تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / مصاحبه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

مصاحبه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

زمان مصاحبه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98
مصاحبه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دیوان محاسبات در چند سال اخیر به منظور جذب نیروی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری یک آزمون جامع کرده است. این آزمون به صورت منطقه ای برگزار شده و جذب افراد بر اساس نیاز هر استان انجام می پذیرد. داوطلبانی که با توجه به شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون دیوان محاسبات ، در آزمون مذکور نام نویسی کرده اند ، می بایست پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب حداقل نمره قبولی در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش ، مدارک مورد نیاز خود را جهت بررسی به شماره صندوق پستی مندرج در اطلاعیه مربوطه ، ارسال نمایند. پس از راستی آزمایی مدارک و مستندات ارسالی ، شرکت کنندگانی که مدارک آن ها مورد تایید قرار می گیرد ، برای شرکت در مصاحبه تخصصی و گزینش دعوت می شوند.

داوطلبان در صورت کسب حد نصاب نمره آزمون کتبی و تایید مدارک آن ها ، به مصاحبه و گزینش دعوت می شوند.

زمان مصاحبه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

نتایج اولیه آزمون کتبی دیوان محاسبات در روز شنبه 5 بهمن ماه 98 منتشر شده است. این نتایج شامل اسامی افرادی می باشد که نمره قبولی را در مرحله اول کسب کرده اند و می بایست مدارک خود را جهت پذیرش برای حضور در مصاحبه تا پایان وقت اداری روز 20 بهمن ماه ارسال نمایند. متاسفانه هنوز زمان دقیق اعلام نتایج بررسی مدارک و همچنین دعوت به مصاحبه از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است. به محض انتشار اطلاعیه مربوطه از سوی سازمان سنجش ، اخبار آن از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور 98

تمامی آزمون های استخدامی دارای مصاحبه و گزینش می باشند و شرکت کنندگان به منظور تکمیل مراحل پذیرش و استخدام خود ، ضروری است که برای مصاحبه در زمان و مکان تعیین شده ، حاضر شوند. در این مرحله ، علاوه بر سوالات تخصصی هر رشته شغلی مورد تقاضا ، سوالاتی پیرامون مسائل احکام ، وقایع تاریخی و مناسبت ها ، عقیدتی سیاسی و گاها روانشناسی پرسیده می شوند و لازم است داوطلبان پیش از حضور در مصاحبه ، خود را جهت پاسخگویی به این سوالات آماده کنند و اطلاعات خود را پیرامون مسائل فوق گسترش دهند.

از جمله زمینه هایی که در رابطه با سوالات عقیدتی سیاسی و همچنین احکام مطرح می شوند عبارت اند از انواع نماز و نحوه به جا آوردن آن ها ، شکیات نماز ، شرکت در مراسم مذهبی و راهپیمایی ها ، اعتقادات در مورد حجاب و موسیقی ، احادیث ، مسائل سیاسی روز و … که از تمامی شرکت کنندگان و بدون توجه به رشته شغلی انتخابی آن ها ، پرسیده می شوند. تجربه کاربران نشان داده است که علاوه بر موارد فوق ، ممکن است سوالاتی در حوزه های روانشناسی نیز در این مرحله مطرح شوند که پاسخ شما به این سوالات نشان دهنده افکار و شخصیت شما می باشد بنابراین سعی کنید با دقت و بدون شتاب زدگی به آن ها پاسخ دهید.

مصاحبه حضوری آزمون استخدامی دیوان محاسبات تنها به این سوالات ختم نمی شود و در کنار موارد ذکور ، پاسخ به سوالات تخصصی نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. سوالات مصاحبه تخصصی براساس رشته شغلی و همچنین مدرک تحصیلی داوطلبان ، تدوین شده اند و متقاضیان می بایست علاوه بر سوالات تخصصی شغل مورد تقاضای خود ، به سوالاتی پیرامون سابقه کاری آن ها و همچنین مهارت هایی که پیش تر اعلام کرده اند مانند تسلط بر زبان انگلیسی و یا نرم افزار های کامپیوتری ، پاسخ دهند.

با توجه به رشته شغل های مندرج در اطلاعیه ، سوالاتی از قبیل هدف از مدیریت مالی ، تعریف نقطه سر به سر ، منشور اخلاقی دیوان ، انواع حسابرسی و تعریف آن ها ، انواع بودجه ریزی ، قانون محاسبات عمومی ، مراحل مناقصه و مزایده ، قوانین دیوان محاسبات ، مبانی حسابداری و… نیز در مصاحبه تخصصی مطرح می گردند.

شایان ذکر است آشنایی با موارد فوق جهت آمادگی برای حضور در مصاحبه کفایت نمی کند و اگر به دنبال موفقیت در این مرحله و استخدام می باشید ، لازم است که نهایت تلاش خود را به منظور افزایش اطلاعات خود در زمینه های مذکور به کار ببرید. آشنایی شما با رشته شغلی خود و تسلط بر مباحث مربوطه و همچنین حفظ آرامش و دارا بودن اعتماد به نفس از جمله موارد موثر برای موفقیت در مصاحبه های استخدامی به شمار می روند.

همانطور که اشاره شد ، دیگر آزمون های استخدامی نیز دارای مصاحبه می باشند و اگر داوطلب شرکت در هر یک از آن ها می باشید می بایست از سد مصاحبه عبور کنید. چنانچه تمایل به آشنایی با مصاحبه و گزینش دیگر آزمون های استخدام دارید ، می توانید با کلیک روی لینک های مصاحبه استخدامی دستگاه های اجرایی 98 ، مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 98 ، مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، مصاحبه آزمون استخدامی دادگستری 98 و مصاحبه آزمون آتش نشانی اطلاعات بیشتری درباره مطالب مربوطه کسب کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی