسطه دوم بوده و سوالات در همین مرحله به صورت پاسخ کوتاه طراحی می شود. المپیاد جغرافیا در حال حاضر در ۵ مرحله برگزار می شود . شما می توانید با مطالعه ثبت نام آزمون المپیاد جغرافیا اطلاعات مربوطه را به دست آورید .

 23. Avatar

  توی بخشنامه امسال شیمی دهمی ها آزمایشی نبود که،بود؟!

  • ایران مشاوره

   با سلام ،
   مطابق با دستورالعمل المپیادهای دانش آموزی سال ۱۳۹۷-۱۳۹۸ ، شرکت دانش آموزان پایه دهم برابر مصوبات کمیته المپیاد به شکل آزمایشی صورت میگیرد.

 24. Avatar

  سلام خسته نباشید لطفا راهنمایی کنید از کدام سایت برای ثبت نام المپیاد اقدام کنیم و مهلت باقی مانده چند روز است؟

 25. Avatar

  دانش اموز پایه هشتم هم می تواند در المپیاد زیست شرکت کند یا خیر؟

  • ایران مشاوره

   باسلام،
   مطابق با دستورالعمل المپیادهای دانش آموزی، شرکت کنندگان می بایست در پایه دهم و یا یازدهم دوره دوم متوسطه به تحصیل اشتغال داشته باشند.

 26. Avatar

  ازکدوم پایه می شه در المپیاد ریاضی شرکت کرد

 27. Avatar

  سلام!
  تفاوت شرکت در المپیاد ریاضی در پایه دهم و یازدهم چیه؟! و آیا اینکه اگه فردی در پایه دهم شرکت کنه ولی به هر دلیلی نتونه رتبه بیاره و مثلا وارد مراحل بعد بشه می تونه سال بعد یعنی در پایه یازدهم بازهم شرکت کنه؟!

 28. Avatar

  سلام من امسال وارد پایه نهم می شوم چگونه می توانم در پایه دهم در ازمون ریاضی المپیاد ثبت نام کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام , دانش آموزان پایه دهم تمامی رشته ها می توانند در المپیاد ریاضی ثبت نام انجام دهند و همچنین لازم به ذکر است که المپیاد ریاضی درپایه دهم مرحله کشوری ندارد و مرحله دوم به صورت آزمایشی برگزار می گردد.

 29. Avatar

  سلام
  خسته نباشید
  سوال من این بود که من دانش آموز نیستم و دانشجو هستم آیا میتوانم در المپیاد شرکت کنم یا خیر؟

 30. Avatar

  سلام خسته نباشید
  ایا المپیاد و یا چنین چیزی براس سنین پایین ترم هست
  مثلا پنجم دبستان، ششم

 31. Avatar

  سلام من تو مرحله دوم المپیاد ریاضی قبول شدم هنوزم چیز خاصی تو سایت نیومده باید چیکار کنم.

 32. Avatar

  سلام
  من امسال میرم دهم و میخوام واسه المپیاد زیست یازدهم بخونم
  ی سوال
  الان من باید علاوه بر کتابای درسی ۱۰ و ۱۱ زیست ۱۲ رو هم بخونم یانه ؟؟؟؟
  بعد اینکه چ کتابای خوبی واسه المپیاد معرفی میکنین ؟؟؟
  البته علاوه بر کمپبل

دریافت مشاوره پشتیبانی کنکور 99